Dance Life Expo 2012 [Diary 0.8]

9. october 2012 at 17:33 | Nerea |  Diary
Byla jsem v Brně! :D 7.10. jsem zavítala na Dance Lifa Expo 2012 na výstaviště do Brna.
No, jela jsem s kámoškou (s DiDi). Vstávala jsem sice dost brzo, ale přece jen jsem si to musela pořádně užít, ne? Jeli jsme vlakem a přes hlavas jsme se vypravily do Vaňkovky do Bontonlandu, jelikož DiDi sháněla Never Say Never. No, neměli ho tam a tak jsme se šalinou vydali na výstaviště. V životě jsem tam nebyla, takže si mě asi dokážete představit... Řekněme, že to prostě bylo "trošku" chaotické :D Nakonec jsme se tam teda nějak dostaly a vymotaly se tam...
Mno, koukaly jsme tam na nějaký ty vystoupen a souboje a mě se to hafo líbilo. Stejně jsem se strašně těšila na ten workshop (nebo jak se to píše? :D) s Yemim. Pro ty, co neví (což jsem byla ještě minulej tejden taky :D), tak Yemi je tanečník a choreograf, je dost známý, protože dělal vystoupení na tour Kanye Westa. Do týmu jeho tanečníků dostal i deset čechu, což je veliký úspěch. Teď se ale věnuje spíš choreografii. Já a DiDi jsme se na hodině strávené pod jeho velením dost dřely, protože ta choroška byla... JE doooost těžká a musím se přiznat, že jsem nepochytila úplně všechno. Jsem ale ráda, že jsem to skusila :D. Díky Di. ;)
Potom tam bylo taky dost vystoupení, co mě ale nejvíc zaujalo byla znělka ( videoklip) k celé té akci. Má vyjadřovat to, že na jednom místě (na Dance Life Expu 2012) najdete spousty tanečních stylů od hip hopu až po tango, step a balet.
Koukejte, co mám! Pro ty, co neví, tak ten uprostřed je Yemi. :) Trochu blbá kvalita, ale co už :DD
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Isa Isa | Web | 10. october 2012 at 19:14 | React

Wow, Yemi je skvělej. Je super tanečník, miluju ho. :)

2 Kee ;) Kee ;) | 18. october 2012 at 20:19 | React

taky jsem chtěla jít na DLE ,chtěla jsem jít na Byrona Coxe,protože když se vyvíjel celkový street dance,on u toho byl.Nejvíc zasvěcený chlápek.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement