Holmes House | 13th | Kiss

19. december 2012 at 21:55 | Nerea |  Holmes House

Je tu další kapitola! Doufám, že se vám bude líbit. Konečně se něco stane! Panebože konečně tahle kapitola přišla a já se strašně těším na tu další, až ji budu psát :DDD heh. to bude zase posun... Myslím, že bude z pohledu Beccy ;)


Včerejší večer byl dokonalý a já si ho moc užila, jenomže byl čas vrátit se zpět do práce. Bylo mi jasné, že po protančené noci jen tak nevstanou, a tak jsem povolala Joshe, Beccu, Jasona, Johna a Jakea a šli jsme na ně. Tohle probuzení si budou pamatovat stejně dlouho, jako to úplně první.
Ehm, jak to říct? Prostě jsme si zašli pro kyblíčky a v koupelně do nich napustili studenou vodičku, kterou jsme na ně na všechny vyklopili. Já to stihla ještě dolů do kuchyně, kde jsem dělala, že si vytahuju věci pro přípravu kakaa. Nesežrali to a já skončila v Niallově sevření pod proudem ledové vody ze sprchy. Z počátku jsem s sebou trhala při každém studenějším proudu, ale potom si moje tělo jakš takš zvyklo.
Zvedla jsem k Niallovi oči a jednou rukou jsem prohrábla jeho vlasy. Byl bez trička a jeho kalhoty byly úplně promočené. Já skončila podobně, ale on vypadal roztomileji. Byl neodolatelný, dostala jsem chuť ho políbit.
Podívala jsem se na jeho úzké nafialovělé rty a on můj pohled nějakým zázrakem pochopil. Vzal mezi ukazováček a palec pramínek mých vlasů a pomalu se ke mně naklonil.
Ucítila jsem jeho horký dech na svých ústech přesně ve chvíli, kdy do koupelny vlezl Louis. Drbna jedna. Do půl hodinky to bude vědět celý Holmes House.
***
Zbytek dne jsme procvičili. Chris učila Harryho, Danielle svého Liama, Becca Zayna, Anett Eleanor s Louisem a já měla na starosti Nialla.
Předváděla jsem mu za pomoci neviditelného partnera kroky a pohyby. John mu jednou dvakrát ukázal, jak se to tančí a mohly jsme zkoušet a zkoušet, pilovat a pilovat.
Zbývala poslední hodina. Ještě před ní jsem ale rozhodla, že je čas na menší přestávku. Jednou jsem si lokla vody a hned jsem se vrátila na parket. Byla jsem zvyklá na pořádné a pravidelné příděly vody, takže nevadilo, když jsem se jednou pořádně nenapila. Prostě jsem si dál zkoušela kroky, když mě něco napadlo.
Zavřela jsem oči a představila jsem si samu sebe v tmavém sále s jediným bodovým reflektorem namířeným na mě. Začala jsem si pohrávat s vidinou. Po chvíli přemýšlení a soustředění jsem začala se zavřenýma očima tančit. Nápad přišel a já ho prostě musela využít. Moje kroky byly jednou rychlé, podruhé zase pomalé. Pravá noha střídala levou a já jsem najednou měla další úsek pro svoje vystoupení na mistrovství.
Tančila jsem dál a dál, až už zbývala jen poslední otočka s koleny na zemi, potom vyšvihnutí nahoru, ruce dozadu - prsty napnuté. Nakonec jsem se měla lehce shrbit a schoulit se, ale do něčeho jsem narazila a spadla jsem na zem. Teda jsem alespoň čekala, že spadnu, ale zachytily mě jedny silné paže. Otevřela jsem oči a vykuleně jsem koukala do očí svého Nebe.
"Ehm, díky," zašeptala jsem.
"Není zač, krásná panno," pousmál se.
"Zasloužíš si odměnu, chrabrý můj zachránče," přistoupila jsem na hru na středověk. Doufala jsem, že jeho odměnou bude polibek.
"Chtěl bych tohle," řekl, chytil mě za bradu a otřel svoje rty o ty mé. Jemně vysunul jazyk, který se začal vláčně proplétat s tím mým. A náš první opravdový polibek byl na světě. Byla jsem naprosto bez sebe. Nečekala jsem, že to bude tak… wow. Lepší slovo pro to prostě nemám.
Když jsme se od sebe odtrhli, tak jsem se postavila na vlastní nohy a usmála jsem se. "Děkuji ti za záchranu, sličný rytíři," řekla jsem. On ale posmutněl a mě to došlo. Myslel si, že ten polibek beru jen jako pouho pouhou hru.
Kašlu na něj! Převzala jsem iniciativu, naklonila jsem se, stoupla jsem si na špičky a vtiskla jsem mu stejný polibek, jako on daroval mě. "Není to jen hra, Nialle," zašeptala jsem.
"To cítím, teď už jsem si jistý. Dovolíš mi být i příště tvým zachráncem?" zeptal se potichu.
"Ano," šeptla jsem a políbila jsem ho na rty. Když jsem se ale odtáhla, tak on políbil mě. Bylo to omamující, a tak jsme zbytek tréninku strávili povídáním si o tom, jak dlouho bude trvat ostatním, než na to přijdou. Ni mě taky varoval před fanynkami, říkal, že někdy dokážou být fakticky ostrý.
V ten moment jsem si ale z ničeho nedělala hlavu, prostě jsem se usmívala jako debil na všechno a všechny okolo mě.
***
Už u večeře si našeho sblížení všiml alespoň Louis, Liam a Harry a ještě taky holky, ale těm to bylo po tom ranním incidentu naprosto jasné.
Pořád jsem se na Niallera musela dívat, a když se podíval on na mě, tak jsem se usmála od ucha k uchu a odvrátila se. Bylo to něco, co se stává jen zamilovaným. Něco, co jen tak s někým nezažijete.
"Jste s Niallem spolu?" zeptal se Harry po večeři, když jsme se šli projít kolem bloku s Lupou.
"Jo. Myslím, že jo," řekla jsem trochu zasněně, a když jsem uviděla Harryho štěstím prozářenou tvář, tak jsem se rozesmála.
"Hej, vždyť ty jsi skoro šťastnější než já!" zvedla jsem hlas a rádoby ublíženě jsem ho šťouchla do ramene. Jediné, čeho jsem mohla docílit, bylo to, že mě potom dost bolela ruka.
"No, co? Jsem za vás dva šťastný. Věděl jsem to od začátku, víš?" zeptal se nostalgicky a objal mě za chůze kolem ramen.
"Ty kecko," uchechtla jsem se.
"Nekecám. Jste si s Niallerem hodně podobní a on po tobě už od začátku koukal, jenže i přes to, že je součástí světově známé britsko-irské skupiny One Direction, do které mimochodem patřím taky, tak je to pořád ten obyčejně neobyčejný kluk z Mullingaru z Irska. Sláva ho změnila jen tak, že mu dala nás. Dospěl, ale je to pořád ten samý kluk, jako když prvně přišel na konkurz," mrkl na mě.
"Asi spolu máme být. Taky jsem po něm koukala, když jsem vás poprvé uviděla v tom klubu," sklopila jsem oči a moje tváře zčervenaly.
"Tím chceš říct, že já jsem tě ani trošičku nezaujal?" ohradil se dotčeně ve srandě.
"Abych pravdu řekla?" zvedla jsem obočí. "Promiň, ale vážně ne," řekla jsem, když kývnul hlavou.
"Héj!" křikl a vystrčil spodní ret, jako to dělají malé děti, když se jim něco nelíbí. Najednou si založil ruce na hrudi a zastavil se. Snažil se hrát uraženého.
"Něco se ti nelíbí?" začala jsem na něj mluvit jako na nemluvně, když jsem se zastavila. Jedním prstem jsem ho pohladila po tváři a udělala jsem na něj stejný obličej, kterým teď on obdařoval mě. Rozesmál se.
"Ty jsi pako, Sherlocko!" zkonstatoval a v pohodě se rozešel dál.
"Já?! A co ty?!" řekla jsem udiveně.
"Já jsem pop-rocková hvězda, která…"
"Je namyšlená a malinko arogantní, že,?" ozvala jsem se nevině za ním.
"Sher," řekl s pohledem zabijáka.
"No tak promiň. Nic jsem neřekla," usmála jsem se jako andílek a zvedla jsem ruce pře sebe na znamení toho, že se vzdávám.
Ok, ok. Takže… A jak jste se s Niallem vlastně dali dohromady?" významně se na mě podíval a já zase zrudla. Jenže tentokrát jsem se ještě k tomu začala usmívat jako debil.
"No, cvičili jsme, jako dneska všichni a já dala hodinu před koncem přestávku na napití. Sama jsem si jen lokla vody a hned jsem šla zpátky na parket. A tehdy mě napadla další část vystoupení na mistrovství. Začala jsem to skládat dohromady a podle představy jsem začala tancovat se zavřenýma očima. Dokončovala jsem jednu figuru, když jsem do Nialla vrazila. Spadla bychom na zem, kdyby mě nezachytil. Poděkovala jsem mu a řekla jsem, že si zaslouží odměnu. Políbil mě. To byla ta odměna," zasněně jsem se koukala na nebe za Harryho hlavou. Vzpomínala jsem na jeho oči, na jeho měkké rty na těch mých.
"Wow, takže rytíř na bílém koni," pokýval Hazza uznale hlavou.
"Myslel si, že to bylo jenom jako díky, tak jsem ho políbila jen tak, sama od sebe," usmívala jsem se dál jako měsíček na hnoji.
"Tak teď nevím, kdo je tím rytířem," rozesmál se Harry a pohladil mě po vlasech. "Přeju ti to," usmál se opravdu upřímně.
"Díky," sklopila jsem hlavu. "A co ty a Christine?" pošťouchla jsem ho. Byla jsem šťastná za sebe, ale nervózní z něj. Panebože, jsem tak zvědavá!
"No, asi spolu chodíme," zčervenal a sklopil hlavu.
"No to je skvělý!" rozjasnila se mi tvář, ale hned na to mě zarazilo to jeho "asi. "Jak asi?" zeptala jsem se. Na jeho červenání nebo klopení hlavy nebo očí jsem si v případě mluvení o Chris už zvykla.
"No, políbil jsem ji, ale hned po té puse mi utekla," řekl a zvedl zrak od země. Jho oči byly zmatené. Naprosto její reakci nechápal.
"Harry," položila jsem mu ruku na rameno," tvoje milovaná Christine se jen bojí," vysvětlila jsem mu jako debilovi.
"Bojí?" svraštil obočí a zadumaně se mi zakoukal do očí.
"No, jasně," vztáhla jsem ruce," všude se o tobě, jak jsi přelétavý a jaký si, promiň mi to slovo, dokař. Dal jsi jí nějaký čas na to, aby tě poznala?"
"Já… já…"
"A to je ono," potvrdila jsem svoji domněnku.
"Ale..."
"Jak to máš napravit? Vezmi ji někam na večeři, do nějaké normální restaurace, kde se bude cítit uvolněně. Anebo si prostě udělejte filmový večer tady v jednom ze sálů," pokrčila jsem rameny a zavrtěla jsem hlavou. Já, holka, co skoro neměla kluka až na pár výjimek, mám radit klukovi, který má rozhodně mnohem víc zkušeností s opačným pohlavím? Kam ten svět spěje…

Jak se vám líbí?
Co Harry a Chris, jak to dopadne?
Co říkáte na "nečekané ;) sblížení" Nialla a Sherlocky?
Těšíte se na další kapitolku tentokrát z pohledu Beccy?
 

5 people judged this article.

Comments

1 Márč Márč | Web | 20. december 2012 at 16:00 | React

já to taky v jiným programu než je PFS neumím a ani nechci :D mě to vyhovuje, podle mě je někdy grafika v PFS lepší než v PS, takže good mučačo :DDD

2 Nerea Nerea | Email | Web | 20. december 2012 at 18:18 | React

[1]: přesně tak! a nejlepší je, že lidi kolem strašně čumí, když zvládnu něco božího v PFS ;)

3 Isa Isa | Web | 22. december 2012 at 23:55 | React

1. Nejvíc.
2. Dobře. :DDD Vlastně ne, skvěle. :D
3. Nečekané rozhodně, ale čekala jsem na něj věčnost, takže jsem nadšená. :D
4. Ale jo, každopádně není nad Sher a Nialla. :D

Perfektní díl, jako vždycky. :) Jenže tenhle byl ještě lepčejší. :D Těším se na další. :) Jinak přeju krásné Vánoce a šťastný Nový rok. :)

4 Nerea Nerea | Email | Web | 23. december 2012 at 0:09 | React

[3]: oh zlato, moc díky. jsi můuj první komentář k téhle povídce :)))) :3 moc děkuju za chválu a jsem ráda, že ses dočkala... že jsem se JÁ dočkala... myslele jsem, že jim to bude trvat dýl :DDD a jinak, tobě taky moooooc veselé a kouzelné Vánoce a ten nejkrutopřísnější Nový rok ever!!! :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement