Holmes House | 10th | Sleeping Beauty

22. september 2012 at 14:18 | Nerea |  Holmes House
Desítka! Konečně... :D Máme první kulatiny. Mému děťátku už je deset :D
Tak, naposledy jsem si upravila ramínka sportovní podprsenky. Přes ni jsem si na sebe hodila volné tričko, na nohy jsem natáhla pohodlné široké kalhoty k bokům, ale zůstala jsem bosá. Budu je učit základy a nechci mít ochrnutá chodidla jenom proto, že nějakých pět pakoňů neumí ani obyčejný valčík.

Docupitala jsem tedy bosky ke dveřím do jejich pokoje, zhluboka jsem se nadechla a prudce jsem vzala za kliku. Dala jsem si záležet, aby můj příchod byl pořádně slyšet. To jen, abych je měla načaté, tak trošku při smyslech.
Potichoučku jsem za sebou zavřela a stejně tiše jsem se doplížila k jejich postelým. Rozhodla jsem se, že jako prvního vzbudím Louiho, ale jen, co jsem se dostala k jeho posteli, tak jsem uviděla, že je tam s ním Niall. Nedávalo mi to smysl, vedle Zayna přece je ještě dost místa? Nebo ne?
Kouknula jsem se na postel, která měla být Zayna a Nialla, a bylo mi hned všechno jasné. Ten černovlasý darebák ležel natažený uprostřed postele s končetinami rozhozenými na všechny světové strany. Ano, vypadal moc roztomile, ale to, že měl obě dvě deky na své půlce, nebylo vůbec milé. Chudáček Niallko.
Radši jsem nechala to zlobidlo na pokoji a přesunula jsem se ke spícímu Niallovi, protože přece jenom on a Louis nejsou zas až takoví spáči. Šíprová Růženka ala One Direction je rozhodně Zayn a hned po něm Harry.
Přemístila jsem se k druhé straně postele v očekávání, že spatřím Louiho. Můj pohled ale padl na dlouhé, lehce vlnité a patřičně zacuchané vlasy, které Louiho asi nebudou.
Stáhla jsem opatrně peřinu o kousek k nohám postele a vydala jsem ze sebe tiché awww... Eleanor ležela v Larryho posteli přitisknutá k Louimu zády, zadečkem a stehny. Nohy měly propletené a ruce spojené na Nořině pevném bříšku. Louis měl jako milující přítel zabořenou hlavu v Nořiných vlasech a očividně si užíval příjemnou vůni malinového šampónu, který jim byl přidělený do koupelny. Řekla jsem si, že ty dva radši nechám být... Pro jistotu. Nechci, aby mě stihlo mrkvové šílenství. Louis by se mi totiž určitě nějak zákeřně pomstil.
A tak jsem je zase zpátky zakryla a zamířila jsem k tomu spícímu andělovi, kterému říkali Niall. Stáhla jsem i jeho pěřinu, ale tentokrát jsem ji shodila až na zem. Niall se stočil ještě víc do klubíčka, ale nevzbudil se.
Odtáhla jsem se, ale potom mě ještě něco napadlo. Znovu jsem se k němu sklonila. Klekla jsem si vedle něj k posteli a zakoukala jsem se na jeho tvář. Chvilinku jsem sbírala odvahu, ale potom jsem to riskla.
Opatrně jsem ho pohladila po tváři, a když se ani nepohnul, tak jsem si skousla spodní ret a naklonila jsem se k němu hlavou. Teď nevěřím, že jsem to udělala, ale lehce jsem přitiskla svoje rty na ty jeho. Darovala jsem mu jedinečný polibek. Byla jsem na pár sekund v nebeském ráji, ale ač nerada jsem se musela odtáhnout.
Bylo to proto, že mi polibek nečekaně maličko oplatil a taky proto, že jsem se bála, aby se nevzbudil zrovna ve chvíli, když mu laskám rty, kdy ho okrádám o polibek.
Rychle jsem se vyhoupla na nohy a začala jsem ho tahat za spací kalhoty, protože se nedalo říct, že na sobě měl nějaké tričko. Rty mě po celou dobu mého snažení ještě brněly z toho nádherného polibku, který jsem mu uzmula.
Jeho "tričko" vypadalo jako takový ten strašně nátělník, s dlouhými ramínky, takže to skoro nic nezakrývalo, ale zase o vás nikdo nemohl říct, že se obnažujete. Jak tak spal, tak bylo vidět snad opravdu všechno z jeho hrudi. Nejlepší ale bylo, že ho měl napůl svlečený (jedna ruka mu trčela zpod trička dírou, ve které obvykle bývá jenom pas). Zajímalo by mě, jak něco takového dokáže zvládnout ve spánku…
Niall se začal ještě víc ošívat, až se najednou trhnutím probudil. Lekla jsem se ho tak, až jsem nadskočila snad půl metru do vzduchu. Tak takhle se budí princezny. On si mě ale nevšímal. Zdálo se mi, jako kdyby byl v šoku, protože si pořád pro sebe něco mumlal.
Doplazila jsem se po čtyřech k jeho posteli a zaposlouchala jsem se.
"Já… Sherlocka…Ona… Políbila mě…," mumlal stále dokola a já se trochu vyděsila.
"Nialle? Nialle?!" drcla jsem do něj, aby s tím mumláním přestal a aby se konečně vzpamatoval a probudil se.
"Co?" vyhrkl strašně rychle.
"Už jsi vzhůru? Jde se trénovat," odpověděla jsem a zvedla jsem se zpět na nohy. Zamířila jsem k Zaynově posteli.
"Jdi se převléct do něčeho pohodlného, Nebe. A neber si boty, jde se na boso. Jenom vzbudím Zayna a potom skočím ještě pro Harryho a můžeme jít na to," oznámila jsem mu svoje plány, zatímco jsem přešla k Šípkové Růžence.
"Ty jsi mi řekla Nebe?" zeptal se poněkud zaraženě. A sakra, nevšimla jsem si, že bych ho častovala touhle lichotkou. Teď se z toho nějak vykroutit.
"To ty tvoje oči. Mají barvu nebe," vysvětlila jsem a zčervenala jsem. Niall se pomalu potěšeně usmál.
"Ty tvoje jsou jako hlubina oceánu," mrkl na mě a vydal se ke skříni. Očividně se chystal k tomu, aby se převlékl.
Teď jsem koukala zaraženě já. Co se to se mnou, sakra, děje? Vždycky jsem byla drsná a ani jeden kluk mě nedokázal získat. Nestála jsem o jejich přízeň, která stejně po nějakém tom týdnu opadla. A teď najednou přijde nějaký roztomilý, modrooký, blonďatý Ir a totálně mi zblbne hlavu… Jsem v pytli…
Zatřepala jsem hlavou a zatřásla jsem se spícím Zaynem, tahala jsem ho za ruce, za nohy, ale nic nepomáhalo, prostě se mi ho nepodařilo ho vzbudit… zatím. Chce to těžší kalibr.
"Toho nevzbudíš," ozval se Niall a já jsem vzhlédla. Zrovna si oblékal triko přes hlavu, ale jeho krásná záda bylo fakticky dobře vidět. Wow, to bylo jediné, na co jsem se zmohla.
"Chceš se vsadit?" nadzvedla jsem obočí. Nikdo se mnou nebude zametat. Jednou už jsem drsňačka, tak si musím dát záležet, abych taková zůstala až do konce.
"Klidně, ale věř mi, že tuhle sázku máš předem prohranou," usmál se dost sebejistě Niall a přišel si se mnou potřást rukou. Zpečetili jsme naši sázku.
"Když prohraješ, tak budeš hodinu jenom moje. Já rozhodnu, co se bude dít," ustanovil si svoje pravidla. Určitě mi chtěl oplatit tu sázku s Harrym v klubu. Určitě… Nebo, že by se mnou chtěl doopravdy strávit nějaký čas?
"Dobře, ale když vyhraju já, tak se semnou budeš dva týdny dělit o jídlo. O cokoli budeš nebo budeš chtít zbaštit," udržela jsem si na tváři poker face a kochala jsem se pohledem na jeho vyděšený obličej. Ne, že bych se v jeho děsu nějak vyžívala, to ne. Spíš jsem se musela držet, abych ho neobjala a nezačala ho utěšovat, protože se tvářil strašně roztomile. Trochu jako smutný šmoula.
"Dobře, tak se předveď," řekl už vesele, byl si zcela jistý, že to nemůžu vyhrát. I já jsem z vyprávění věděla, že Zayn se budí opravdu těžce.
"Hned jsem zpátky," oznámila jsem mu se zářivým úsměvem a rozběhla jsem se do jejich koupelny pro velké, železné nůžky.
Jakmile jsem je našla, tak jsem byla zpět a rozhodla jsem se uskutečnit svůj ďábelský plán. Muhahahaha.
Vlezla jsem si za Zaynem do postele, nadzvedla jsem za pomoci všech mých sil jeho trup a hlavu a rychle jsem se vsoukala pod něj. On teď vlastně ležel temenem mezi mými prsy a pasem mezi mými stehny. Objala jsem jeho trup nohama a pustila jsem se do hlavní části plánu.
"Zayne. Zayne, probuď se," trošku jsem s ním zatřepala.
"Já… Chmm… Echm… Ešte… Chmmmamam…. Neci," zahuhlal a trošku se zavrtěl. To jsem si ale nenechala líbit. Tak trochu jsem vlastně počítala s tím, že se mu nebude chtít.
"Zayne, vstávej!" křikla jsem.
"Ne-e," zamručel a já jsem se za Niallova smíchu naklonila k jeho uchu a zašeptala jsem.
"Vstávej, zlatíčko, nebo ti ušmiknu vlásky," pohrozila jsem výhružně a on vyděšeně otevřel oči a začal s sebou házet. Z mého sevření se ale nedostal a Niallovi zmrzl úsměv na tváři. Chlapec prohrál.
"Ale ano," řekla jsem, zatahala jsem ho trošku za vlasy a ušmikla jsem malý pramínek svých vlastních černých vlasů, který jsem m ustrčila před obličej. "A takhle dopadne celá tvoje hlava, pokud budeš pokaždé vstávat jako poslední," zavrčela jsem, ale hned potom jsem se sladce usmála.
"Nebudu poslední. Nebudu. Už nikdy. Přísahám," mluvil tak strašně vyděšeně, až jsem to nevydržela.
"Tehle pramen je ještě můj, ale příště by to mohl být tvůj," zašeptala jsem hrozivě.
"Ach, panebože, díky. Moje krásné vlásky jsou v pořádku," očividně se mu moc ulevilo a tak jsem ho propustila ze svých spárů, aby mohl polaskat své vlásky před zrcadlem. Při své zběsilé cestě do koupelny k zrcadlu se málem přizabil… Dvakrát.
Když už byl pryč, tak jsem Nialla častovala vítězným úsměvem. Musí být asi opravdu šťastný, že jsem vyhrála. Niallko se jenom vykuleně koukal na postel, ze které před chvilkou vyletěl Zayn a já jsem se zlomila v záchvatu smíchu, který se po chvíli ozval i z Larryho postele. El a Loui si tuhle podívanou rozhodně nenechali ujít.
Jak se vám to líbilo?
Myslíte, že Niall ví otom, že mu Sher doopravdy dala pusu?
Byla Sher moc krutá?
 

1 person judged this article.

Comments

1 Alča Alča | 22. september 2012 at 14:58 | React

Bezvadný :D :D :D Nejlepší byla ta sázka...chudák Niall...ale zase bod pro Cher :D
No řekla bych že to trochu tuší...ale teď zrovna přemýšlí jestli to byl sen nebo ne :D :)
Ne nebyla!! jenom nechtěla prohrát sázku...i když myslím že byla trochu zvědavá co by Niall vymyslel :D ale jak by je probudila???

2 Nerea Nerea | Email | Web | 22. september 2012 at 15:50 | React

[1]: Je to Sher zlato ;)* :DDDD nevadí.... Díky za koment :DDDD

3 elfie elfie | 22. september 2012 at 20:37 | React

to je prostě naprosto bezchybný dílek :-D!!!!! a Sher nebyla ani trochu potvora :-D je to naprosto bezchybné a to s Niallem....hmm...:-D mělas vidět ten připitomělý úsměv na mé tváři zlato....

4 Nerea Nerea | Email | Web | 22. september 2012 at 23:40 | React

[3]: :D taky jsem se u toho výmíšlení nasmála... jenomže, když to vymíšlím pozdw v noci v posteli a najednou dostanu záchvat smíchu, tak si o mě naprosto nikdo nemyslí, že jsem retard. Vůbec ;) :DDDDDDDDDDD

5 Em Bow Em Bow | Web | 23. september 2012 at 11:03 | React

Krásný! Moc se mi líbí ty tvé ffky ;)Těším se na další ;)

6 Eborah Eborah | Web | 23. september 2012 at 15:11 | React

Nejlepší byla ta sázka:D:D
Je to bezchybné:) moc se mi to líbí:D:))

7 -Peet -Peet | 23. september 2012 at 15:57 | React

Rychle další! =D

8 Síma* Síma* | Web | 23. september 2012 at 16:42 | React

Super jako vždycky!:D
Myslím, že něco málo tuší, ale asi tomu sám nebude chtít věřit:D
Nebyla:D mohla být i krutější, ale na Zayna to bylo asi kruté ažaž:D

9 em-bow em-bow | 24. september 2012 at 18:35 | React

Na ikonku mi můžeš dát třeba Nialla ;)

10 Nerea Nerea | Email | Web | 24. september 2012 at 18:38 | React

[9]: Ok. :)

11 Eborah Eborah | Web | 24. september 2012 at 18:39 | React

Stále mám zájem:) a na ikonku mi můžeš dát třeba Harryho:)))

12 Nerea Nerea | Email | Web | 24. september 2012 at 18:41 | React

[11]: Okej :DDDDD

13 Isa Isa | Web | 26. september 2012 at 19:01 | React

Líbilo se mi to moc. :D Hlavně to, že to bylo tak dlouhý. :D
Myslím, že si myslí, že to byl jen sen.
Ne, byl super. :D Jen je škoda, že vyhrála, chtěla jsem, aby byla s Niallem.

Moc děkuju za úžasný nápad. Mohla bych to tak udělat. Je to fakt geniální. :D Díky za pomoc.
Co se týče toplistu, tak je mi líto, neumím to sprovoznit. Jednou, když jsem si zakládala nový blog, tak jsem měla stejný problém. Toplist tam má nějakou poruchu a nejde jim to vyřešit, ale zkus jim napsat maila. Mně toplist funguje, protože ho mám ještě z doby, kdy to fungovalo všechno normálně. Je mi líto, že ti nemůžu pomoct. :(

Jinak krásný díl, co se těším na další. :)

14 Isa Isa | Web | 26. september 2012 at 19:02 | React

Mimochodem, dost uvažuju nad tím, jestli má ještě vůbec cenu chválit ti designy. Měníš je tak často, a jsou tak dokonalý, chtěla bych to umět jako ty, fakt. :D

15 Michelle Michelle | Web | 27. september 2012 at 17:51 | React

Tak na ikonku bych chtěla Louise :) A koho tam mám dát já tobě? :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama