Holmes House .*.5th chapter.*.

2. august 2012 at 17:06 | Nerea |  Holmes House
Ahojky :D. Kapitola 5. je tu a já se tak trošku oml... Nebudu se omlouvat, nemá to cenu. Prostě je tu další kapitola a je tu dneska! :D Mno. Je tu až dneska, protože včera jsem se pustila do malování kluků, což ještě přidám. Užijte si kapitolku, Vaše Nerea ;)
P.S. Snad mě nezabijete za konec :D

5th Chapter: Malá lest

"Sher! Přišel sem někdo a dožaduje se nejtalentovanější tanečnice v Londýně!" rozkřičel se na mě Joshua, po Becce můj nejlepší přítel. Staral se o to tady, když jsem zrovna byla v práci anebo když jsme zařizovala nějaké hlouposti spojené s prací kolem hotelů.

Ztlumila jsem hudbu. "Kdo zase otravuje?! Že by někdo od novin?!" křikla jsem k němu z tanečního sálu, kde jsem zkoušela nějaké nové taneční kroky, které jsem se naučila od tanečníků z ulice.
"Říkají, že se jmenují Some Infection nebo tak nějak. Jsou jakási pěvecká chlapecká skupina," pomalu snižoval hlasitost mluvy, jak se ke mně přibližoval.
"Okej a nevíš, co chtějí?" zeptala jsem se trošku otráveně s pohledem upřeným do jeho hnědých očí. Byly zajímavé, stejně jako on celý. Byl to černoch. Měl plné velké rty, malinko rozpláclý nos a oči mu z obličeje přímo vystupovaly, protože jejich bělmo kontrastovalo s jeho pokožkou. Tmavé vlasy měl spletené do takových těch copánků, které se jakoby plazí po kůži. Byl moc hezký, ale toho už si všimla i Francis. Jeho holka.
"Hledají tě," podotkl a já si najednou uvědomila, že už to říkal.
"Jo. Díky. Já už se o ně postarám," kývla jsem hlavou a on pochopil, že má na chvíli volno. Bože, dneska jsem nějaká zpomalená, řekla jsem si a vydala jsem se za těma hvězdama na recepci.
Došla jsem ke skleněným dveřím, za kterými byla recepce.
Něco jako barový pult stálo naproti vchodovým dveřím. Za tímto pultem bylo místo pro Angelu, která ale dneska byla na zkoušce taneční skupiny, do které patřila. Dneska za ni zaskakoval právě Josh.
Nalevo od recepce čelem k východu se nacházely dvě barevné sedačky, jedna žlutá a druhá červená. Recepce byla celkově moderně zařízena do úžasných barev. Našli byste tam všechny výrazné.
Právě do těchto sedaček bylo usazeno pět kluků a nějaký mohutný muž. Byli moc pěkní. Ti kluci samozřejmě.
Jeden měl světle hnědé vlasy ostříhané na helmu. Konečky měl roztomile zatočené nahoru. Byl opravdu pěkný a vypadal, že je to slušňák, protože se pokoušel krotit další dva neposedy a taky protože na sobě měl upnutou kostkovanou košili zapnutou až ke krku. Byl opravdu sexy. A nebyl jediný.
Ti dva neposedové vypadali na gaye. Jeden z nich měl pruhované tričko a kalhoty ohrnuté nad kotníky. Byl bez ponožek a měl na sobě takové divné "stařečkovské" boty. Však víte, co mám na mysli. Měl rozcuch hnědých delších vlasů na hlavě a zvláštní úsměv. Vypadal dost uhlazeně a zároveň rozverně a navíc objímal toho druhého kluka.
Ten měl na hlavě květák tmavě hnědých vlasů. Vlnky mu vesele poskakovali kolem hlavy, kdykoli se pohnul. Neviděla jsem mu do obličeje, protože ho měl zabořený do trička toho druhého kluka.
Vedle nich na sedačce seděl kluk s černými vlasy. Po stranách hlavy je měl kratší, ale na temeni byly dlouhé a zpevněné tak, aby konečky trčely ve zvláštní vlně vzhůru. Byl sexy, ale nemohla jsem přestat myslet na Nialla.
A právě proto jsem si myslela, že mám vidiny, když jsem si pořádně prohlédla posledního z nich. Kluka, který se pokoušel toho černovlasého nenápadně tahat za vlasy. Ne za pramínky, ale za jednotlivé vlásky. Zvláštní na tom bylo, že ten kluk mu to teda ale pořádně baštil.
"Nialle!" vykřikl najednou ten černovlasý, konečně si všiml toho, co mu ten blonďák dělal. Pleskl ho po rameni a vytahoval z kapsy mobil, aby se v odraze displaye upravil.
"No, co?" dělal nevinného N… Ježiši, já jsem dneska opravdu zpomalená. Právě mi to docvaklo. Nejsou to žádní Some Infection, ale One Direction, skupina, do které patří Niall a Harry, což bude zřejmě ten s květákem na hlavě.
Ale přišli mě sem najít a zřejmě nevědí, že jsem to zrovna já. Přichystáme pořádné překvapení.
Odvrátila jsem se od dveří a do domu jsem zavolala na Tess a Miru: "Tessie! Miro! Pojďte sem!"
"Už letíme!" ozvala se Mira a já už jenom slyšela jejich dupání po schodech. Když doběhly ke mně, tak jsem jim dala podrobné instrukce, co mají dělat.
"Támhle na recepci sedí One Direction s něja…," nemohla jsem dopovědět, co po nich chci, protože začali pištět. Honem jsem jim zacpala pusy, nemohly jsme poutat tolik pozornosti. "Uděláte, co vám řeknu a potom od nich dostanete podpis a společnou fotku. Berete?" zeptala jsem se, když jsem je konečně umlčela. Obě dvě začaly šíleně kývat hlavami. "Dobře. Zajdete tam a za deset minut je přivedete do světelného sálu, ale ještě před tím pošlete Beccu hned za mnou. Je vám to jasné?" zeptala jsem se. "A ještě něco. Nezmíníte se o mě ani slůvkem," dodala jsem smrtelně vážně.
"Jo," řekli zároveň a bez jakékoli domluvy se jedna rozběhla najít Beccu a poslat ji za mnou a ta druhá utíkala za rukama na recepci. Bylo mi jasné, že už teď škemrá o podpis a fotku, ale co, je ještě malá.
Já mezitím šla do sálu, kde jsme se měli všichni setkat. Říkáme mu světelný, protože v něm je, oproti jiným sálům, zabudované profesionální osvětlení. Jsou tam barevná světla, disco koule, reflektory atd.
Došla jsem tam a ztlumila jsem světla. V malém kumbálu, odkud se všechny světla ovládala, jsem si sedla za mechanického osvětlovače - notebook. Nastavila jsem osvětlení tak, aby mě světlo sledovalo po parketu. Předvedu jim jednu moji starou sestavu z jednoho vystoupení, takže pohyb reflektoru už byl uložený. Akorát budu potřebovat někoho na to, aby ta světla zapnut ve chvíli, kdy One Direction vstoupí dveřmi do sálu. Becca mi ale ráda pomůže.
"Jsem tady. Co jsi potřebovala?" ozvalo se mi najednou za zády. Lekla jsem se, až jsem nadskočila. Srdce mi bylo jako zvon. Otočila jsem se na Beccu a začala jsem se čertit.
"Chceš mě zabít?" zeptala jsem se hystericky.
"Ne… No, možná," pokrčila rameny a tvářila se při tom jako andělíček. V tuhle chvíli bych jí nejradši ukopla tu pěknou tvářičku, ale ještě jsem ji potřebovala a navíc to je moje kamarádka. Okej, okej, nechám to na jindy.
Přimáčkla jsem k sobě víčka očí a zhluboka jsem se nadechla. Konečně jsem se uklidnila. "Buď ráda, že mám teď na práci něco důležitějšího, než ukopávání tvé hlavy," řekla jsem naprosto vážně, ale ona se jenom uchechtla. Hodila jsem po ní vražedný pohled a ona konečně přestala s tím škádlením.
Potom, co jsem jí vysvětlila, co má dělat a jak zapůsobit na ty hvězdy, jsem se schovala do jednoho výklenku ve světelném sále. Nebylo mě vidět ani koutkem oka. Ještě před tím jsem ale ke stěně u dveří postavila šest židlí. Přece jenom si musí připadat alespoň trochu usazeně. Uchechtla jsem se. Pohled malinko zespodu jim tenhle pocit navodí.
Dveře se otevřely a k mým uším dolehlo povídání dvojčat. Kluky nemluvili, ale jelikož jsem slyšela jejich kroky, tak jsem si oddechla. Všechno jde podle plánu.
V momentě, kdy se za nimi dveře zavřely, jsem poslala Becce krátkou zprávu. Stálo v ní jen pouhopouhé: Teď. A přesně o pár vteřin potom se ozvala pomalá hudba.

.*.
1. Líbí?
2. Zabijete mě? :D
3. Líbí se vám obrázek, nebo ne?
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 DiDi DiDi | 2. august 2012 at 17:43 | React

1. Dokonalost :D...myslím to vážně.
2.Tebe nejde zabít, jelikož to musíš dopsat...možná až pak :) :)
3. Obrázek je boží...jednoduše nádhera :)
Jsem zvědavá jak zareagují na její vystoupení...hlavně Harry, když už ho jednou porazila :D :D :D

2 Isa Isa | Web | 2. august 2012 at 20:55 | React

Moc se mi to líbí.
V žádnym případě. :D
Že se ptáš. :D *závist* :D

Tahle kapitola byla fakt perfektní. Nemůžu se dočkat další. :)

3 ruia ruia | 2. august 2012 at 22:51 | React

jj :-D
ne, zátím není za co :-D
ten obrázek je úžasný

P.S. tahle kapitola je bezchybná, ale věřím že další bude ještě lepší :-D, takže rychle další díl :-D!!!!

4 ssorcerer ssorcerer | Web | 4. august 2012 at 17:08 | React

1. jj
2. jj
3. jj
:D

5 Rebeč&Monica Rebeč&Monica | Web | 11. august 2012 at 14:03 | React

Neviem, boli sme affs, ale ako vidím, tak ty nás nemáš :/ Chceš byť ešte affs?

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama