Infamous Famous | 1st | Twitter

29. january 2013 at 9:38 | Nerea |  Infamous Famous

Je tady první kapitola mojí nové povídky se skupinou The Vamps. Doufám, že se vám bude líbit a že mi napíšete veškeré vaše názory na to, jestli se vám líbí atd. :D

Miah's POV:
A bylo to tu zase. Nedokázala jsem se odtrhnout od Youtube, od Twitteru a vůbec od svého notebooku a svých sluchátek. To kvůli tomu, že jsem se stala závislou na hlase Bradleyho Simpsona patřícího do začínající britské kapely The Vamps.
Bylo už něco kolem půlnoci, když James přidal na Twitter jednu fotku z dnešního dne. Byl na ní Tristan hrající na bicí nahrávající je pro jejich nové a debutové album. Na nic jsme nečekala a rozhodla jsem se přeposlat tuhle luxusní fotku svým dvoum kamarádkám, které se mnou ponocovaly.
"@JackieZPayton @LyssaMMorgan he's sooooooo hot! look at the cutie! @TheVampsTristan /picture/" zněl můj tweet. Lyssa s Jackie mi tweet hned retweetly a my jsme rozvedly na Twitteru konverzaci o tom, jak je Tris sladkej a dokonalej. Byly jsme společně na Skypu, ale to nám nebránilo odepisovat si na Twitteru a spamovat svoje followers.
Abyste byli v obraze, tak Bradley Will Simpson, James Daniel McVey a Tristan Oliver Vance Evanse založili kapelu nesoucí název The Vamps. Zatím mají jen pár coverů na Youtube, ale nedá se pochybovat o tom, že budou dost slavní alespoň v Anglii.
.
Stoeyteller's POV:
Lyssa ze zvědavosti najela na Tristanův Twitter. Chtěla jen omrknout, jestli nepřidal něco nového. Byl to její nejoblíbenější člen. Nesktečně se jí líbil a to ho ani neznala. Nedělala si plané naděje, ale když člověk bydlí v odlehlejší části Londýna, tak může trošku snít.
Projížděla jeho tweety, když úplně nahoře našla jeden, který ji donutil zhluboka se nadechnout, aby se uklidnila. Zamrkala, ale když se na obrazovce jejího iPadu nic nezměnilo, tak ze sebe vydrala: "Holky...? On... Já... Nechápu..."
"Co se stalo, Lys, zaskočila ti lžička?" ozvala se třetí z dívek - Jackie se smíchem čekající její sarkastickou odpověď, ale z Lyssy nevyšlo žádné další slovo.
"Lysso? Co se děje?!" začala se strachovat Miah. Co se proboha stalo? pomyslela si.
"On... Tristan," zažvatlala a dál se pokoušela zhluboka dýchat, ale nepomáhalo to. Pocit štěstí z toho, že jí Tristan Evans retweetl tweet byl nepřekonatelný!
"My víme, že je sexy, zlato, nemusíš tak vyvádět," uchechtla se vždycky uštěpačná Jackie a pro sebe si kroutila hlavou. Nedávala to najevo, ale taky ji zajímalo, co se jedné z jejích nejlepších kamarádek stalo, že mlčí a lapá po dechu.
"Tristan mi retweetl tweet!" vyhrkla Lyssa, když popadla dech.
"Děláš si srandu?" zeptala se Miah s Jackie zároveň. S něvěřícně otevřenými ústy čekali na její odpověď a už obě dvě spechali kouknout se na Tristanův účet, aby si ověřili, jestli je to pravda.
"Nedělám...," zašeptala nevěřícně Lyssa. "Jo!" vykřikla. "Holky, chápete to?! On mi to retweetl!" konečně se zdálo, že se Lys probrala z prvotního šoku. Bylo jasné, že nebude dlouho trvat, než jí vlastně dojde, jaký tweet jí to Tris retweetl. A potom se propadne studem.
Miah si ten tweet přečetla a dala se so smíchu. Její kamarádka si bude za tenhle tweet ještě dlouho trhat hlavu.
"Hej, Lys!" křikla na ni. "Podívej se pořádně, jakej tweet ti Tristan retweetl," poradila jí chichotajíc se. A Jackie se začala smát, taky jí to došlo.
Lyssa se zhrozila. Najela zpátky na Tristanův účet a dala se do čtení. Jen co se jí před očima mihla první slova, tak poznala, že je to zlý. Tohle neměl vidět!
"@TheVampsTristan @MiahRDalley @JackieZPayton his ass is so damn hot! i wanna squezze it!"
Lyssa cítila, jak se jí tváře zalívají červení a teplem. Styděla se, že si přečetl zrovna tweet, který asi neměl. Byl tam označený, ale ani jedna z dívek neočekávala, že Lysse nebo kterékoliv jiné z nich by jejich oblíbenci mohli retweetnout nějakou zprávu. Bylo to až neuvěřitelné a tak nepravděpodobné... Ale stalo se to!
"Napiš mu! Dělej! Ať si tě followne!" pobízela ji Jackie, která doufala, že se to Lysse povede. Doufala, že se její kamarádce splní jedno z jejich přání, protože všechny věděli, že tohle si Lyssa přeje už celkem dlouho a nikdy tomu nebyla blíž než teď.
"@TheVampsTristan I know I'm asking much, but... Can you follow me, please? :) After that horrible tweet :D" napsala Lys na svůj účet. Holky její tweet samozřejmně viděly. Všechny jenom čekaly, jestli jí Tristan odpoví.
"@LyssaMMorgan of course i can and i will... done... Are u happy? :)" napsal jí. Všechny tři netrpělitvě čekali, až se jim načte seznam Lyssiných followers. Tristan byl mezi nimi.
"Lysso?! Víš cos právě dokázala?! Zlato, napiš mu soukromou zprávu!!! Musíš!" začali přes sebe pokřikovat Jackie s Miah.
Lyssa mu ještě ten večer napsala. Řekněme, že to dopadlo lépe, než kdokoliv očekával. Psali si asi hodinu. Vyměnili si skype a facebooky. Začali se sbližovat, seznamovat, a když si byl Tristan jistý, že Lyssa není žádná mrcha, tak ji ukázal klukům.
Tristan o ní od té doby mluvil snad neustále. Moc se mu líbila a kluci si za to do něj trošku rýpali, ale to kluci dělávají. Bylo dohodnuto, že ti dva se sejdou. Domluvili si rande v jedné zapadlejší kavárně s názvem Coraline's Caffé, což byla vlastně internetová kavárna, taková menší knihovna a knihkupectví. Občas se tady konaly "koncerty" menších skupin a sólistů, taky karaoke, různá autorská čtení a autogramiády. Bylo to vlastně naprosto dokonalé místo pro první schůzku. Dávalo návštěvníkům spousty podnětů ke konverzaci a tak řeč nestála.
Lyssa se Jackie a Miah pochlubila, co se bude dít a holky byly šťastné za ni. Aspoň jedné z nás se to povedlo, říkaly si obě dvě. Nezáviděly jí Tristana ani to, že o ni se někdo zajímá, že si jí všiml. Přály jí štěstí a snad i lásku.

.
Co vy na to?
Líbí se první kapitola?
Co si zatím myslíte o holkách?
Jak to dopadne s Tristanem a Lyssou?
 

2 people judged this article.

Comments

1 Jamie Williams Jamie Williams | 29. january 2013 at 15:57 | React

Má to rozhodně zajímavej nápad, ale... Nevím je to takový.... Nevím, něco mi na tom nesedí...
#just my opinion, no hate :)

2 cfgjzf cfgjzf | 29. january 2013 at 16:01 | React

Fakt moc hezká kapitola a určitě bude i celá povídka, ale dopíšeš taky Sparkle? že jo? :D

3 Lorraine Lorraine | Web | 29. january 2013 at 16:47 | React

1) Vypadá to senzačně! :)
2) Líbí a moc!! :))
3) Jsou v pohodě..a hlavně asi opravdu pravý kámošky..ne závistivý potvory :D
4) Snad dobře! :D

4 ,,Nicol" ,,Nicol" | Web | 29. january 2013 at 17:14 | React

rozhodne je to zaujimave a tesim sa na pokracovanie :) a isto si idem pustit nejake ich videa :D

5 Nerea Nerea | Email | Web | 29. january 2013 at 20:43 | React

[2]: Jasně, že ji dopíšu :D O tom žádná :D

6 Isa Isa | Web | 30. january 2013 at 7:38 | React

Já vím, že teď to ode mě bude asi zlý, potom, kolik povídek o One Direction jsem od tebe četla, ale tohle je ta NEJLEPŠÍ POVÍDKA, JAKOU JSEM KDY ČETLA. Nevím, čím to je, možná tím, že jak jsou ti kluci míň populární, tak je tohle všechno víc pravděpodobné, než u One Direction, ale je to fakt povedená povídka, i když jsem zatím četla jen první díl. :) Prostě to miluju. :)

1. a 2. Myslím, že obě odpovědi, jsou nahoře zahrnuty. :D
3. Jsou fakt v pohodě, takový správně crazy. :) Just like me. :D
4. Určitě dobře. ;) Lyssa je fakt super holka a Tristan super kluk. :D

Abych pravdu přiznala, když jsem to četla, tak jsem si spletla Tristana s Bradem a řikala jsem si, že je škoda, že s ním není ta Miah, ale pak když jsem se znovu podívala na tvůj dokonalý lay, tak se mi všechno objasnilo a já byla nadšená. :D Takže jedeme dál. :) Těším se na další dílek. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama