Holmes House | 12th | Kiss On Forehead 2/2

22. november 2012 at 23:08 | Nerea |  Holmes House
Druhá část je tu! Dopsala jsem ji už včera večer a chtěla jsem ji sem hodit odpoledne, ale nějak jsem na to zapomněla. O:) Teď se konečně dozvíte, proč se kapitola jmenuje tak, jak se jmenuje. Zítra jedu do Brna na veletrh středních škol, tak bych teoreticky ve vlaku něco napsat mohla, ale jelikož jedu s kámošama a s kámoškou, tak spíš pochybuju. Btw. dneska jsem se nudila a tak má můj zápisník s povídkama novej stylovej vohoz! :D Zítra přidám fotky a nějakej ten komentář k tomu, ale až večer. Tak zatím pa :*
...


"Sher, zatancuješ si se mnou?" zeptal jsem se, když jsem vstal ze židle. Na Sheřině tváři se rozvinul úsměv, jako když poupě náhle rozkvete.
"Ano, moc ráda," řekla, vložila svou útlou ručku do té mé a my se společně vydali na parket.
"Ženeš se do jámy lvové, chlape!" rozkřičel se na mě Zayn, ale Becca ho hned pleskla přes rameno. Naštěstí ho nepleskla přes hlavu, protože to by si hned stěžoval, že mu zničila účes. S takovou by si ho buď další půlhodinu na záchodech spravoval, nebo bychom museli jet rovnou domů, což se mi teď vážně nechce, a proto jsem na něj jen vypláznul jazyk. Potom jsem už zase věnoval zase jenom Sherločiným modrým očím, které momentálně překypovali jiskřičkami radosti.
Zastavili jsme se uprostřed parketu a já jí jako ve středověku nabídl s menší úklonou svou dlaň. Když ji přijala, tak jsem si ji přitáhl blíž. Spolupracovala se mnou. Nechala se vést a to znamenalo, že mi věří. V tu ránu, kdy mi to docvaklo, jsem se rozzářil jako žárovka. Hned na to se rozezvučela nová skladba a já se, se svou půvabnou taneční partnerkou, pustil do tance.
"Nekoukej na nohy," napomenula mě, když jsem trochu znejistěl u tanga. Nakonec jsem ale byl, díky Sheřině pomoci, za hvězdu. Pro mě ale celý večer zářila ona. Byla jako měsíc v úplňku mezi maličkými hvězdami na nebi. Byla půvabná, oslnivá a naprosto odzbrojující.
Ostatním to taky moc šlo. Jenom Harry s Chris trošku pokulhávali. Přece jenom se Harry nemohl v přítomnosti dívky, do které se zamiloval, soustředit. Všiml jsem si toho zvláštního lesku v jeho očích pokaždé, když se na ni podíval, a myslím, že ostatní to vědí taky. Alespoň Loui určitě. Protože Louis a Harry jsou nerozlučná dvojka. Prostě Larry navždy.
V restauraci jsme nic zvláštního ani nijak šíleného neprovedli, to vše však jen díky Liamovi, který nám před tím domluvil velice přátelskou konzultaci s Paulem, naší chůvou. Vlastně nám celou dobu vtloukal do hlavy, že se nesmíme chovat jako vyšinutí potrhlíci, jinak by to na nás hodilo špatné světlo. Avšak fanynky by nás o to víc milovaly.
No, přestože ti nejlepší většinou vyšinutí jsou, tak jsme si alespoň dnes Paulovi rady vzali k srdci. Nejvíce to ale bylo vidět na Louim, který se dnes na své poměry choval až nudně. Pro normálního člověka se to však zdálo nezajímavě normální. Ehm, Louis byl vtipný, trošku perverzní (i když na téhle frontě vyhrával pořád Hazza) a nekonečně usměvavý.
Každé setkání s El ho dělá šťastným a to i přes to, že spolu nemohou být pořád. Eleanor přece jenom studuje, a proto si těchto chvil vážili o to víc.
Kéž bych já měl někoho, s kým bych trávil svůj volný čas. Nemyslím kluky, s těmi jsem pořád. Myslím někoho, koho bych mohl milovat, koho bych mohl líbat a komu bych mohl posílat zamilované smsky každý večer, každou noc. Kéž by tím někým byla Sher.
Jak byla roztomilá, když se vztekala, že jsem ji polil, anebo Lupa… ten pes má dost. Je hýčkaný snad všemi lidmi v domě a Sher mu věnuje zvláštní pozornost. Má ho moc ráda. Vždyť ten pes má dovoleno s ní i spát v její posteli! V tu chvíli bych si t s ním i vyměnil… Počkat! Já nechci být pes! Chci být ten, koho miluje, ale spokojil bych se i s pozicí nejlepšího přítele… prozatím.
"Nialle!" drcla do mě Sher.
"Co… Co? Co se děje?" zakoktal jsem se, neboť jsem byl vytržen z přemýšlení.
"Zdál ses mi jen moc vážný, Nebe. A to není ta správná nálada pro dnešní večer," usmála se a pohladila mě po paži.
Vyzval jsem ji tedy ještě k jednomu tanci a pro tentokrát jsem se nemusel ani moc soustředit, protože hráli ploužák.
"Jak se ti to tu dneska líbí?" zeptal jsem se do příjemného ticha.
"Je to nádherné," usmála se zasněně a zčervenala.
"Ano, to je. Mimochodem, děkuji za dárek, moc se mi líbí," řekl jsem a pohladil jsem pohledem kravatu na své hrudi.
"Doufala jsem, že se ti bude líbit, a navíc jsem chtěla, abys měl něco přímo ode mě," pozvedla jeden koutek úst a studem sklopila pohled k zemi.
"Nekoukej na nohy," napomenul jsem ji ze srandy a sálem se rozlehl její zvonivý smích. Myslel jsem, že tu roztaju, tak moc jsem z ní na měkko. Neodolal jsem a přitáhl jsem si ji úplně na hruď a s hlavou skloněnou jsem zašeptal: "Děkuji, je překrásná, stejně jako ty."
Sher se malinko odtáhla. V tu chvíli jsem mohl vidět její zářící oči. Byla najednou strašně šťastná a to jenom díky jedné pravdivé lichotce, kterou bych jí mohl říkat každý den.
"Děkuji," zašeptala, vytáhla se na špičky a políbila mě na tvář. Zčervenal jsem a než jsem s ní znovu začal ploužit po parketu, tak jsem jí vtiskl polibek na čelo. Bylo to dokonalé.
.
Ho ho ho (to zní jak Santa... ale ne, Vánoce ještě nejsou, tůůůdle :P), jak se vám líbí 2. část?
Hmm, vím, že se nic moc nestalo, ale aspoň nějaká romantika byla. Teď by asi mělo přijít nějaký to strašlivý neštěstí, že? (ale to bys jim přece neudělala?! jasně, že udělala... možná. ok, ok, tak spíš ne, no.) Něco nemilýho se stane, i když ne přímo Sher, tak její hodně blízké osobě. (to bude fuška to napsat...)
Fandíte Chris a Harrymu nebo chcete výměnu partnerky?
A co Becca? Jak asi dopadlo její rande s Justinem? Myslíte, že se Jus vrátí k Sel anebo na ni už zapomněl a zamiloval se do naší Rebeccy?
(hahaha, to je kecú, co? :DD ten, kdo to přečtě všechno, mě asi musí milovat!)
(nech toho! už z té nemovi blbneš!
to není z nemoci! to je tím, že si nemůžu pokecat z očí do očí s přáteli.
to se ale zítra spraví, že jo?... nemohla bych s tebou jinak vydržet až do pondělka.
joooo! zítra se to spraví! uvidím se s Pájou! juchůůůůů!)
:DDD
 

5 people judged this article.

Comments

1 ,,Nicol" ,,Nicol" | Web | 23. november 2012 at 14:12 | React

no cast uzasna...fakt som zvedava, komu sa co stane...ale ak ti zivot drahy nech sa nic nestane Niallovi :D :D Herrymu a Chris fandim :D :D Ja cem aby bola Becca so Zaynom :D :D

2 Isa Isa | Web | 23. november 2012 at 22:39 | React

Perfektní část. :) Moc se mi líbila. Nebylo to takový to klasický políbení pod disko koulí, ale hezky jen decentní pusa na tvář a na čelo. Krása. :)
Fandím Chris a Harrymu. Doufám, že Becca a Justin budou spolu. Sel mám ráda, ale nevadilo by mi pro jednou, kdyby byl s někým jiným. :D Těším se na další díl. :)

3 Denisa Denisa | 23. november 2012 at 23:14 | React

váááv...too je náderné :)

4 Nerea Nerea | Web | 24. november 2012 at 11:26 | React

[1]:[2]:[3]: Děkuji, děkuji a ještě jednou vám moc děkuji. Jsem ráda, že si na mě uděláte čas a okomentujete tuhle moji slátaninu. Jste skvělý! ;)

5 Rebeč Rebeč | Web | 24. november 2012 at 12:39 | React

Ahoj :)po dlhej dobe sa znovu ozývam, a chcem ti len oznámiť, že som sa presťahovala z blogu www.young-love.blog.cz na infinitystory takže bola by som rada keby sme ostali aj naďalej affs a zapísala by si sa mi ak teda chceš ostať :) http://infinitystory.blog.cz/1211/wanna-be-our-cookie bola by som naozaj veľmi rada :) keďže mi blog chýbal a rozhodla som sa pre návrat :)) *Rebeč

6 Timi Timi | 24. november 2012 at 13:28 | React

To je úžasne, samozrejme jasne že bude Harry s Chris však? Určite :D a ja chcem  aby bola Becca s Justinom, (som aj Belieberka, čiže z časti preto ) ale hodia sa k sebe si myslím čiže aj preto .. a Zayn nie že bude smutný .. Ach dobre to je jedno..spolieham sa na teba aj keď nebude s ním ..viem že si super a tak to tak aj napíšeš ;) a dúfam že sa nikomu nestane nič vážne...keď tam  daš že niekoho zrazí kamión alebo niekto spadne z utesu, tak..no neviem čo bude potom ale bude to zaujimave že,  či? Bože, dobre končím lebo to by som ešte dlho písala.. proste sa teším na ďalšiu časť :) trošku dlhší koment no :D dúfam že ti to nevadí :)

7 Mišulka Mišulka | Web | 24. november 2012 at 14:41 | React

Ááá, to je krásné :)

8 Márč Márč | Web | 2. december 2012 at 20:57 | React

ahoj, právě skončila kontrola, tak se podívej, jak si dopadla :)

9 Isa Isa | Web | 4. december 2012 at 22:52 | React

Kde se ta moje Nerea pořád toulá? Už se mi po tobě stýská. :( Dlouho ses neozvala ani do deníčku. :( Copak s tebou je? Vrať se, chybíš tady. :(

10 Alča Alča | 5. december 2012 at 17:35 | React

No jako parádní díl jako obvykle :DDD Jůůů konečně jsem se odhodlala ke komentáři :))) Ale ty tady trochu chybíš. Víš že taky existuje něco jinýho než Skype?????

11 Nerea Nerea | Email | Web | 6. december 2012 at 23:19 | React

[9]:[10]: jéééj, zlatíčka moje... Pokusím se, ale psaní už pro mě prostě není samozřejmost. Ale polepším se :DD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama