Infamous Famous | 2nd | Not a Child Anymore

2. february 2013 at 10:46 | Nerea |  Infamous Famous
S náladou pod psa přináším další kapitolu IF. Užijte si to za mě. ;)

Miah's POV:
Bylo něco kolem jedenácté odpoledne, když jsem konečně vyrazila přes ulici k Lysse domů. Měly jsme ji s Jack připravit na setkání s Tristanem. Pořád jsem nemohla uvěřit, že se to vážně děje! Moje nejlepší kamarádka jde na rande s klukem, který je slavný! S klukem, který se jí líbí od té doby, co ho poprvé uviděla.
Zastavila jsem se u vchodových dveří do domu Mogranových a zazvonila jsem. Hned na to jsem uslyšela dvojí, nehorázně hlasitý dupot a hned mi bylo jasné, že Jackie už je tady, a že ty dvě právě sbíhají schody z patra.
"Ahoj," zářivě jsem se usmála, když ty dvě horlivě otevřely dveře a mačkaly se jedna přes druhou. Ve tvářích byly červené a celkově byly celé zadýchané. Určitě zase dělaly tu blbost, která že mi to vlastně otevře dveře a první mě uvidí.
"Ahoj!"
"Konečně jsi tady! Pojď honem!" vyhubovala mi Jack, popadla mě nekompromisně za ruku a zž mě vtáhla dovnitř do domu. Stěží jsem stíhala, když mě táhla po schodech nahoru do Lyssina pokoje.
A potom se konalo takové to dívčí klasické odpoledne. Skoro tři hodiny jsme probírali Lysse skříň ve snaze najít to nejvhodnější a hlavně dost sexy oblečení na její dnešní rande s Trisem. Další hodinku jsme ji potom líčily a upravovaly vlasy. Musela být dokonalejší, než je obvykle, což je dost těžké. Nakonec se nám ale povedlo podtrhnout její jemnost a krásu.
Navlékly jsme ji do světlounce modro-šedých šatů a do skoro bílé džísky s pyamidkami na hrudi. Věci jsme jí naházely do bílé kožené kabelky přes rameno a na nohy jsme jí obuly bílé botičky na potpatku. Takové ty na tkaničky s platformou a vysokým podpatkem. Její rozné blond vlasy Jackie trošku natočila, zatímco já jsem jí černou tužkou lehce obtáhla oči a řasenkou zvýraznila její dlohé řasy. Její modré oči díky tomu vypadaly tak strašně hluboce, že se v nich Tristan utopí.
"Kočko, jsi nádherná. Ne, že bys jindy nebyla, ale dneska ti to extrémě sekne," uchechtla jsem se nad našim dílem, a když se Lyssa nevěřícně prohlížela v zrcadle, tak jsme si s Jackie plácly.
"Holky," otočila se k nám čelem nadšená a usvěvavá Lyssa. Oči jí jenom zářily. "Jste ty nejlepší kamarádky na světě! Moc vám děkuju," začala poskakovat na místě a zmáčkla nác v obětí, které jsme jí s radostí opětovaly.
"Není zač, Lyss. Hlavně si to pořádně užij," pověděla sjem jí, když nás oustila. Usmála jsem se a mrkla jsem na ni. Doufám, že si to pořádně užije, a že se z Tristana nevyklube namyšlená stoupající hvězda. To bych si nepřála. Nechci, aby naší malé milované Lysse někdo kazil její pohled na svět, natož aby jí někdo ublížil!
Sešly jsme schody a Lyss byla ještě říct své mámě, že teda jde.
"Zlatíčko, vypadáš nádherně!" vyhrkla nadšeně paní Morganová, jakmile ji spařila v kuchyni. Položila opartně žehličku na žehlící prkno a otočila se celým tělem k nám, aby si mohla pořádně prohlédnout svoji dceru.

Mrs. Morgan's POV:
Koukala jsem na svoji malou holčičku a nemohla jsem uvěřit, jak je nádherná. Vždycky to byla moje malá krasavice, ale tohle bylo něco.
Halovu mi proběhla myšlenka, jestli bych ji vůbec někam měla pustit. Vím, jací ti kluci v dnešní době jsou. Žádné zdržování, chtěli by přejít rovnou k tomu nejintimnějšímu. Ale to pro svoji Lyssu nechci! Chci, aby si lásku užila se vším všudy! Když už.... Naposledy, co někam šla, tak se vracela s pláčem, ale Jackie a Miah jí pomohly, když já jsem nemohla. Jestli oni jí toho jejího Tristana schválí, tak ho budu chtít poznat taky.
"Užij si to, holčičko, ale dávej na sebe pozor," usmála jsem se na ni a objala jsem ji. "Georgi! Pojď do kuchyně!" křikla jsem na svého muže.
"Už jdu, Alice!" uslyšela jsem ho zavolat ze zahrady přes otevřené okno. Musel naše dítě vidět. Musel ji vidět, jak moc nádherně dneska vypadala. Jako anděl.
"Jsem tady, co jsi..." zmlkl George, když spatřil Lyssu. Zůstal stát s otevřenou pusou na prahu dveří do kuchyně a já jsem slyšela, jak se Jacka Miah začaly chichotat. Můj manžel byl občas opravdu k popukání.
"Tati," nahodila Lyss vážný pohled,"přestaň dělat šašky a nezapomeň dýchat." Protočila oči a ušklíbla se na svého potrhlého otce.
"Dobře, zlatíčko," pověděl zarmouceně,"ale musím uznat, že ti to sekne." Mrkl na ni a zazubil se dávajíc mi ruce kolem pasu a líbajíc mě na tvář.
"Ok, děkuju. Tak já už teda půjdu, jop?" pokrčila rameny Lyssa, nečekala na odpověď a pádila pryč z vchodových dveří. Za sebou táhla Jackie a Miu, div to nevzala skrz dveře, tak rychle už chtěla být pryč.
"Lásko, naše holčička už je pomalu dospělá," usmála jsem se na George.
"Já vím," posmutněl. "Ale stejně si na toho pacholka, se kterým šla dneska ven, posvítím," usmál se a políbil mě na čelo. Nechala jsem se, a když se odtáhnul, tak jsem jeho rty uvěznila v polibku. Je na čase užít si nějaký ten čas strávený společně, když je naše jediné dítě pryč z domu.

Storyteller's POV:
Jakmile děvčata vyběhla ze dveří, tak si věnovaly objetí. Jack a Miah postrčily Lyssu, aby už konečně šla. Nebylo to daleko, ale ještě musela nastoupit na autobus, aby se dostala do kavarny, kde se měla setkat s Tristanem. Celá ceta jí trvala tak 20 minut, ale za tónů písniček The Vamps jí to uběhlo celkem rychle.
Celou cestu přemýšlela o tom, co se bude dít a jak to dopadne. Byla nervózní, ale těšila se. Usmívala se na všechny a všechno, než konečně stanula před prosklenými dveřmi Coraline's Caffé.

1.) Co říkáte na pohled její matky?
2.) Jak dopadne rande?

 

3 people judged this article.

Comments

1 Jamie Williams Jamie Williams | 2. february 2013 at 22:45 | React

Tuhle poídku si vcelku začínám oblibovat :3

2 ,,Nicol" ,,Nicol" | Web | 4. february 2013 at 17:04 | React

Užasná kapitola...tým pohľadom matky si to tak spestrila :) no a rande možno nejakým trapasom alebo nejako krásne :D

3 Isa Isa | Web | 4. february 2013 at 20:11 | React

Jups. :D Stáhla jsem si tenhle díl do mobilu a zapomněla jsem to komentovat, takže to jdu napravit.
1) Byla to příjemná změna to číst z pohledu někoho takového, jako je její matka. :)
2) Skvěle, of course. :D

Pane bože, já z týhle povídky absolutně chcípám. Čtu jí jedním dechem a vždycky se strachem kontroluju posuvník, aby už náhodou nebyl na konci. Pak se na něj jednou zapomenu podívat a LOOK, už vidím otázky. Pak si nadávám do blbců, že jsem to nehlídala. :D Asi takhle moc miluju tvojí povídku. :) Těším se na další díl.

4 Nerea Nerea | Email | Web | 5. february 2013 at 20:15 | React

[1]: To jsem ráda :33333333!!!!!
[2]: No, díky. Snažila jsem se přemýšlení matek nějak vystihnout. Jen doufám, že se to povedlo :D + Komentář jsem si přečetla až teď a to už jsem přidala 3. kapitolu, takže: Umíš číst myšlenky! nebo jsem předvídatelná.... :/ radši to první :D
[3]: Nevadí. :D Děkuji. Jsem ráda, že chcípáš, ale neumři mi :D ;) Jsem ráda, žese ti tak strašně moc líbí :DDD Je to skvělej pocit. Dočkala ses ;) :DDD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama