Day with BFF [Diary 0.9]

19. october 2012 at 23:35 | Nerea |  Diary
Jelikož nechci, aby to tu tak stálo a aby jste věděli alespoň trošku z mýho života, tak jsem se rozhodla napsat "tohle". Mám dva nejlepší kamarády a jednu dost dobrou kamarádku. O ostatních bych mohla říct, že jsou to buď kluci, co se mi líbí, známí, lidi se kterýma se deně setkávám a potom ti, co naprosto neznám. Jedno je mi ale jasný. Ani jeden z nich, ani jeden z mých nejlepších kamarádů o mě neví všechno. Neví to vlastně nikdo... což mě někdy vááážně štve, ale já si z toho nic nedělám. Pokud na to nějak moc nemyslím, tak to vlastně ani nevnímám. :) Nevadí...
Takhle dopadl megaposter z Popcornu ;)
No, jeden článek od Hanči z universe-stares.blog.cz, konkrétně ten poslední, mě donutil přemýšlet. Opravdu mi těch pět naprosto neskutečných zpěváků ukradli kus života? Nemyslím si. Dřív jsem na internetu jenom četla, snažila jsem se psát, ale nějak mi to ani moc nešlo. Od třetí třídy jsem se táhla s dvojkou z češtiny. Jenomže pak jsem narazila na ně. Začala jsem poslouchat jejich písničky a už jsem zbytečně netrávila spousty času čuměním na nějaká pošahaná směšná videa na Youtube. Teď mi stačilo projíždět Tumblr a koukat na animace, číst povídky a začít psát. Pořádně a pravidelně.
S hledáním fanfikcí o 1D jsem začala ještě před tím, než se sformovalo onedirection-ff.blog.cz. Zažila jsem ještě starou majitelku a musím říst, že ten blog prodělal tu nejlepší možnou cestu a dostal se na hooodně vysokou úroveň.
Když jsem začala psát Halo, moji úplně první povídku s One Direction - s Harrym, moje fantazie jela na plné obrátky a Roxanne, ač se mi vzhledem moc nepodobá, tak je v několika vlastnostech a zálibách mojí přesnou kopií. Není to dokonalá postava. Vlastně si o ní myslím, že nemá žádnou specifickou vlastnost, osobnost, je prostě taková... nijaká, ale co byse dalo čekat od první dokončené povídky, že? Ale musím Halo připsat taky zásluhy. Díky ní jsem v osmičce na Gymplu dostala za jedna z češtiny a to na vysvědčení prosím.... :D jo, jsem dobrá :DD :P
Mno a jak jsem tak přemýšlela nad tím článkem, tak mě napadlo, že bych mohla skusit napsat něco vlastní, něco originálního. S vlastním dějem, postavami... prostě se vším šudy. Měl by o to někdo zájem? Četl by to někdo? (předpokládám, že většina se neprokousala ani prvním odstavcem, takže odpovědí ani moc nečekám :)) Šlo by o něco ve stylu Vampýrské Akademie a Akademie Evernight a dalších takhle založených románů.

x
Kamarád si hrál :D Hlavně se nesmějte! :DDD... Já můžu -.-
x
To první je zpívání. A to druhý... no, takhle to vypadá, když se člověku nechce, ale stejně se musí jak debil zvednout z křesla a donýst "kamarádovy" štrůdl...
x
A tohle je už víše zmiňovaný kámarád a jeden z nejlepších kámošů. Je to něco jako můj bratr, jelikož jsme se narodili ve stejnej den, akorát každej v jiný porodnici... Díky bohu. O:)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Isa Isa | Web | 20. october 2012 at 13:30 | React

Ty toho kluka znáš?? Náhoda, zrovna včera jsem koukala na jeho Twitcam, přišel mi strašně fajn a krom toho jsem si mu stěžovala, proč všichni hezký kluci (a ještě Directioneři) bydlí na Moravě. :D Tak to je slušná náhoda, že zrovna on je tvůj BFF. :D Závidim ti ho, protože kluci z mýho okolí nemůžou One Direction nebo Justina Biebera ani vystát. :D Doufám, že jste si to užili. :) A tvojí povídku si určitě přečtu. Sama, jak jistě víš, jsem teď rozepsala novou povídku a taky je originální a i když jí nečte tolik lidí, jako čtou třeba JOL, tak i tak jsem ráda, že těch pár lidí, kteří to čtou se najde. :) Určitě  bych si tvojí povídku přečetla a už moc se na ní těším. :)

2 Nerea Nerea | Email | Web | 20. october 2012 at 18:28 | React

[1]: Je vážně super kámoš, ale občas bych ho nejradši uškrtila... No, neměnila bych a s tou povídkou... bude trvat, než se rozhoupu k tomu ji napsat. Potřebuju čas abych to všechno promyslela a ujasnila si postavy, děj, prostředí a tak... Takže to tu nebude nějak extra rychle. možná mi to bude trvat měsíc, možná týden... nwm ;)

3 Isa Isa | Web | 20. october 2012 at 19:51 | React

[2]: Nevadí, i tak se těším. :D :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement