January 2016

V temné noci plá | Kapitola 3 | Ale chci to?

27. january 2016 at 23:48 | Nerea |  V temné noci plá
Tak, ahoj, po dlouhé době jsem tu zpět. Na popud jedné slečny, která mi píše na Wattpadu a dělá mi radost. :) Užijte si, Vaše Nerea ;)

Arctic Monkeys

16. january 2016 at 17:22 | Nerea |  playlist

Příběhy

13. january 2016 at 23:06 | Nerea

»KAPITOLOVÉ«

ZÁBLESK ŽIVOTA
- ff na Harryho Potter
Obsah: Ellise Whiteová se rozhodla, že je na čase něco dělat, že je připravená na to, aby přemohla svoji dávnou lásku a zničila toho, kdo zničil ji. Proto přichází do Bradavic - nachází se tam něco, co k dokončení svého plánu potřebuje. Najde tam ale více, než jen to. Najde tam tu největší cennost, jakou si lze představit.
Kapitoly: Prolog /1. /2. /3. /4. /5. /6. /7. /8. / 9. /10...
Stav: ROZEPSANÁ

V TEMNÉ NOCI PLÁ
- ff na Harryho Pottera
Obsah: Naomi Starrová chodila do Bradavic ve stejnou dobu jako Zlaté trio, dokonce do stejného ročníku i koleje. Přežila krutovládu Smrtijedů ve vedení školy a pomohla je porazit v Poslední bitvě. Po škole by ji nikdo ze spolužáků nepoznal - z šedé myšky je krásnou dívkou, mocnou mladou ženou. Je moudrá a elegantní a brzy se rozhodne, že chce být taky trochu vidět. Zažehne plamen hned v několika srdcích, které z nich bude natolik silné, aby neshořelo na prach?
Kapitoly: Prolog/1. /2. /3. /4. /5. /6. /7. /8. /9. /10. /11...
Stav: ROZEPSANÁ

POINT OF VIEW
- ff na Dominion od Syfy
Obsah: Před pětadvaceti lety zmizel Bůh a nebesa se otevřely, a tak přilétli na Zemi Nižší andělé pod vedením Archanděla Gabriela, aby potrestali a zničili lidstvo. Ve Veze, New Delphi a Heleně se nyní musí poslední přeživší snažit, aby přežili své naprosté vyhlazení s pomocí Archanděla Michaela, který se ke svému vlastnímu druhu obrátil zády.
Dlouho jsem jenom přežívala a nezajímala se o okolní svět, ale potom mi něco došlo. Co když Bůh nechtěl, aby se něco naučili lidé, ale andělé? A jak to, že ani Tetování moc nepomáhá k ukončení Bohovy absence? Rozhodla jsem se žít. A trochu uspíšit návrat ztraceného.
Kapitoly:1. /2. 1/2/2. 2/2 /3. /4. /5. /6....
Stav: ROZEPSANÁ


HALO
- ff na 1D
Obsah: Roxanne se seznámí s Harrym. Docela si padnou do oka, ale pak se ne a ne setkat. A v tom zasáhne osud (JÁ :D). Její otec nabídne One Direction svůj dům k bydlení (dům je rozdělen na část pro otce a část pro dceru - dvojdům). Kluci se samozřejmě nastěhují do domu k Roxy a její skupině Rose, no a kdo ví co bude dál....
Stav: DOKONČENÁ

MY REFLECTION IN THE MIRROR
- ff na 1D
Obsah: Před osmácti lety opustila Selah Donnovanová Nialla Horana. Po osmnácti letech mladá Jammie narazí na Nialla v restauraci a poté na kudrnatého chlapce Eddieho v parku. Zvládne dát dohromady svoje rodiče a ještě sebe a kudrnatého mladíka se zvláštníma očima?
Kapitoly: 1. /2. /3. /4. /1/2¨5. /2/2¨5. /6. /7. /8. /Epilog
Stav: DOKONČENÁHOLMES HOUSE
- ff na 1D
Obsah: Osudná náhoda svede Sherlocku a Nialla dvakrát dohromady. Potřetí to už ale něco znamená a když na sebe narazí po čtvrté, tak už je to ale hodně divné... One Direction se potřebují naučit tančit společenské tance na předávání cen Teen Vote a čirou náhodou navštíví tu nejtalentovanější tanečnici v Londýně. Zamíří do jejího studia - Holmes Houseu. Jak dopadne jejich učení?
Kapitoly: Prolog /1. /2. /3. /4. /5. /6. /7. /8. /9. /10. /11. /1/2¨12. /2/2¨12. /13. /14. /15. /16. /17. /18..
Stav: KONEC

SPARKLE FOUNDS A NEW FAMILY
- ff na 1D
Obsah: Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. A u sedmnáctileté Sparkle to platí dvakrát. Ztratí rodiče, chcopnost dělat to, co má ráda. Pozná krutost dětského domova a nakonec snad i hřejivou lásku a novou rodinu. Držte jí palce a sledujte její příběh.
Kapitoly: 1. /2. /3. /4. /5. /6. /7. /8. /9. /10. /11. /12. /13...
Stav: KONEC

INFAMOUS FAMOUS
- ff na The Vamps
Obsah:
Lyssa, Jackie a Miah, nerozlučná trojka chránící tajemství jedné z nich. Lysse na tt odpoví Tristan a oni se sejdou. Když se mají setkat podruhé, tak s sebou vezmou i svoje kamarády. Lyssa vezme Jack a Miu a Tris vezme Brada a Jamese. Jak dopadne jejich setkání? A zjistí někdy kluci jejich přísně střežené tajemství?
Kapitoly: 1. /2. /3. /4. /5. /6. /7....
Stav: KONEC


Cesta smrtí | Kapitola 1 | Probuzení

13. january 2016 at 22:10 | Nerea |  Cesta smrtí
Nová povídka ze světa Stmívání, která vznikla spíše jako oddechovka. Bude vycházet asi jako ostatní povídky a to, kdy se jí zachce. :D Obrázek berte pouze jako ilustrační, postavy si představujte podle svého. ;)
Vaše Nerea