Holmes House .*.8th chapter.*.

28. august 2012 at 10:31 | Nerea |  Holmes House
Píšu to už potřetí a doufám, že mi zase nechcípne blog... Je tu brutální díl. Je to jeden z mých nejlepších, nejulítlejších a nejoblíbenějších dílů vůbec. Oficiálně miluji 8. kapitolu Holmes Houseu. Love you, 8th chapter!
Edit 29.8. 7:54 - Dneska jedu do Brna na celej den, takže asi nic nečekejte... :/ Soráč!


8th Chapter: XOXO Sher Holmesová
.
Niall's POV:
Když jsem se ráno probudil v nové posteli vedle Zayna, tak jsem nemohl uvěřit tomu, co právě teď podstupujeme. Sherlocka nás, skupinu One Direction, donutila podrobit se jejím podmínkám, které mi ale ani v nejmenším nevadily.
Vylezl jsem z teplé postele, koukl jsem se na stále ještě spícího Zayna a odešel jsem do koupelny.
Musel jsem si vevnitř ale pospíšit, protože jsme, já, Zayn, Louis a Harry, měli jeden pokoj a tím pádem i jednu koupelnu.
Došel jsem k umyvadlu, opláchl jsem si obličej a vzhlédl jsem k zrcadlu. Na tvářích jsem měl lihovkou namalované křížky, stejně, jako přes rty. Na čele jsem měl pro změnu napsáno I'm sexy and I know it.
"Sakra! Kterej debil!" zanadával jsem si naštvaně, ale to jsem ještě nevěděl, že to není všechno. Čekalo mě ještě něco horšího.
Sundal jsem si kalhoty na spaní a potom taky tričko. Když jsem to tričko ale skládal, tak jsem na jeho zadní straně našel nápis, který vysvětloval ty křížky. Stálo tam: Políbila jsem tě všude tam, kde máš nakreslené křížky. XOXO Sherlocka.
Trošku jsem se vyděsil a pro jistotu jsem se znovu kouknul do zrcadla. Podíval jsem se na svoje tělo a nemohl jsem uvěřit svým očím. Mám na bradavkách namalované křížky!
Zachvěl jsem se. Pokud je tohle pravda, tak se mě Sher dotýkala rty po celé mé hrudi, na rtech, krku a na břiše.
Potom jsem ale zatřepal hlavou a rozhodl jsem se to smít, ale když jsem po půl hodině vyšel celý červený ze sprchy, tak jsem si jenom povzdychl. Nepomohlo to a tak jsem nahodil masku alá Jsem ten nejsebevědomější a nejstylovější sexy bůh na planetě. Nemohl jsem dovolit, aby mě nějaký žertík ztrapnil.
Oblékl jsem se do čistého a sáhl jsem po kytaře. Na jejím obalu byl ale položený dopis se jménem mým a taky se jmény všech kluků. Daniellino jméno na něm kupodivu nebylo.
Sebral jsem ho a opatrně, abych jeho obsah nějak nepoškodil, jsem ho otevřel. Rozložil jsem papír a začetl jsem se.
Ahoj kluci,
Předem se Vám omlouvám za všechno, co se vám v příštím týdnu stane. Všechny vtípky jsou součástí přijímacího rituálu, kterým si prošel naprosto každý. Nezlobte se na nás, je to jenom taková sranda. Já osobně se tohoto rituálu neúčastním, ale ráda se koukám. :P
P.S. Nialle, s těmi křížky nemám nic společného. Ale chtěla bych mít…
P.S.S. Je to kočka, ne kocour Harry!
P.S.S.S. Za dva dny je to dole Loui…
P.S.S.S.S. Oblékal tě Joshua, Zayne. Neboj!... Ale máme fotku na památku. ;)
P.S.S.S.S.S. Liame, nezapomeň se kouknout do zrcadla!
P.S.S.S.S.S.S. Opravdu se moc omlouvám! :D
XOXO Sher Holmesová
Doufám, že mě nelíbal nějaký kluk! A jak já si přál, aby to byla Sher…
.
Harry's POV:
Vzbudilo mě mňoukání. Nechápal jsem, co se děje. Sice se už párkrát stalo, že Louis mňoukal ze spaní, ale stejně tak i štěkal, bečel, mečel a kvokal, ale nikdy se mu to nepodařilo tak přesvědčivě.
Najednou jsem na tváři ucítil něco mokrého a drsného, jako šmirgl papír. Zacukal jsem hlavou a hned na to jsem ucítil chlupy. Opatrně jsem otevřel jedno oko, kdyby se po mě ze spaní jenom nějakou "náhodou" sápal Mrkváč. Občas mě i oslintal, ale to jenom proto, že si asi myslel, že jsem jeho milovaná Eleanor.
Uviděl jsem před obličejem něco zrzavého, co mi připomínalo Garfielda. A potom mi to došlo! Garfield! Otevřel jsem obě oči a přimáčkl jsem k sobě zrzavé koťátko, které mělo zapletené pacičky v mých kudrlinkách.
Po chvíli jsem se od něj odtáhl, abych si ho pořádně prohlédl. Posadil jsem se a podržel jsem si tu zrzavou kuličku chlupů na klíně. Zadíval jsem se do roztomilého obličejíčku kotěte a zkonstatoval jsem, že je to Mr. Styles. Měl stejné oči jako já a byl stejně tak roztomilý. Holky mě budou milovat!
.
Louis's POV:
Probudilo mě předení přímo u mého ucha.
"Hazzo, nech toho," zamručel jsem. Ještě se mi nechtělo vstávat a tak jsem se zabořil zpátky do polštáře.
"Ale já ti nic nedělám, Lou," ozvalo se nevině z druhé strany postele. Hned na to se odtamtud ozvalo i hlasité mňouknutí. Se mnou je v posteli kočka?! Rychle jsem se vyhrabal z peřin, ale když jsem uviděl to zrzavoučké malé stvoření v Harryho velkých dlaních, tak jsem úplně roztál. To malé kotě mělo pruhovaný kožíšek, takže jsem nemohl jinak, prostě jsem ho mohl jedině milovat.
"A kdopak je tohle zlatíško?" zašišlal jsem na Harryho.
"To je Mr. Styles," odpověděl pyšně Hazza a pohladil koťátko po hlavičce.
"Je nádherný, ale musím si odskočit," zamumlal jsem. Trošku jsem žárlil, no. Proč já nemůžu být tak roztomilej?
Shodil jsem nohy z postele a zaplul jsem do bačkor. To se mi ale stalo osudným. Nevím, co v nich bylo, ale když jsem ty nohy vytáhl, tak byly neonově zelené.
"Ha… Harry?" vykoktal jsem vyděšeně. Nedokázal jsem se přestat koukat se na moje zelené nohy.
"No, Lou…" nedořekl ani moje jméno a rozchechtal se. Cítil jsem se strašně. Jak to z nich proboha dostanu? Začal jsem chytat hysterický záchvat a zanedlouho jsem se rozkřičel.
.
Zayn's POV:
Probudil mě vyděšený výkřik Louiho. Znělo to spíš jako pištění malé holky, ale to jsem neřešil, protože to nebylo neobvyklé. Stávalo se to většinou obden.
Líně jsem se protáhl, ale najednou jsem se začal cítit nepohodlně. Cosi mě tlačilo na hrudi. Celkově jsem se cítil jako ve svěrací kazajce. Opatrně jsem rozlepil víčka a podíval jsem se na sebe pod peřinu.
Neudržel jsem se a vyjekl jsem. Byl jsem oblečený do růžového upnutého oblečení, které mi ani za mák neslušelo. Tohle se kluci nesmí dozvědět!
Ještě pořád obalený dekou jsem se rychle dostal do koupelny, kde jsem shodil deku a kouknul jsem na sebe do zrcadla. Měl jsem na sobě růžové síťované triko a vyplněnou podprsenku. Byla vyplněná ponožkami a byla mi strašně těsná. Škrtila mě, stejně jako růžová upnutá sukně sahající až k mému božskému pupíku. Díky bohu, že tohle nevidí kluci.
Jako na zavolanou do koupelny vtrhl Loui se zelenýma nohama. Když mě uviděl, tak zkameněl a potom ze sebe mezi záchvaty smíchu vytlačil: "Vypadáš jako buzna."
"Já už se tak probudil," protestoval jsem a snažil jsem se to ze sebe stáhnout, ale to by to nebyl Louis, aby nezavolal Harryho. No a za chvíli byla v mojí koupelně snad polovina celého Holmes Houseu, všichni samozřejmě vysmátí jak lečo. Já tady někoho zabiju!
.
Liam's POV:
Probudil jsem se vedle své lásky, která ještě spokojeně spinkala. Byla tak strašně roztomilá, že jsem se neubránil a políbil jsem ji na její nosík, potom na víčka a nakonec na rty. Poslední polibek mi už ale oplatila.
Když jsme se od sebe odtáhli, tak se ale zarazila a trhla s sebou. Vypadala, jako by se něčeho lekla. Nechápal jsem, čeho…
Když mi ale donesla malé zrcátko, tak jsem se zhrozil. Můj odraz v zrcadle měl na hlavě… rů… růžov… růžového pan… růžového pankáče! A okolo očí měl namalovanou černou jakoby masku. Později u umyvadla jsem zjistil, že je to namalované lihovkou.
"Vážně romantické probuzení, co?" zeptala se mě škádlivě Dani, zatímco jsem stál u umyvadla pokoušejíc se smít barvu z hlavy i z obličeje.
"Nepokoušej mě, Dan. Taky by ses zítra mohla probudit s modrými kudrlinkami!" uličnicky jsem se usmál a nahnal jsem ji do postele. Neskončilo to jenom u lechtání.

.*.
Tak co? Líbí?
Co říkáte na Niallkovi křížky, Hazzovu zrzavou kuličku, Louiho zelené ťapičky, Zaynieho sexy obleček a Liamkovi nááádherné vlásky? :D
Co si myslíte o 8. kapitole?
Co vás jako první napadlo při dočtění?
 

1 person judged this article.

Comments

1 Alča Alča | 28. august 2012 at 12:47 | React

1. Líbí???? Slabé slovo, bylo to naprosto perfektní.
2. Nemohla jsem se přestat smát, jaksi tohle prosimtě vymýšlela???
3. Že je úžasná, dokonalá, hodně srandovní a já nevím co ještě :D :D :D
4. Co mě napadlo jako první? WOW, protože je to vážně dokonalá kapitola a musím prohlásit že ji taky Miluji! :D :D Klaním se ti :D

2 Nerea Nerea | Email | Web | 28. august 2012 at 14:25 | React

[1]: Díky zlato! Nevím, jak mě to všechno napadlo, snad jen, že jsem si nějak musela vykompenzovat tu hrůzu při sledování hororu :D. Kapitolku jsem dopsala chvilku po půlnoci a to taky o něčem vypovídá.... Byla jsem ospalá a nevěděla jsem, co píšu :D

3 young-love young-love | Web | 28. august 2012 at 16:49 | React

Pozri ako si dopadla v kontrole ;) http://young-love.blog.cz/1208/vyhodnotenie-a-naberu-affs

4 Annie Annie | Email | Web | 28. august 2012 at 17:08 | React

:DDDDDDDDDDDDD
Tak to je úžasný, myslím si, že Hazza to měl nejlepší, ťakový joztomilý koťátko - už ho vidím :))
Jen si moc nedokážu představit reakci Liama, protože to on je většinou ten v pohodě :)))

A co mě napadlo jako první po přečtení?
Jestli to bude tejden, tak budou mít jejich vlasy duhovou barvu pokud jim to ve spánku budou furt barvit :) nééé dělám si srandu, ale myslím, že když týden tak to bude každej den korší :)))

5 -Peet -Peet | 28. august 2012 at 19:29 | React

Ježíš, holka, ty chceš, abych umřela smíchy, to je hrozný ='DDDDDDDDDD

6 Nerea Nerea | Email | Web | 28. august 2012 at 21:29 | React

Díky za krásný komentíky zlatíčka... Těš se -Peet! Muhahahahaa... :D

7 young-love young-love | Web | 28. august 2012 at 22:48 | React

Haha :D chudáci chlapci, a hlavne môj Liamko :DDD a ano, design som robila ja, som rada že sa páči a to png ti zašlem, keď budem na pc tak mi pošli tvoj mail ;)

8 young-love young-love | Web | 29. august 2012 at 0:02 | React

Nie som.si istá, či som pochopila, chceš png chalanov, alebo tých "hovadiniek" Čo mam v pozadí

9 Isa Isa | Web | 29. august 2012 at 0:09 | React

Když jsem četla začátek, tak jsem si říkala, že mi něco chybí a pak jsem se zhrozila. JÁ NEČETLA MINULEJ DÍL. No musela jsem to okamžitě dohnat. Oba byly skvělé, ale tenhle se mi líbil víc.:)

1. 3. Naprosto úžasný.
2. Nejvíc se mi zalíbily ty Niallovi křížky, protože jsem opravdu doufala, že ho tam zlíbala Sher. :D
4. Chudáčci. :DDD

10 Síma* Síma* | Web | 29. august 2012 at 17:08 | React

1. Jasně že líbí!
2. Je to suprově vymyšlený!:D Harrymu bych Mr. Stylese hnedka sebrala:D
3. Úplně zabitá!:D
4. Hned mě napadlo kdy asi bude příští díl:D

11 Nerea Nerea | Email | Web | 29. august 2012 at 21:13 | React

[10]: Pokusím se o to, aby byl co nejdřív!

12 -Peet -Peet | 30. august 2012 at 21:17 | React

My už jsme starý známý, že? =D kdy bude další?

13 Nerea Nerea | Email | Web | 1. september 2012 at 1:01 | React

[12]: Asi jo no... :D Chtěla bych ho napsat dneska ráno, až se vzbudím ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama