Holmes House .*.6th chapter.*.

10. august 2012 at 19:28 | Nerea |  Holmes House
Mno. Jsem tu zase. S další kapitolou HH a zoufale vás všechny prosím o komentáře! Prosím vás o ně proto, protože jsem jaksi pozbyla na motivaci. Takže PROSÍM!!!6th Chapter: Dohoda
.
Sherlocka's POV:
Míhala jsem se po parketě, až jsem přestala vnímat všechno okolo. Byla jsem jen já, moje mysl, moje tělo a parkety. Jen já a hudba. Netančila jsem přesně tu samou sestavu, protože jsem ji vlastně nikdy neměla domyšlenou do detailů. Vždycky jsem si nechala prostor pro improvizaci.
.
Becca's POV:
Sher tančila jako bohyně. Pohybovala se ladně jako víla, ale zároveň vášnivě a svůdně jako ďábel. Na parketu ji nedokázal nikdo porazit a to jsem jí vždycky záviděla.
I já mám talent, kterého si teď dokonce všiml i Justin Bieber, ale Sherloce jsem nikdy nemohla konkurovat. Ani v nejmenším.
"Je neskutečná, co?" zeptala jsem se kluků z One Direction. Znala jsem z nich jenom Harryho a Nialla, ale to mi nevadilo. Svojí otázkou jsem je vytrhla z transu.
"Jo. Je úžasná… Becco?!" překvapeně se po mě otočil Harry.
"Jo. Jsem to já," usmála jsem se.
"Ale co tady děláš?" zeptal se.
"Jsem tu s kamarádkou," mlžila jsem. Sher nechtěla, aby ji poznali, protože se chtěla předvést. Chtěla jim ukázat, co vlastně umí.
"Je tady i Sher?" zeptal se Niall dychtivě. Dvojčata skrývala smích. Kdyby jen věděl.
"Uvidíš. Teď se koukej na ni," nařídila jsem a sama jsem stočila pohled zpět na parket. Světlo víc zazářilo a díky tomu byl poznat její obličej.
"To je Sher!" vykřikl Niall a dál se zbožně díval na Sheřiny dokonalé figury. Tuhle sestavu jsem znala a tak jsem se radšidala do prohlížení členů skupiny, které jsem zatím neznala. Nedostala jsem se ani k prvnímu, když hudba utichla a reflektory se zhasly. Mira odběhla rozsvítit obyčejné světlo, abychom na sebe vůbec viděli.
.
Sher's POV:
Když skladba skončila a rozsvítilo se obyčejné světlo, tak jsem čekala potlesk, nebo něco podobného, ale ono nic. Byla by zdvořilost aspoň zatleskat. Podívala jsem se teda na svoje publikum a zhroutila jsem se smíchy k zemi.
Těch pět hvězdiček na mě čumělo, jak normální lidi na skandál - oči vykulené, na parketách položenou spodní čelist, víčka nemrkajíc. Moc pěkný pohled.
"Můžete jít holky," vydrala jsem ze sebe během smíchu a ukázala jsem na Miru a Tess. "Děkuji, zlatíčka," usmála jsem se a ony jenom vesele poskočily a se štěbetáním odešly pryč. Ještěrky jedny.
Když se už konečně vzpamatovali, tak jsem se přestala smát, zvedla jsem se a přistoupila jsem k nim.
"Ahoj Nialle, Harry," pozdravila jsem, jako by se nic nestalo.
"Co ty tady děláš Sher?" zeptal se zmateně můj blonďáček… Počkat! Můj? No tak, vzpamatuj se Sher!
"Chtěli jste přece nejtalentovanější tanečnici v Londýně, nebo ne?"
"Nechceš mi říct, že ty…," nestihl dopovědět Harry, protože mu do toho skočila Becca.
"Jop. Sher je nejtalentovanější. Proto tě tak jednoduše převálcovala v tom battlu v klubu," potvrdila mu jeho domněnky a významně se na něj usmála. Bylo na ní vidět, jak si užívá porážku toho namyšlence. Myslím, že jí jeho poznámky už trochu lezly krkem, ale pěkně ho usadila, což bylo poznat z toho, jak se kluci kolem něj rozesmáli.
"Proč si nám to neřekl, Harry?" řekl nejdřív lítostivě ten černovlasý, ale pak dodal: "Takhle nám upírat zábavu. To se dělá?" Rozesmál se a tím upoutal Bečinu pozornost. Prohlédla si ho od hlavy až k patě a v jejích očích se objevili jiskřičky. Poznala jsem, že se jí líbí.
***
"Takže, kluci, co ode mě vlastně chcete?" zeptala jsem se už vážně.
"Byli jsme nominovaní na cenu Teen Vote do dvou kategorií, ale jelikož se tahle cena bude předávat v nějakém sídle, jen za přítomnosti kamer, novinářů a dalších celebrit a jejich rodin, tak se dá předpokládat, že se po vyhlášení cen bude konat ples. A to v pravém slova smyslu. Takže smokingy, plesové šaty, vážná hudba a to nejhlavnější - společenské tance. A to je náš problém," vysvětlil ten v košili, jak jsem se později dozvěděla, Liam.
Opřela jsem se víc do křesla ve své kanceláři, kterou jsme tu jako "společnost" mít museli. "Takže se potřebujete naučit tančit waltz, tango a další podobné tance, abyste mohli na parketu zazářit. Je to tak?" zeptala jsem se pro jistotu.
"No, vlastně jo."
"Dobře. Já s tím souhlasím, a když už jste tady, tak se rovnou dohodneme na podrobnostech," čekala jsem na jejich souhlas. Jenom pokývali hlavami. Nemyslete si, že to vypadalo, jako klasická schůzka. Ti čtyři do sebe pořád nějak šťouchali anebo si něco šeptali, ale Liam zůstal vážný, stejně tak i Paul.
"Já osobně bych po vás žádné peníze nechtěla, ale jelikož se musím postarat o provoz Holmes Housu, tak přece jen nějaký honorář bude potřeba," řekla jsem naprosto seriózně. V posledních pár měsících jsme ale peníze na provoz potřebovali a to nutně.
"To je samozřejmost," pokýval hlavou Paul.
"Dobře, pokud se to mají naučit do 6. září, tak to bude vyžadovat spoustu času a dřiny a proto bych si dovolila navrhnout, aby se ubytovali tady u nás. Musíte taky počítat s tím, že budete bráni, jako kteříkoli jiní tanečníci v tomto domě, takže budete dodržovat nějaká pravidla. Taky se může stát, že budu muset něco zařídit, takže třeba nebudu k dispozici. Pak se o vás postará Becca, nebo někdo jiný. A pokud budete mít nějaký problém, tak se obraťte na Joshe. To je ten z recepce," skončila jsem s výčtem informací, které potřebovali vědět.
"Souhlasíte všichni?" zeptala jsem se. A potom, co se mi dostalo mnohohlasného ano, jsem jim všem podala ruku na stvrzení naší dohody.
"Teď se stavte domů pro zavazadla a připravte se na to, že až sem dojedete a začnete se učit, tak skoro nebudete mít čas na nic jiného," zářivě jsem se usmála. "Čeká nás totiž ještě hodně práce."
.*.
Co říkáte na kapitolu?
Jak dopadne začlenění 1D do chodu HH?
Najde si v domě Harry novou lásku?
A jak se povede Becce ve spolupráci s Justinem a jeho tanečníky?
P.S.: Trochu nálož otázek, co? :D
 

1 person judged this article.

Comments

1 Isa Isa | Web | 11. august 2012 at 0:06 | React

Skvělá, jako vždy.
Myslím, že dobře. :)
Jak znám Harryho, tak jo. :D
Určitě skvěle.

Tohle byl naprosto úžasný díl a tuhle povídku miluju snad víc než Halo. :D
Jinak to s tim prezidentem, neřekla bych, že to je jeho pravej twitter, takže tak jako tak se stejně nic nezmění. :/

2 ruielfie ruielfie | 11. august 2012 at 15:08 | React

úžasně napsaná :-),
pár problémů tam bude, ale řekla bych že se to vyřeší :)
To je na tobě, možná s Beccou, ale tu osobně bych dala dohromady se Zaynem, ale to už s jeho pohledu na ni je takměr jasné :-D, a řekla bych že Harry si někoho najde :-D
ou tady je ještě Justin :-D bude úžasná :-D

3 Isa Isa | Web | 11. august 2012 at 15:16 | React

No ale když si přečteš všechny tweety, tak je to takový nepravděpodobný, že by tam třeba psal, že Rath je cucák. :D Co mě doslova s**e je to, že Chorvati zvládnou udělat jako trend Croatia Wants 1D Concert a to jich je o víc jak polovičku míň, když počítám celý obyvatelstvo. Trochu trapný. :/

4 all-onedirection all-onedirection | 11. august 2012 at 18:06 | React

1. Skvělá :-)
2. Snad dobře :)
3. Asi ano :D je to přeci Harry :-D
4. Výborně :-)

Ehm, pořád sis nás nezapsala do seznamu Affs :-) Tak chceš teda spřátelit? :D

5 Lejla♥ Lejla♥ | Web | 14. august 2012 at 15:46 | React

Ponořila jsme se znovu do psaní a čtení.. Musím říct že paráda :)) Zhltla jsem všech 6 kapitol najednou a moc s emi líbí! Všechny :) Jen tak dál ;) vnukla si mi dobrý nápad s tím tancování a stím jak si nastavuje ty pravidla a všechno, to se mi moc líbí :P Zkusím se odpoutat od mého normálního psaní stejných věcí a zkusím něco podobného, neříkám že přímo s tancem :)) Zkusím to třeba jinak, pokud ti to ovšem nebude vadit ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama