Holmes House .*.9th chapter.*.

1. september 2012 at 20:34 | Nerea |  Holmes House
Je tu devátá kapitola, ve které se objevuje Harryho budoucí dívka, kdo ví, která to ale bude... Aby to neskončilo jako v X Factoru :D To by byl nářez. Užijte si kapitolu, Vaše Nerea
P.S.: Zapište se do KONTROLY A NÁBĚRU AFFLATES!


9th Chapter: A teď můžeme jíst?
.
Sherlocka's POV:
Jakmile kluci vešli do veliké jídelny, tak jsem se rozesmála. Od rána jsem je neviděla, což byla rozhodně chyba. Přesně jsem věděla, co se jim stane, ale nečekala jsem, že to bude vypadat tak dobře.
Na Liamovi, Louisovi, Harrym a Niallovi to bylo ještě vidět, ale Zayn se z těch růžových šatiček už dávno vysvlékl. Naštěstí je Jason zběhlý v technice a tak mu nedělalo problém namířit jednu kameru do jejich koupelny, tak abychom viděli záda a odraz každého, kdo si stoupne k zrcadlu.
Záběry z dnešního rána jsem už viděla, ale nejvíc se mi líbil Niall. Ten jeho udivený pohled, když mu docvaklo to, že má křížky na bradavkách. To je výraz k nezaplacení.
Jak už jsem řekla, byly na nich ty vtípky ještě vidět. Liam se nemohl zbavit růžových vlasů, ale alespoň je měl sčesané do jeho obvyklého účesu. Lihovka okolo jeho očí nešla tak lehce dolů, jak se asi domníval. Masku měl trošku vybledlejší, ale pořád tam byla. Loui jako vždycky neměl ponožky ve svých tmavě modrých Vansech, ale vypadalo to, jako by na sebe pro tentokrát navlékl zelené kotníčkové "ponožky". Niall dopadl stejně jako Liam. Křížky z tváře, krku a rukou mu nešli smít, ale musím uznat, že vypadal roztomile. Uchechtla jsem se.
Jediný Harry dopadl ještě slušně, až na to, že svojí Mrs. Stylesovou tahal všude s sebou, jako by to byla jeho nová hračka. Panebože, tu kočičku jsem i litovala. Na Harrym ale bylo vidět i to, že zrzečka má svoji vlastní hlavu. Skončil s poškrábanýma rukama, krkem a pár šrámů byste mu našli i na obličeji. Jde poznat, že oba dva mají dost velké ego.
V jídelně jsem zatím chystala jenom talíře, protože se mi ještě ohřívala polévka, kterou jsem dělala sama už asi kolem šesté ráno. Vstala jsem moc brzy a nemohla jsem znovu usnout, a jelikož jsem dneska měla službu u sporáku spolu s Monique a Eliz, tak jsem se pustila do vaření jak oběda, tak večeře. Doufejme, že to klukům bude chutnat.
"Za chvíli bude večeře. Doufám, že vám moje jídlo bude chutnat," usmála jsem se. "Půjde mi někdo pomoct do kuchyně?" Přihlásil se Zayn a Niall. Poslala jsem je pro příbory a než jsem zmizela v kuchyni, tak mě zastavil Liam.
"Na Nialla si dávej pozor. Moc rád ujídá," poradil mi.
"Však já taky," mrkla jsem na něj a za tancování jsem se vydala do kuchyně. Niallova chuť k jídlu mi ani v nejmenším nevadila. Alespoň se najde někdo, kdo mi to jídlo pochválí.
"Chutná ti aspoň?" zeptala jsem se Nialla, který usrkával z šufánku nudlovou polévku bez zeleniny. Vypadal strašně roztomile, když zjistil, že jsem ho nachytala při činu. Hned se ale vzpamatoval a začal zběsile kývat hlavou. Na to jsem se jenom krátce zasmála.
***
"Takže, než začneme jíst, tak by bylo slušné, kdybych vás všechny představila, že Nialle?" zeptala jsem se toho blonďáčka, který už chmatal po lžíci. On zvedl hlavu a zatvářil se neskutečně smutně. Panebože, byl tak moc roztomilý. "Neboj. Nebude to trvat dlouho," ujistila jsem ho a mile jsem se na něj usmála. Niallko nahodil dychtivý výraz a dál se koukal na mě.
"Takže, začneme zprava," řekla jsem a ukázala jsem na židli napravo od té mé, která byla v čele dlouhého obdélníkového stolu. "Tohle je Louis, Eleanor, Zayn, Becca, Harry, Mira, Tessie, Jason, John, Jake, Freddie, Hannah, Samantha, Oliver a Anett. Támhle v čele sedí Joshua a napravo od něj je Derek, Lissa, Craig, Nathaniel, Monique, Rachel, Sydney, Elizavet, Pete, Valentine, Christine, Nick, Danielle a Liam a jedlík Niall," dokončila jsem sáhodlouhý seznam jmen. Každý z jmenovaných se na nováčky usmál
"A teď můžeme jíst?" zeptal se doprostřed trapného ticha Niall a všichni se rozesmáli. On má snad nějaký dar říkat zvláštní věci v tom nejméně čekaném okamžiku.
"Jde se jíst!" křikl Josh do davu řehtajících se lidí a sám se chopil lžíce. S prvním soustem se na mě usmál a pokýval hlavou. To byl všechen vděk, jaký se mi kdy za uvaření jídla dostal.
Během večeře jsem se Nialla párkrát omylem dotkla, když jsme se zároveň natahovali pro solničku anebo, když jsme sáhli ve stejnou dobu po naprosto stejné marinádě. Vždycky mě ale nechal, abych se obsloužila nejprve já a až potom si ty věci se zeptáním vzal on. Bylo to od něho strašně milé.
Celou večeři jsem se snažila povídat si s lidmi, kteří byli nejblíže ke mně, takže nebylo vůbec divné, když jsem se snad celou dobu bavila právě s Niallem, protože Loui s Eleanor si toho měli tolik říct. Pokaždé si dělali srandu jeden z druhého, vykládali si vtipy a dělali srandičky a u toho se oba dva smáli. Kéž bych takový vztah měla i já, povzdechla jsem si.
***
"Noro?" řekla jsem, abych si uzmula kousek její pozornosti.
"Ano?"
"Jestli chceš, tak tady můžeš dneska přespat. Harry se na noc přesune do pokoje ke Chistine, jelikož ta jediná má v pokoji jednu postel navíc," nabídla jsem jí a pro jistotu jsem se koukla na Chris, která ale měla oči jenom pro Harryho. Snažila se to schovávat a hrát nedobytnou, ale mě bylo jasné, že je až po uši zamilovaná.
Chris znám už dlouhou dobu. Před pár měsíci jí bylo devatenáct. Když to bylo tak měsíc po jejích osmnáctinách, tak jsem ji nachytala, při pokusu okrást mě. Nepovedlo se jí to, ale místo toho, abych zavolala policii, tak jsem si s ní začala povídat. Dozvěděla jsem se, že její rodiče umřeli při autonehodě a ona nemá ani peníze ani rodinu, a tak jsem ji vzala sem, do Holmes Houseu.
Asi po třech dnech, co tady přebývala, jsem ji pozdě v noci našla v jednom tanečním sále tančit balet tak něžně a elegantně, až jsem se nemohla hnout. Uhranula mě svým tancem a tak jsem s ní začala cvičit. Do půl roku byla v plné kondici a uměla všechno, co já. Už bylo jenom na ní, kde se uchytí a ona to zvládla. Tančí v jednom divadle takové to "křoví", ale až bude mít více zkušeností a možnost se předvést, tak bude hlavní hvězdou mnoha představení. V tom jsem si naprosto jistá.
"Dobře, pokud to Harrymu a Christine nebude vadit," řekla El a koukla se na ty dva. "Myslím, že těm dvěma to teda opravdu vadit nebude," konstatovala a my jsme propukli v strašlivý záchvat smíchu. Mezi těmi dvěma to jiskřilo, jako při sváření.

.*.
Líbilo se?
Bude něco mezi Harrym a Christine? Pokud ano, co?
Kdy už se konečně Niall nebo Sher k něčemu rozhoupou?
Líbilo by se vám bydlet v domě s tolika talentovanými lidmi?
Jde vám tanec?
Ty poslední dvě otázky se sice netýkají příběhu, ale chtěla bych to vědět. ;)
 

1 person judged this article.

Comments

1 Alča Alča | 1. september 2012 at 22:42 | React

1. A jak moc :D
2.Možná ano...že by třeba láska??? :D :D
3. Tak to je jenom na tobě...ale myslím že to bude brzy, ale nejspíš tam bude ještě nějaké drama :)
4. Jasně a jak moc, brala bych všema deseti :)
5. Řekla bych že ne...ale mám ho strašně moc ráda :D :D :D

2 Síma* Síma* | Web | 1. september 2012 at 22:45 | React

\Jasně že se líbilo! *.*
Myslím, že bude, ale on si najde někoho jiného.
Mohli by!:D Ať si mě jinak nepřejou!:D
Líbilo, mohla bych od nich trochu toho talentu pochytit:)
Tancuju ráda, chci zkusit street dance, ale už teď vím, že na to nemám:/
P.S.: zapisovala jsem se do náběru affs - budeš dělat nějaké vyhodnocení?:)

3 Nerea Nerea | Email | Web | 1. september 2012 at 23:32 | React

[1]:[2]: Oboum děkuji za krásné komentáře.
P.S. pro Símu*: Určitě ti to půjde! Držím ti palce. ;) A vyhodnocení bude v pondělí, ale stejně všechny budete jenom affilates. Všechny vás beru, protože vás všechny "znám" a podle komentů můj blog občas navštěvujete. BTW. kontrola nebyla ohlášená, takže si jí všiml jenom ten, kdo na můj blog chodí :)

4 -Peet -Peet | 2. september 2012 at 0:19 | React

Tak jsem tu zase ;D
Moc krátký... ale jinak super, jako vždycky =)
Dej už Nialla a Sher dohromady, no tak =D

5 Nerea Nerea | Email | Web | 2. september 2012 at 0:43 | React

[4]: Moc krátký jo?!!!! :DDDDDDDD Seš hodně náročná! :)
Neboj, Však ono to přijde... :D muhahahahaha *devil's laught* O:)

6 Síma* Síma* | Web | 2. september 2012 at 10:56 | React

Jů tak super:3 Já na tvůj blog chodím denně, i když tu třeba nenechám koment - teď zrovna si čtu Halo, kterou jsem nečetla:)
A já vypadám úplně přesně jak na tý animaci:DDDDD tak hrozně i tak zklesle:DDD

7 Isa Isa | Web | 2. september 2012 at 14:10 | React

1. To je blbá otázka, jasně, že se mi to líbilo. :) Každá kapitola je skvělá. :)
2. Myslím, že spolu budou chodit. :D Ale je to moc jasný, tak nevim. :D
3. Nevím kdy, ale už by se teda mohli rozhoupat. :D
4. Jako líbilo, ale asi bych si nepamatovala tolik jmen, musela bych tam bydlet dýl a hlavně bych musela být taky talentovaná, protože jinak bych se cítila jako křen. :DDD
5. No, já bych řekla, že ne. Kdysi jsem chodila půl roku na kroužek Hip Hopu, ale moc mi to nešlo. :D Snad se to zlepší časem, byla bych ráda. :D

Perfektní díl. Moc se mi líbil. Já vás všechny prostě obdivuju, jak máte ty dokonalý nápady a ten talent. Fakt obdiv. :) Těším se na další díl. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama