Blogové letadlo

26. january 2013 at 11:05 | Nerea |  Diary
Takže, dostala jsem otázečky od Isy a tak jsem se je rozhodla vyplnit a poslat letadýlko dál :33 + půjčila jsem si otázky i od Michelle. ;)


11. VĚCÍ O MĚ A MÉM ŽIVOTĚ


1.) Moji rodičové jsou rozvedení.
Asi ve třetí třídě, tak 3 týdny před mýma narozkama nám otec sdělil, že od nás odchází. Mamka něco tušila už delší dobu, ale doufala, že s náma zůstane. Nestalo se tak. Ze začátku jsme ho vídali (s bráchou) každej druhej třetí víkend, ale postupem času nebyl čas ani chuť za ním jezdit. Nakonec se naše návštěvy zredukovaly na narozeniny, Vánoce, Velikonoce, vysvědčení a sjezdy celé rodiny.

2.) Neobejdu se bez čokolády, kakaa a cukru.
Přiznám se, jsem psychicky závislá na cukru. Bez čokolády se jakš takš obejdu, ale je to težký :D. Kakao ale oproti tomu si můžu dát kdykoliv. Večer, ráno, odpoledne a miluju, když si ho můžu dát večer před spaním. Není to zdraví, ale chutná to :P. K cukru… Jak to říct… Jsem divná… Normálně si člověk nasype dvě-pět lžiček kakaa a zalije to mlíkem. Já nasypu 3 a k tomu 2 lžičky cukru. To stejné, když si dělám Caro :DD

3.) Mám ŽIVOU kočku, teda kocoura. Jmenuje se Tim.
Někteří lidé si rádi dělají srandu, že je můj kocourek mrtvý. Vždycky namítnu, že je za barákem a oni na to, že je tam zakopaný. Potom, co ho viděli, o něm říkají, že to byl duch/zombík. Ehm, Tima mám tak tři roky a vzala jsem si ho z blízkého útulku. Je mourovatý se zbarvením do hněda a jeho levé ouško je pokroucené. (to kdybyste ho někde našly :DD)

4.) Nedovedu si představit život bez muziky.
Můj život bez muziky by neměl smysl. Co bych dělala, kdybych jela v autobuse/vlaku a musela koukat na ty lidi kolem? Koukat na ně, jako na zjevení a pokusit se neusnout? Ne, díky. Co bych dělala, kdybych doma potřebovala nějak zabít čas a nemohla bych si nasadit sluchátka a poskakovat před zrcadlem? Co bych dělala, kdybych musela zase umývat nádobí a koukat na ty ptákoviny v televizi? Nepředstavitelné. Hudby se nevzdám ani za nic! :))))

5.) Mám kámoše, který je naprosté pako.
Někteří možná budete vědět, o kom mluvím, ale pokud nevíte, tak to je jedině dobře. Věřte mi, nechcete znát :DDD -_- Můj nejlepší kamarád je pošuk, ale pořád je to můj nejlepší kamarád, že ano? :D Takže, tímto vzkazuji celému světu, že ten/ta, kdo mu ublíží (ať už mu zlomí srdce, nebo ho zmlátí atd.), se pozná se mnou a neodejde na vlastních nohách. Rozbiju ho, protože mému "bratříčkovi" nikdo nezohne ani chlup na zadku!

6.) Nikdy v životě jsem neviděla Pomádu.
Jsem asi zaostalá… ale nikdy na to nebyl čas a nikdy mě to k tomu filmu nijak netáhlo. Jasně, chtěla jsem ho zkouknout, ale vždycky do toho něco vlezlo, nebo se na to můj bratr nechtěl koukat a tak jsem ten filmek prostě neviděla. Ale! Dneska (25.1. 2013) jsem si ho stáhla a buď se na něj kouknu ještě teď, hned, jak dopíšu letadlo, anebo se dneska na letadýlko vykašlu a kouknu se na něj teď. :DD Hmmm, ještě pár informací o mě a půjdu se koukat! :D
Ehm, jo. Včera jsem nestihla ani jedno z toho, takže na Pomádu budu koukat dneska :D

7.) Jsem knihomol, ale rozhodně ne šprt.
Jasně, letos jsem ráda, že mám vůbec vyznamenání, ale tak nějak jsem to na to pololetí dala a třeba to ještě vylepším. :D Hodně čtu a moje neoblíbenější knížky jsou rozhodně takový ty fantasy romány. Ty miluju :33. Někdy před rokem jsem narazila na sérii knížek Bratrstvo Černé Dýky a na sérii Temní lovci. Musím uznat, že to jsou ty nejžhavější knížky, který jsem kdy četla! *červená se* Ale mám ráda i zbytek. Např. Twiligt, série Andělé, Smečka, Hraničářův učen, Čaroděj Zeměmoří, rozhodně Harry Potter, Eragon (ale Narnie mě v knižní verzi nějak nechytla), Škola noci, Akademie Evernight atd. Zrovna dneska mi teta půjčila Zář a Zásvětí od nějaké sedmnáctileté australské autorky, tak budu číst :DDD p.s. to s tím knihomolem souvisí s tím, že jsem vyhrála olympiádu v češtině u nás na gymplu, ale nikdy jsem se češtinu moc neučila :D

8.) Ehmm, co asi nidko neví, tak jsem v poslední době začala cvičit!
Ano, chtíč ideální postavy zachvátil i mě, ale nejsem fanatik! Vážím… mno, málo, ale přiměřeně na svoji postavu. Jen by to chtělo zpevnit a kurnik, udělám cokoliv pro plochý bříško! Nebudu se ale dřít jako kůň, protože jsem líná, ale! Zkouším metodu "všechno tak jako vždycky, jenom si každej večer zacvič". Prostě se k tomu pokusím dopracovat sama za sebe, bez nějakých workshopů, videí a diet. Nebudu se vzdávat své psychické závislosti na curku, to bych si neudělala :D. Uvidíme, jestli se to podaří :D

9.) Mám jen pár přátel.
Pravda pravdoucí. Mám svýho nejlepšího kamaráda, potom jednu kmošku ze třídy, potom svoji milovanou kamarádku přes internet :D a ještě jednoho kamaráda a kamarádku.
Ve škole se bavím s pár lidma, ale není jich moc. Potom mám ještě takový zvláštní kamarády, se kterýma se bavím jen o určitých věcech, ale povídáme si i normálně, ale ne tolik. A ještě mám Tima!

10.) Píšu básničky, když jsem smutná.
Tak, k tomu asi není, co dodat. Akorát, že píšu, když mi někdo chybí, nebo když mi někdo ublíží.

11.) Mojí vášní je tanec a zpěv, i když neumím zpívat. Ale doufám, že tancovat aspoň trochu umím :))))
Kdykoliv uslyším dobrou muziku, začnu si tancovat, ať je to kdekoliv. Nezáleží, jestli se jenom pohupuju jenom v bokách anebo jestli udělám rychlou otočku, či skoro neviditelnou práci s nohama. Miluju to, a když se to stane, tak mě nezajímá, jestli kolem někdo stojí. Ten rytmus vás prostě donutí hýbat se a je celkem jedno jestli chcete, nebo ne. Já se teda vždycky poddám, i kdyby se na mě lidi kolem mě koukali jako na magora. Nebudu si upírat něco, co se mi líbí. Stalo se vám někdy, že jste kvůli písničce zůstali v obchodě, i přes to, že jste tam už nic nepotřebovali?


11. OTÁZEK, NA KTERÉ JSEM ODPOVĚDĚLA OD ISY


1. Kdybyste si mohli vybrat jeden jazyk, kterým byste mohli perfektně mluvit, který by to byl?
Mno, jelikož anglicky už celkem dobře mluvím, na to, že jsem se ji začala učit někdy ve třetí třídě a pred tím jsem chodila do přípravky, tak bych asi zvolila francoužštinu. Mám ji jako druhej jazyk na gymplu, ale chtělo by to, aby se učila od třetí třídy jako angličtina.


2. Jestli píšete povídky, jaké při tom máte pocity (například: mně se uleví, když ze sebe vše vypíšu :))
Když píšu, tak většinou jenom poslouchám písničky a moje mysl se upíná jenom k ději. Představuji ji, jak to asi vypadá na místě, kam jde a když se s povídkou zaseknu, tak si jen představuju, jak by to asi mělo být... Na mysl vyplují určité možnosti a já se řídím tím, co chci aby se stalo a jak to bude vypadat. Jak to bude zapadat do celého děje. Takže, jsem šťastná, vždycky, když něco dopíšu. Je to pocit určitého uspokojení, že jste to dokázali napsat. Ale když dopíšete celou povídku, je to naprostá euforie. Jenomže, když zveřejníte poslední díl a nějaké to poděkování a rozloučení, tak vám najednou dojde, že se s ní nechcete rozloučit, protože ta povídka s vámi šla určitou část života, jako písnička. Protože písničky jsou soundtracky k našim životům, tak i povídky mají své určité místo.


3. Jste sami se sebou spokojení?
Asi ano. Vzhledově bych řekla, že ano. S povahou je to horší, protože nerada přiznávám svoje chyby. Občas jsem zlá na svého kamaráda a to se mi nelíbí. Vadí mi to, ale snažím se to zlepšit. Pokud je to myšleno, jako jestli jsme spokojená se sebou s mým psaním, tak bych řekla, že jsem. S kvalitou svého psaní jsem spokojená, i když by se to ještě mohlo zlepšit, to rozhodně. Ale v poslední době na to jaksi kašlu. Už na tom nejsem tak moc závislá, protože mám víc kamarádů, se kterými si píšu snad pořád. Nikdy jsem v to nevěřila a nemyslela jsem si, že se mi to stane, ale našla jsem dívčinu, kterou jsem ze začátku neměla moc v lásce a teď je to někdo, kdo o mě ví skoro všechno. Stala se z ní moje dobrá kamarádka.
Zpět. Takže… Na psaní nemám čas kvůli nim a taky protože se chci odhodlat k tomu, abych Halo přeložila do angličtiny, takže, kdyby mi chtěl někdo pomoct, tak to uvítám. ;)


4. Kdyby byla možnost, že byste na sobě mohli něco změnit, co by to bylo?
Neměnila bych nic. Protože, když jsem se narodila jako originál, tak proč bych měla umřít jako kopie, že? Mám se ráda. Jen bych asi chtěla být milejší, ale co není, může být. Budu se snažit a změním se sama! Jediné, co bych snad nějak chtěla, aby bylo hned, tak bych chtěla suprovou postavu. Jsem štíhlá a vážím tak akorát, jenomže jako většina prahnu po plochém bříšku a štíhlých stehnech. :D


5. Něco, díky čemu jste na sebe vážně pyšní?
Asi díky tomu, že lidi baví číst moje příběhy. Dokonce je občas i chválí. Jsem na sebe pyšná, protože jsem dopsala dvě povídky, že budu mít vyznamenání n pololetí, že jsem dobrá v češtině, že se lidem líbí moje kresby. Je toho ještě spousta, ale to jsou jen maličkosti, které nejsou až tak důležité. :)))


6. Kdybyste se mohli sejít s kýmkoliv z lidí, které znáte třeba jen přes internet, kdo by to byl?
Bože, to mi tak nahrává! Setkala bych se s Katy Woo Somerhalder. To je ta moje kamarádka přes internet (viz. Odpověď č. 3). A taky se s ní setkám o jarních prázdninách, pokud to tedy bude dovoleno vyšší mocí (mamkou). Možná přidám nějaké fotky, jestli mi to vyšší moc dovolí a jestli nějaké uděláme :DD.
Mno a jelikož mám setkání s ní nějakým způsobem zjištěné, tak bych s řekla, že bych chtěla poznat Isu. Jestli to čteš holka, tak jsi moje blog crush forever! Neuvěřitelně tě obdivuji, že si k tomu psaní prostě dokážeš sednout a napíšeš to. Já jsem moc líná :DD.


7. Máte pocit, že vás blog nějakým způsobem omezuje?
Neomezuje. Když na něj nechci jít, tak nejdu. Nikdo mě nenutí do psaní, a kdyby se o to někdo pokusil, tak mu předem říkám, že to není jeho věc! Nedokážeš mě donutit. To už víc zapůsobí komentáře typu: "Kdy bude další část? Moc se na ni těším… Prosím, přidej ji, co nejdřív!" >>> Tohle rozhodně zafunguje na moji psychiku lépe, než nějaké škaredé commenty typu: "Pohni! Už chci další část! Tak si mákni!"
Jste "jen" čtenáři, a jestli se vám povídka líbí, buďte milý aneb hateuju hatery! :P


8. Nejoblíbenější písnička?
Hmm, to bude těžký. Je jich víc.
Od One Direction: I Would - protože prostě miluju Niallovo sólo a ten její text. Je nádherná.; Little Things - kvůli textu. Je dokonalý. Je to zamilovaná písnička každým coulem. A taky, protože ji miluje človíček, kterýho miluju.; They Don't Know Abou Us - není, co dodat. Dokonalost sama. Ty její tóny. Taková lenivá, ale kouzelná.; She's Not Afraid; Nobody Compares (you so London your own style Od Eda Sheerana: Small Bump - kvůli tomu, jak je ta písnička roztomilá. Ta pasáž o tom, jak ho může držet za palec. Prostě… nádhera.; The City; Grade 8
Justin Bieber: Fall - písnička, kterou miluju! Miluju ten text, ten příběh, co vypráví.; Boyfriend - rytmus je úžasnej a ten Jusův hlas je ajhajhsjakskjsk!

9. Zajímá vás, co si o vás ostatní myslí nebo o vás roznáší okolo?
Většinou ani ne. Pokud to o mě teda neroznášejí kamarádi, to potom bolí. Ať si o mě lidi říkají, co chtějí, nejdůležitější je to, co si o mě myslí ti, které miluju.

10. Přepadávají vás občas pocity např. méněcennosti, samoty nebo chuť všechno kolem rozflákat? :D
Když se naštvu, tak chci něco fláknout po tom, kdo mě naštval, a proto mi kámoš říká Hulku. Sama se cítím jedině tehdy, když si většina mých kamarádů užívá někde společně a já s nimi nemůžu být. Nejsem člověk, kterej by vyhledával nějakou bolest. Jsem radši usměvavá a tak, prostě optimistka každým coulem, ale když se nějaké ty "špatné", neveselé pocity nahromadí, tak to musí ven a jde to většinou cestou přes slzy. Občas jsem naštvaná a tak mlátím do stolu :/ Ale nestává se to často. :D

11. Co vás přivedlo k psaní povídek (pokud píšete)?
K psaní jsem se dostala přes fanfikce na Harryho Pottera. Jednou jsem přečetla všech 7 knížek a potom jsem na internetu hledala něco k tomu a našla jsem fanfiction.potterharry.net, od té doby jsem některé přečetla i 4x a nelituju. Začala jsem něco psát na HP, ale vždycky jsem si vybrala nápad, který byl nejsložitější. Chtěla jsem být originální, ale nikdy se mi nepodařilo žádnou kapitolovou povídku na tohle téma dopsat.
Ze začátku jsem taky psala Antiqu. To byla ffka na TVD a námět byl opravdu luxusní! Napsala jsem toho hodně, ale zase skončila nedopsaná :D
První povídka, kterou jsem dopsala byla Halo, ale dostala jsem se k psaní vlastně přes pana Jamese Pottera, pana Siriuse Blacka, pana Remuse Lupina a pana Petera Pettigrewa )kterého nemám vůbec v lásce). Díky J.K. Rowling! Díky tobě a Harrymu a úžasné inspiraci od kluků jsem tam, kde teď jsem! :))) :311. OTÁZEK, NA KTERÉ JSEM ODPOVĚDĚLA A KTERÉ JSEM SI VYPŮJČILA OD MICHELLE :)


1. Proč jste si rozhodli založit blog?
Ono to nebylo zrovna rozhodnutí. Prostě jsem takhle projížděla blogy a četla jsem povídky, když jsem úplně dole na stránce narazila na odkaz "Založit svůj blog" nebo tak nějak a klikla jsem na něj a vyzkoušela jsem to. :D

2. Přemýšleli jste někdy o tom, že byste vydali vlastní knihu?
O tom snad přemýšlel každý, kdo píše. Vždycky jsem si to přála. Je to něco jako vrchol kariéry napsat knihu, která se bude alespoň pár lidem líbit. Janě, každý by chtěl prorazit stejně jako Meyerová se Stmíváním, ale jen málokomu se to povede. Mě by zrovna mohlo :DDDD ;) :P

3. Chodíte rádi do školy? :D
To je otázka! Někdy ano a někdy ne. Většinou se tam ale těším, protože je vždycky strašná sranda. Jelikož je naše angličtinářka velice… ehm… zvláštní člověk, tak se jí vždycky strašně nasmějeme. Aby jste to nepochopili špatně, já se špatným vtipům nesměju, ale když ji máme skoro každej den a ona si pořád mele svou, tak tu prostě není jiná možnost. Protože ona svým chováním vytáčí naprosto všechny.

4. Máte nějaký vzor třeba v celebritě? Pokud ano proč?
Na tohle téma jsme psali slohový cvičení. Napsala jsem ho o Justinovi, ale mým vzorem je i Demi. Justina obdivuju kvůli: jeho hlasu, jeho práci, jeho pomoci různým charitám a kvůli tvoření úsměvů na tvářích nemocných dětí, kvůli jeho síle přetrpět ty davy haterů s nadhledem, kvůli tomu, že myslí na svoje fanoušky víc, než kterákoliv jiná celebrita, že je to pořád to pako, který řvalo přes tělocvičnu i přes voice rest, že se moc nezměnil od doby, co se na youtube přihlásil jako Kidrauhl a přidal nějaký videa. Nejsem sice True Belieber, ale Beliber budu navždycky

5. Jakou hudbu nejčastěji posloucháte?
Asi One Direction, Eda Sheerana, The Vamps, Cher Lloyd a Rihannu. (viz. Otázka od Isy č. 8)

6. Pokud píšete povídky, co je pro vás inspirací?
Asi nějaká písnička. Ale většinou jenom tak přemýšlím nad životem a napadne mě něco. Nápadů je spousta, ale realizace je horší :DDD Není čas! :/

7. Oblíbený film?
Tak to bude asi Street Dance 3, nebo Alenka v Říši divů. Street jsem viděla už mockrát. Miluju koukat se na Musse, jak je tam všechny rozválcuje. Nejlepší je battle s Gwai. Ještě jsem ale neviděla 4, takže… To mi připomíná, že si ji budu muset najít :DDD a kouknout se co nejdřív. Alenku mám ráda kvůli tomu jejímu vztahu s Kloboučníkem. Je to takový… zvláštní… Miluju Johnyho Deppa a všechny filmy s ním, je úžasnej… což bude asi další plus tohohle filmu :D
+ Iron Man! >>> uznejme, že Robert Downey Jr. Je krostě kus sexy chlapa! :D

8. Oblíbený seriál? :D
Jediný, na který pravidelně koukám je The Vampire Diaries, na který jen tak mimochodem koukám fakticky úúúplně od začátku. Potom mám ale ráda i Simpsonovi a Merlina. Sherlocka Holmse si taky nenechám ujít. To je můj seriálovej crush. Sherlock, ať už v jakýmkoliv podání :333

9. Udělali jste někdy něco, čeho jste potom litovali?
Spousty věcí. Nebudu je jmenovat, protože, za některý se opravdu stydím, ale tak… Chybyma se člověk učí ne?

10. Jste typem člověka, který jedná bez rozmyšlení nebo ne?
Jak kdy. Pokud jde o nějaká malá rozhodnutí, tak o nich skoro nepřemýšlím, ale když se jedná o něco většího, tak to vždycky promyslím. I když některý věci, jako třeba rozhodnutí studovat psychologii, přicházejí sami :D

11. Oblíbená barva?
Mám ráda všechny barvy. Celkově se snažím nevypadat jako šedá myška. Proto si kupuju hodně barevnýho oblečení. Ale moji úplně nejoblíbenější barvou je fialová.

11. LIDÍ, KTERÉ JSEM VYBRALA


1. Isa určitě ráda doplní svoje letadlo :D
2. Sweet~Marshmellou*
3. Márč
4. Rachel
5. Síma*
6. Eborah
7. Mišulka
8. Ssorcerer
9. Dem.
10. Jamie Williams
11. Si může vzít kdokoliv

11. OTÁZEK, PRO LIDI, KTERÝ JSEM VYBRALA


1.) Kam chodíte na školu? Jste spokojení?
2.) Povězte mi něco o vašem nejlepším kamarádovi/kamarádce. Prosím?
3.) (pokud píšete) Jaká je vaše nejoblíbenější vámi vymyšlená postava? Proč? (pokud nepíšete) To samé, ale s postavou, která vás nejvíc zaujala… (kdekoliv)
4.) Máte nějaký skrytý talent? Jaký?
5.) Vaše nejoblíbenější kniha? Která to je a proč?
6.) Jíte brambůrky :D ? Jaký druh? :DDDD
7.) Jste závislí na svém mobilu?
8.) Budete radši na blogu, nebo venku s kamarády?
9.) Máte nějakého domácího mazlíčka (ať už to je třeba plyšák)?
10.) Co si vy myslíte o dietách? Dodržujete nějakou?
11.) Kdo je tu Directioner? :D
 

1 person judged this article.

Comments

1 Pravá, Rachel Payne. Pravá, Rachel Payne. | Web | 26. january 2013 at 15:40 | React

Promiň, ale pod tímhle článkem jsem si přečetla, že jsi udělala tenhle novej layout. Nemohlo mi uniknout že několik věcí je opět podobnému tomu co jsem měla jít, jako je jméno v layoutu, a barvy stránky. Prosím, už několikrát jsem ti psala, že se mi to nelíbí a ráda by jsem aby jsi s tím layoutem udělala něco. Protože jsem zase na blogu a ... nerada by jsem si ho zase zhnusila. Rachel Payne.

2 Pravá, Rachel Payne. Pravá, Rachel Payne. | Web | 26. january 2013 at 16:13 | React

Já vím, že jsi ho neokopírovala, vím to. A taky vím, že se mími layouty inspiruješ. Jde mi o to, že pokaždé když na tvůj blog příjdu je tu něco podobné mému blogu.

3 Pravá, Rachel Payne. Pravá, Rachel Payne. | Web | 26. january 2013 at 16:23 | React

Já neříkám aby jsi měla layouty modro růžový, ale říkám, že mi to prostě vadí. Kdyby jsi měla svůj vlastní originální nápad a šla by jsi na jiný blog a viděla jsi tam úplně stejný styl akorát s jinými barvami, fotkama tak by tě to naštvalo. Neříkám, že mi to vadí tolik, ale ráda by jsem aby jsi se neinspirovala až tak moc.

4 Jamie Williams Jamie Williams | 26. january 2013 at 17:52 | React

Zlato co je blogový letadlo? :D

5 Nerea Nerea | Email | Web | 26. january 2013 at 18:57 | React

[4]: nevím! :DDDDDD prostě odpověz, napiš a pošli dál! :D

6 Isa Isa | Web | 26. january 2013 at 23:29 | React

Co bych pro tebe neudělala. :D Určitě ho doplním. :D
Miluju tvoje odpovědi. :D Taky mám málo přátel, taky jsem knihomol a co se týče Pomády...děvče ten film je LEGENDÁRNÍ. :D Ne, každýmu se teda líbí, ale já ho žeru, protože má luxusní písničky. :D Takže pak dej vědět, jak se ti to líbilo. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement