Holmes House | 11th | Mr.Styles Needs Help

17. october 2012 at 23:54 | Nerea |  Holmes House
Vím, že jsem zase dlouho nic nenapsala, ale stihla mě Union J horečka. Už jsem vyléčená, ale četla jsem Akademii Evernight (5. dílů) a zítra se vrhnu na druhý díl Vampýrské Akademie. Mám trochu na pilno no :D Ale doufám, že se mi povede přidávat alespoň trochu pravidelně. :)
Zruba po týdnu pylných tréninků jsem na nich viděla, že už toho mají plné kecky. Pomalu to raní vstávání a cvičení od nevidím do nevidím začali nenávidět a to bylo něco, co jsem nechtěla, protože to všechno je k tomu potřeba. Je to víc, než jen důležité. Rozhodla jsem se teda pro malou změnu.

Ráno jsem je poprvé, po týdnu vstávání kolem sedmé ráno, nešla vzbudit do jejich pokojů. Nechala jsem je spát ještě o dvě hodiny déle, což je něco, co už jsem hodně dlouho neudělala. Kolem deváté se už ale sami začali budit a tak jsem je nechala. Většina z nich už seděla u stolu v jídelně a právě ti si mysleli, že jsem zaspala, ale to se mi nestává. Já jsem raní ptáče. Hned v šest ráno jsem na nohou a to každý den.
"Copak, Sher, zaspala jsi?" zeptal se Liam ve svítivě růžovém tričku a s bílým obalem Hello Kitty ma telefonu, který právě držel ve své pravé ruce.
"Ne, to se mi nestává," roztomile jsem se zašklebila. Mimochodem, to růžové oblečení, konkrétně jejich nejoblíbenější trička, kalhoty, trenky a další oblečení, nechala Becca obarvit u jednoho svéjo kámoše v práci. Nemělo to chybu, a jelikož jsme ještě kluky do žádného obchodu nepustily, tak byli nuceni se spokojit s růžovou Barbie módou, kteráý jim všem až neuvěřitelně slušela. "Dneska si můžete dát oddech, ale zítra večer se vypravíme do Gallaxy, abychom prubli vaše excelentní taneční schopnosti. Jsem zvědavá, co z toho vyjde za kreace, takže si, pánové, zařiďtě smokingy, ale bez vázanky. A ty Dan," kývla jsem směrem k ní," my dvě, spolu s Eleanor, Beccou a Chris se zítra vydáme nakupovat. Uděláme si takovou menší dámskou jízdu," rošťácky jsem na ni mrkla a ona jenom pokývala hlavou.
"Ok. Půjdu brnknout El, bude absolutně nadšená," usmála se od ucha k uchu a za mírného pohupování jejích kudrnatých špagetek se vydala zatelefonovat si do soukromí.
Kluci, jen co uslyšeli tu úžasnou novinku, zabručeli, ale víc ani neprotestovali. Nezbývalo jim nic jiného, než se podřídit. Náladu jim ale spravily palačinky, které Niall objevil v lednici a které na snídani připravila Elizavet, Anett a Derek. Moje šikulky.
Potom, co se najedli, si mě nenápadně odchytil Harry, se kterým jsem se hodně skamarádila. Byl vážně dost super, pokud se vás zrovna nepokoušel sbalit, což teď ani nehrozilo, protože se středem jeho zájmů stala Christine. No, a proto mě celkem překvapilo to, co ze sebe tenhle kudrnatý Cassanova dostal.
"Potřebuju pomoct," zašeptal naléhavě a zatáhl mě do velké šatny.
"Úžasný a božský Harry Styles si neví rady? Kdo jsi a co jsi udělal Harrymu?" škádlila jsem ho, ale on se jen zakabonil. Normálně by mi takovéhle rýpnutí oplatil, ale tentokrát ne. Muselo ho trápit něco opravdu vážného.
"Nemyslela jsem to tak, Hazzo. Víš, že mi můžeš věřit. No tak, co se děje?" pohladila jsem ho smířlivě po rameni.
"Já... Já..." nedokončil větu a otočil se ke mě zády. Pohladila jsem ho mezi lopatkami a položila jsem si hlavu na jeho rameno.
"Copak se děje, Kudrlinko?" zašeptala jsem něžně. Ne milenecky, ale jako když starší sestra utěšuje bratra. Přesně takový byl mezi námi vztah.
"Já... Když ono se o tom tak těžce mluví..." usmál se smutně. "Já... Co si myslíš o mě a o Chris?" otočil najednou a já to chápala. Bál se.
"Myslím, že se k sobě skvěle hodíte a po pravdě? S ní by jsi byl volný, cítil bys křídla lásky, ale zároveň by si tě dokázala uhlídat a když bude muset, tak se o tebe i popere. Ale proč se ptáš? Něco se mezi vámi děje?"
"To je právě to. Není žádné mezi vámi," řekl roztrpčeně.
"Já ale myslela..." že spolu ti dva už nějakou tu dobu chodí.
"Já vím, jenomže já... Když jsem s ní, tak se nemůžu ani pohnout, vždycky jakoby zamrznu, začnu se přihlouple usmívat, rudnu a koktám. Tohle se mi ještě nikdy nestalo, nidky jsem se takhle nechoval. Vždycky jsem dokázal držet uzdu pevně v ruce, ale teď?" povzdechl si zničeně a já ho naprosto chápala. Kdyby nebyl Niall tak stydlivý, tak bych dopadla naprosto stejně jako Harry, ale díky bohu za to, že si v jeho přítomnosti vždycky vzpomenu na nějakou ptákovinu a povede se mi toho blonďáčka nějak poškádlit nebo rozesmát. Kdyby to on udělal mě, tak bych ze sebe nevydrala ani jedno slovo.
"Ale, Harry, taky jsi nebyl nidky skutečně zamilovaný, nebo ano?" otočila jsem ho čelem k sobě. Koukala jsem se na něj sice ze spodu, ale věděla jsem, že mu došlo, na co narážím.
"Byl jsem zamilovaný," vyhrkl ze sebe až moc rychle.
"Opravdu?" zvedla jsem v dobré víře obočí.
"Já nevím. Ani ne," posmutněl.
"Tak vidíš. Nech tomu volný průběh, však ona se najde ta správná chvíle, kdy budeš mít dost odvahy," usmála jsem se a pohladila jsem ho po tváři. Harry se najednou jako cvaknutím vypínače rozzářil.
"Díky, Sherry, jsi ta nejlepší kamarádka, jakou jsem kdy měl," řekl usměvavě.
"To bude asi tím, že jsem tvoje jediná kamarádka," ušklíbla jsem se, vyplázla jsem na něj jazyk a pravou pěstičkou jsem mu dala ránu do ramene. Vůbec ho to nemohlo bolet, ale přesto se ozval.
"Au."
"Nestěžuj si a běž si užívat volna," popohnala jsem ho a vyšla jsem za ním ven z šatny. Teď už to vím naprosto jistě. Zamilovala jsem se do svého Nebe, řekla jsem si a vydala jsem se do společenky. Jenomže netušila, že dvoje modré korálky viděli jejich rozhovor. Na to, aby ho slyšely, byly moc daleko.
***
Celý další den se moji "učni" váleli u televize a u X Boxu s Joshem, Jakem a Jasonem. Zato já jsem se šla hned po ránu proběhnout a chvíli jsem boxovala, to abych neztratila kondičku. Potom jsem se ještě sama na dve hodiny zavřela do tanečního sálu, abych dobrousila svou sestavu, se kterou mám v plánu zůčastnit se letošního mistrovství. Musím si obhájit titul. Chci si obhájit titul.
Okolo třetí hodiny jsme s Beccou zavedly holky do nejbližšího luxusního obchodu s večerními róbami pro ženy a elegantními obleky pro muže. S kluky jsme se dohodli, že jim koupíme kravatu. Eleanor dostala do ruky kreditku s tím, že si máme všechny vybrat šaty svých snů a koupit si je za jejich peníze. Já s tím ale nesouhlasila. Za prvé, na šaty jsem měla ještě dost peněz a za druhé, chtěla jsem, aby kravata pro Nialla byla přímo ode mě. Aby měl něco, co jsem mu darovala, ne něco, co si koupil sám.
Stanuly jsem mezi vystavenými šaty a na jedno malé pokynutí hlavy jsme se všechny, s přáním dobrého pořízení, vydaly najít ty nejdokonalejší šaty ze všech.
Našlo se jich spouty, ale po vyzkoušení jsme je zredukovaly na ty pravé. Já osobně jsem měla ve výběru celkem jasno. Musely být modré a oslnivé, toť vše. Nakonec jsme ještě pro kluky vybraly kravaty a pro Harryho motýlka. Když jsem platila u pokladny za svoje věco, tak jsem věděla, že to bude dokonalý večer.
"Jsme my to ale dokonalá pětka," prohodila jsem, když jsme šaty uložily pod moji postel. Holky se rozesmály a vrhly jsem se do společného objetí.
Je tu někdo? Čte to někdo?
Líbilo se?
Jak dopadne večeře a tancování v Gallaxy?
Koho budou ty modré korálky?
 

2 people judged this article.

Comments

1 Isa Isa | Web | 18. october 2012 at 17:59 | React

Já tu jsem a čtu to. :D
Tak to je jasný. :)
Určitě skvěle, klukům to půjde. :)
Nialla. Určitě si bude muset, že je něco mezi Sher a Harrym a bude naštvaný.

Byl to dokonalý díl a moc se těším na další. :) Slyšela jsem písničky od Union J, jsou skvělí. :) Žeru je. :D

2 bothofus bothofus | 18. october 2012 at 18:37 | React

Jojo čtu to :D

3 -Peet -Peet | 19. october 2012 at 20:57 | React

No tak když už ti komentuju většinu... =D
Řeknu ti jedno, koukej je dát konečně dohromady! =D

4 Nerea Nerea | Email | Web | 19. october 2012 at 22:57 | React

[3]: :D heeey.... pokusím se, ale ještě tak ty dvě tři kapitoly si počkáš :DDD :P

5 Kejt Kejt | 21. october 2012 at 18:41 | React

Dokonalý!:))
Můžu mít dotaz? Jak děláš ty úvodní obrázky? V nějaký programu?

6 Nerea Nerea | Email | Web | 21. october 2012 at 21:51 | React

[5]: Dělám je ve Photofiltre Studio X

7 ,,Nicol" ,,Nicol" | Web | 31. october 2012 at 21:00 | React

užasná cast :D

8 kiki kiki | 20. november 2012 at 13:17 | React

Kedy pridaš novú časť?!

9 Nerea Nerea | Web | 20. november 2012 at 15:39 | React

[8]: Já nevím :/// Mám ji napsanou, ale vůbec nemám náladu se pachtit s přepisováním... pokusím se, ale NIC neslibuju :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama