My Reflection in the Mirror ♣part 6

31. july 2012 at 13:52 | Nerea |  My Reflection in the Mirror
Je tady další kapitolka. Na přání DiDi, která mi na FB lehce naznačila, že bych ji už fakticky mohla přidat. :P
Věnováno: ruise, Hanči a Ise
Z předchozí kapitoly ♣ Z přízemí se hned na to ozvalo zlostné prásknutí dveřmi a naštvaný křik mamky: "Mladá dámo, okamžitě ať jsi dole! Chci vědět, co tohle všechno mělo znamenat!"
"Ups," zatvářila jsem se jako andílek a pakovala jsem se dolů.


♣part 6: Proč vlastně?

"Můžeš mi říct, co ten tady dělal!?" rozkřikla se po mě mamka.
"Přivezl mě domů," špitla jsem.
"Jak si to představuješ, Jammie?! Jak se o tobě vůbec dozvěděl?" zeptala se už klidnějším hlasem.
"No. Po odchodu z Nando's jsem šla do parku, kde se na mě nalepil Zoubek…" vypověděla jsem jí celý svůj příběh. I s tím, jak jsem mu to vlastně neřekla, a že to všechno vyslepičil Harry. Vykládala jsem jí o Eddiem: jak moc se mi líbí, jak jsme si podobní, jak rádi děláme stejné věci.
"Jammie. Ach, Jammie," povzdechla si mamka a objala mě. Obětí jsme jí opětovala, ale nemohla jsem se nezeptat na to, co mi už delší dobou vrtalo hlavou.
"Mami, proč jsi od něj vlastně odešla?" zeptala jsem se opatrně. Věděla jsem, že na to není zrovna nejlepší doba, ale nemohla jsem si pomoct.
Mamka se s bolestí v očích podívala z okna. Nemyslím, že se zrovna dívala na souseda, který tam vystrkoval holý pupek. Dívala se tam a nikam. "Víš, zlato, když jsme byli s Niallem spolu, tak bylo všechno dokonalé. Navzájem jsme si pomáhali, navzájem jsme se krotili, aby si o nás lidé nemysleli, že jsme nějací blázni. Já jsem odvážela jeho myšlenky od jídla a on ty mé zase od kafe. Já mu říkávala, že jednou jeho rychlý metabolismus selže a on pořádně ztloustne a on mi na oplátku říkával, že se z toho kofeinu jednou zblázním, až přišla doba, kdy jsem kofein nemohla. Byla jsem těhotná s tebou Jay. Nikdo si toho nevšiml, protože jsem místo kafe pila kakao. Jak primitivní," uchechtla se. "No a potom, když jsem se ho zeptala, jestli chce dítě, tak mi řekl, že je na něj ještě moc mladý. Navíc se k tomu ještě přimotali kluci a řekli něco ve smyslu, že by to bylo moc náročné na cestování, a že by z toho měli novináři pěkný skandál. A tak jsem si jednoho večera, když byli dělat fotky z nočního Londýna do nějakého časopisu, sbalila. Vzala jsem si věci, na stole jsem nechala lísteček, že ho miluju, ale ať mě nehledá a potom jsem se vydala na první tři roky do Francie. No a, když si měla nastoupit do školy, tak jsme se vrátily zpátky do Londýna, abys byla víc angličanka, než francouzka," dokončila vyprávění s pohledem upřeným na mě. Koukala mi do očí a řekla: "Jsem na tebe opravdu pyšná, holčičko. Dokázala jsi toho už tolik a teď ještě ta brigáda u Harryho. Jsi pravá dcera svých rodičů."
"Děkuju, mami," usmála jsem se a sklopila jsem pohled. Moc často mě nechválila, ale když už, tak to doopravdy stálo za to.
Když mi dovolila odejít z kuchyně, tak jsem se pakovala do svého pokoje. Dohromady jsme tam byli tak hodinu, z čehož na mě asi půl hodiny tak trochu křičela, ale neměla jsem jí to za zlé. Ona nikdy nepočítala s tím, že by Nialla ještě někdy ve svém životě viděla na živo. Musel to pro ni být trochu šok, ale je mi naprosto jasné, že ho pořád miluje. Nedokáže mi to nikdy vymluvit, protože to, jaký měla pohled, když mluvila o něm, se nedalo přehlédnout.
Musela jsem ale přemýšlet nad tím, jak kvůli takové prkotině mohla opustit někoho, koho tak strašně miluje. Vždyť to byl přece jenom názor. Kdyby mu řekla, že bude tátou, tak by tu byl přece pro ni anebo ne?
Uch, tohle bude ještě makačka. Budu ty dva muset dát dohromady a to rychle, protože nehodlám dál marnit časem, který bychom spolu mohli trávit jako rodina.
Popadla jsem mobil a vytočila jsem tátovo číslo.
"Haló. U telefonu Niall Horan," ozvalo se trochu zkresleně.
"Ahoj, tati, tady Jammie."
"Ahoj, copak potřebuješ, Jay?" zeptal se, jakoby mi četl myšlenky.
"Potřebuju s tebou mluvit z očí do očí, ale o samotě."
"Dobře. Zítra pro tebe přijedu. Naobědváme se u mě v ložnici, bereš?" zeptal se zase a mně se na tváři objevil úsměv. Přesně to jsem potřebovala, promluvit si s ním o samotě, jako dcera s otcem.
"Beru, ale cestou k tobě se stavíme ještě v Nando's," zasmála jsem se do mobilu.
"To je moje holka," usmíval se do telefonu,"tak se zatím měj."
"Jo, ty taky a pozdravuj Eddieho," uchechtla jsem se.
"No… O tom si taky ještě popovídáme," řekl a ukončil hovor. Já jsem se celou dobu jenom culila. Bavilo mě ho škádlit, ale po pravdě řečeno, Eddie se mi moc líbí. Je takový… šarmantní, charismatický, možná maličko arogantní, ale je moc milý a taky stydlivý. Ty jeho oči jsou úplně čarovné a jeho vlasy… Ó můj bože, asi jsem se zamilovala! Práskla jsem sebou do postele a v mžiku jsem usnula.

Trošku kratší, ale jak se vám líbí?
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 DiDi DiDi | 31. july 2012 at 14:48 | React

No já bych řekla že nádhera jako obvykle, umíš to taky někdy jinak než tak dobře? Už je mě skoro blbý pět neustále slávu, ale ono mi nic jinýho nezbývá :)
Jsem tak ráda že na ni zas tak tolik ta její mamka nekřičela, vždyť si jenom našla svého otce...co je na tom špatného?
ÁÁÁÁÁ začíná se nám krásně rýsovat novej románek...nebo spíš dva?....Pokud Jammie něco vymyslí tak určitě dva...teda pokud nevymyslíš něco ty a nedáš jim tam překážku...ale to je jen na tobě :D :D
Už se moc těším na další díl....ale znáš to múza přijde potom zase odejde a vrátí se...to nikdo neví...ale myslím že u tebe se vrací velmi rychle :D :D :D

2 Nerea Nerea | Email | Web | 31. july 2012 at 15:18 | React

[1]: To víš, ta moje se těší přesně na takovýhle komentáře a ještě ji dopuju a podplácím čokoládou, takže... Myslím, že mě má hodně ráda :D

3 Isa Isa | Web | 31. july 2012 at 18:25 | React

Perfektní. Moc se mi tenhle díl líbil, ale víc se těším na ten rozhovor mezi Jay a Niallem. :) Nemůžu se dočkat dalšího dílu. :)

4 Isa Isa | Web | 31. july 2012 at 18:25 | React

Jo a moc děkuju za věnování. :)

5 Isa Isa | Web | 31. july 2012 at 18:30 | React

Já tu společnou mám. Pošlu ti jí na maila, jestli chceš. Druhej blog mám, ale ještě není vůbec hotovej. Nic na něm není, čekám na design a bude to jen takovej ten blog na způsob onedirection-ff.blog.cz. Ne, že bych se těm holkám chtěla vyrovnat, ale chtěla bych psát i povídky, o kterých nechci, aby věděli lidi ode mě ze třídy. A o off-the-chain, už se v naší třídě ví, tak proto ten blog dělám. :D

6 Rachna. Rachna. | Email | Web | 1. august 2012 at 17:24 | React

Romááánek ♥♥ Další dílek mhm...... už přemýšlím nad jménem :D Jiall jo to jde :D JIALL bude! :D

7 Mišulka Mišulka | Web | 1. august 2012 at 21:31 | React

Další úžasná povídka :) zhltla jsem všechny díly najednou a nemůžu se dočkat pokračování :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama