Tickling Time 1/3 | +13 | bromance.

27. october 2012 at 9:00 | Nerea |  stories 13+
Moooc pěkná povídka :DD Hihi, zatím mám jen půlku, ale i tak se vám (doufejme) bude líbit. ;) Nešetřte kritikou! :)
Edit 27.10. 19:24: Proč to nikdo nečte? To tu nikdo není? :( Copak nemáte rádi bromance? :'(

Niall's POV:
Konečně. Znovu jsem se měl setkat s Justinem. Naposledy jsme se viděli snad před půl rokem a od té doby nemůžu přestat myslet na jeho velké hnědé oči, plné rty a skvělou postavu. Prostě mi nejde dostat ho z hlavy.
Seznámili jsme se už dlouho před tím, ale mě až teprve dnes došlo, jak moc mi chyběl. Těšil jsem se, až ho znovu uvidím.
Natáhl jsem si béžové džíny a kotníkové ponožky, přes hlavu jsem si přetáhl modré triko a bílou mikinu Jack Wills. Skočil jsem do svých oblíbených bílých vysokých tenisek a mohl jsem vyrazit.
V plánu bylo, že si u něj na hotelovém pokoji zahrajeme Fifu a potom, že půjdeme na večeři a asi do nějakého klubu. Ostatní kluci měli už něco v plánu a tak jsem nakonec šel sám. Ale vůbec jsem se nebál, právě naopak. Těšil jsem se jako malé dítě. Nasadil jsem si na uši velká bílá sluchátka a na nos brýle a šel jsem si ven chytnout taxík.
Dojel jsem před hotel, kde Justin bydlel vždy, když je tady v Londýně, ale všude byly spousty fanynek a tak jsem si na hlavu hodil kapuci, zavrtal jsem se víc do mikiny a modlil jsem se, aby mě nikdo nepoznal.
Do hotelu jsem se dostal zadním vchodem. Nikdo si mě ani nevšiml, a pokud mě přece jen někdo zaregistroval, tak mě okázale ignoroval. Neohlížel jsem se ale ani napravo ani nalevo a vydal jsem se výtahem do nejvyššího patra. Justin bydlel v Hvězdném apartmá, které má dveře přesně naproti těm, které vedou do Královského apartmá, které většinou obývají důležití úředníci.
Jakmile jsem stanul před velkými bílými dveřmi se stříbrnými číslicemi 2058, tak jsem zaklepal. Bodyguard stojící vedle dveří ani očkem nemrkl a dál jen nehybně stál. Vypadal trochu jako ti angličtí strážci s plyšovými medvídky na hlavách.
Dveře se najednou rychle otevřely a já v nich uviděl hnědé zvednuté vlasy mého kamaráda, který se momentálně schovával za dveřmi.
Justin mě popadl za mikinu a zatáhl mě do pokoje. Bylo to tak rychlý, až jsem málem skončil rozmáčklý na zemi.
Zvedl jsem pohled od vlastních bot a uslyšel jsem zabouchnutí dveří, a když jsem zvedl hlavu, tak se mi naskytl pohled… Já ani nevím. Připadal jsem si v tu chvíli, jako kdybych koukal na tu nejlepší a nejluxusnější hostinu na světě a to jsem "jenom" koukal na Justina bez trika.
Nemohl jsem se nabažit pohledu na jeho opálenou kůži. Koukal jsem na obrysy jeho břišních svalů, na jeho malinko vystouplá žebra, klíční kosti, svalnaté ruce a úzké boky. Nevím, jak se to stalo, ale v tu chvíli jsem pochopil, že k němu chovám jinačí city, než jako ke kamarádovi. Myslím, že jsem se… zamiloval.
Jakmile mi došlo to, co se mi právě prohnalo hlavou, tak jsem zčervenal. Cítil jsem, jak mám rudé a vřelé tváře a tak jsem radši sklopil pohled.
.
Storyteller's POV:
Justin pod jeho spalujícím pohledem taky zčervenal, i když ne tak moc jako Niall, ale přesto se styděl za to, že uvedl svého kamaráda do rozpaků. Proto se hned natáhl k posteli, sebral bílé triko s výstřihem do V a přetáhl si ho přes hlavu. Obtahovalo mu hruď a on vypadal stejně sexy jako bez trička, jemu samotnému to ale tak nepřišlo.
.
Niall's POV:
"Ehm…," zamumlal jsem a vzhlédl jsem od země na Justina. "Ahoj," pozdravil jsem slušně.
"Ahoj," zasmál se bláznivě Jus. Nevydržel jsem to, odhodil jsem ostýchavost za hlavu a po dlouhé době jsem ho objal.
"Chyběl jsi mi, Bro. Jak ses měl?" zeptal jsem se a úsměvem. Jak už Harry párkrát podotkl, jsem prostě splachovací.
.
Storyteller's POV:
Debata se vyvíjela dobře, nezadrhávala se a kluci se s miskou brambůrek na stolku y poklidu pustili do hraní Fifi. Párkrát vyhrál Niall, ale jelikož Justin měl vždy s kým trénovat (většinou to byli jeho kamarádi, ale občas si zahrál i s jeho bodyguardem Flynnem), tak vyhrával podstatně častěji.
Když už to prohrávání přestalo Naillera bavit, tak navrhl, jestli by se nemohli koukat na nějaký ten film. Samozřejmě nepřicházelo v úvahu nic jiného než pořádný tvrďácký horor, u kterého se to modrooké blonďaté třeštidlo bude smát jako pominuté.
Jenomže to by to nebyl Justin, aby se něco nestalo. Co věděl, tak naposledy koukal na Saw 5. Chtěl pustit tenhle horor, protože už věděl, o čem je a tak se snad už nebude tolik bát.
Justin tedy pustil DVD přehrávač, ale co se nestalo… Na obrazovce blikla barva a nějaká mladá holka tam začala áchat a óchat. Nějaký namakaný chlápek tam do ní zasouval kládu.
.
Niall's POV:
Zůstal jsem ztuhle zírat na obrazovku, ale když jsem kmitl pohledem do Justinovy tváře, tak jsem se prostě musel rozesmát. Koukal na to, jak chleba z tašky a já prostě nemohl jinak. Byl jsem rudý až za ušima, jelikož v televizi naproti mně jelo porno, ale ten Jusův výraz ve tváři prostě neměl chybu.
.
Storyteller's POV:
Justin kmitl očima po Niallovi, ale když ho uviděl, jak se kácí v záchvatu smíchu ze sedačky, tak neodolal. Připlížil se k němu a s bojovým výkřikem ho začal lechtat.
Niall se pod Justinovýma rukama začal svíjet, ale netrvalo dlouho a Niall se vzpamatoval a pustil se do pomsty. Někdy mezitím nějakým záhadným způsobem stihli vypnout televizi, protože za hlasitých vzdechů herečky se oba dva cítili dost nervózně.
Potom, co Jus zmáčkl na ovladači tlačítko off, se oba za hlasitého smíchu a s ďábelským pohledem z Niallovi strany pustili do lechtací bitvy.
No, všechno by nejspíš dopadlo úplně jinak, kdyby se Justinovi nevyhrnulo tričko.
.
Niall's POV:
Zase se mi nějakým božím zásahem podařilo zahlédnout Justinovi buchtičky na břiše. Lákalo mě to, a když jsem neodolal, tak jsem mu těsně nad lemem jeho spodního prádla přejel palcem po kůži. Oproti mým rukám bylo jeho tělo vřelé, ale to větší to mělo účinek. Jus se zachvěl. Nevím, jestli zimou anebo vzrušením, ale v žádném případě se mě nepokoušel zastavit.
A tak jsem mu přejel ukazováčkem okolo pupíku. Po jeho prudkém nádechu jsem zvedl hlavu k jeho obličeji. S pohledem do jeho úžasných oříškových očí jsem se ale zarazil, rázem jsem zčervenal, rychlým pohybem jsem se zvedl ze sedačky a otočil jsem se k němu zády.
"No tak, Niallko. Copak se děje?" zašeptal mi tiše hrdelním hlasem do ucha. Já… ucítil jsem jeho horký dech na své jemnější kůži pod uchem a zachvěl jsem se.
"Já… Já…," nemohl jsem ze sebe dostat ani slovo. Tak moc jsem byl v rozpacích. Co když se mu to nelíbí? Nechci, aby toho potom litoval.
Justinova ruka mě najednou popadla za rameno a otočila mě k němu čelem. Ani jsem se nebránil, proti němu jsem neměl ani moc šanci. Zadíval se mi do očí, ale já hned sklopil pohled k zemi.
"Nialle?" zvedl mi jednou rukou bradu tak, aby naše oči byly ve stejné výšce.
"Hmm…" zamručel jsem úplně rudý v odpověď. Panebože, co se mnou tenhle Oříškový mág sakra dělá?
Justin se ale jenom pousmál, rošťácky mu zajiskřilo v očích a potom se ke mně pomalu naklonil. Dával si na čas, abychom oba dva měli šanci vycouvat. To jsem ale neměl v plánu.
.
- to be continued-
Líbí? :DD
Niallstin (Niall+Juatin) mě napadl, když jsem četla jednu Edarry (Harry+Ed Sheeran) na lovebites-ff, co říkáte na "ně" dva? Hodíjou se k sobě? ;)
 

6 people judged this article.

Comments

1 Alča Alča | 27. october 2012 at 19:37 | React

VÍŠ JAKÝ MÁ NÁZORY NA TO BE CONTINUED?????
1. Jasně :P
No jako dalo byse(Niallstin) ale já na bromance moc nejsem :( Jinak hezky napsaný, jsem zvědavá kdo to rozsekne a jak se to všechno vyvrbí :D :D :D

2 Isa Isa | Web | 28. october 2012 at 10:25 | React

Já teď musím jít, ale hned jak přijdu domů, tak si jí okamžitě přečtu a strašně se těším. :D MUHEHEHEHE. :DDD

3 Isa Isa | Web | 28. october 2012 at 10:25 | React

P.S. Všimla jsem si, že ti funguje toplist, jak si to dokázala? :)

4 Nerea Nerea | Email | Web | 28. october 2012 at 10:52 | React

[3]: Zeptala jsem se a bylo mi odpovězeno, že taky existuje Google (což mě fakticky nenapadlo :D). Koukla jsem se tam, vyhledala jsem si to a hop! Mám to! :DDD

5 Isa Isa | Web | 28. october 2012 at 11:20 | React

Já teda na bromance moc nejsem, ale sem tam si nějaké přečtu a tohle se mi strašně líbilo. :) Ale neuvěřitelně mě štveš, protože to takhle dementně ustřihneš. Fakt běž někam. :D My teď máme jet na hřbitov, protože nechceme jeto dušičky, když je přelidníno, a já teď budu přemýšlet nad tímhle. :D Fakt dík. :DD Doufám, že až se večer vrátím, tak tu bude další díl. :D Jestli ne, tak si mě nepřej. :D

6 Isa Isa | Web | 28. october 2012 at 11:21 | React

[4]: Upřímně, to by mě nikdy nenapadlo, optat se googlu. :DDDD

7 Nerea Nerea | Email | Web | 28. october 2012 at 12:20 | React

[6]: Tak nějak no... :DDDD
Užij si svoje představy na hřbitově :DDD Měj se a pokusím se splnit tvůj rozkaz, generále! :D

8 Sweet~Marshmellou* Sweet~Marshmellou* | Web | 28. october 2012 at 12:38 | React

Já se moc omlouvám,ale teď vůbec nemám čas :) ale slibuju,že si jí předčtu! :))

9 Jamie Williams Jamie Williams | 28. october 2012 at 12:51 | React

To bude supéér! :D

10 Nerea Nerea | Email | Web | 28. october 2012 at 19:22 | React

[7]: Promiň Iso, ale dneska to tu nebude. Bolí mě hlava a měla jsem vypnutej internet. Pokusím se  to sem hodit, jak budu mít čas. :)

11 Isa Isa | Web | 28. october 2012 at 19:44 | React

Už jsem se chtěla rozčilovat, ale když tě bolela ta hlava a že já to znám, tak to samozřejmě respektuju, ale budu se strašně těšit na ten další díl. :)))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement