My Reflection in the Mirror ♣part 5 1/2

21. july 2012 at 17:20 | Nerea |  My Reflection in the Mirror
Je tady pátá část MRintheM. Je delší než obvykle, protože mi šlo lehce psaní. Zkráceně? Seznámení s rodinkami všech čelnů 1D, přijetí do rodiny, roztomilá Darcy, cesta domů s Niallem v Range Roveru a jeho následný rozhovor se Selah - Jayina máma. Užijte si kapitolu, Vaše Nerea ;)

Z předchozí kapitoly ♣ Řekla jsem mu pravdu. Máma vdaná není a ani s nikým nechodí. Jediné, co mi na to přišlo dost zvláštní, bylo to, že se tátovi vždycky objevila taková zvláštní jiskra, když jsem se o ní zmínila, nebo když o ní mluvil on.
Padli jsme si skvěle do oka, ale kdo ví, jak se náš vztah otce a dcery bude vyvíjet…

♣part 5: Darcy 1/2

Harry s Niallem a s Eddiem mě vzali do vily One Direction, která tu stojí od té doby, kdy se ta pětice dala dohromady. Cestou v autě jsem se dozvěděla, že byla několikrát rekonstruovaná, aby se tam všichni vešli. Přece jenom tam žilo všech pět kluků se svými ženami. Teda až na tátu. Liam tam měl Danielle a jejich dvě dcery. Jedna, ta starší - dvanáctiletá se jmenuje Celeste a ta mladší, osmiletá se jmenuje Dalie. Harry tam žil se svojí ženou Fate, se svým sedmnáctiletým synem Eddiem a šestiletou holčičkou Darcy. Louis zůstal s Eleanor a spolu mají dva pětileté syny, dvojčata, Tomma a Louise mladšího. Zayn s Perrie mají dvouletého syna Javadda a malou Sandie v očekávání. Jen Niall zůstal svobodný.
Přijeli jsme k obrovské vile, kterou jsem do téhle doby viděla zatím jenom na fotkách. Nikdy jsem nebyla v tak velkém domě. Máme s mamkou velký dům, ale tohle je mega obří.
Vešli jsme dovnitř, ale všude bylo pusto a prázdno. Myslela jsem, že když je v domě sedm dětí a k tomu rodiče, tak že tady bude větší rozruch. Bylo to tu luxusně zařízené, ale vypadalo to tady velice útulně. Přesně, jak jsem si to představovala.
"Asi jsou v zahradě," ozval se Harry za mými zády. Jenom jsem pokývala hlavou a už jsem chtěla jít s Eddiem do jeho pokoje, když mě zastavil Harry.
"Počkej! Musíme tě představit rodině!" řekl a táhl mě s sebou do zahrady, odkud se ozývalo nadšené výskání, pokřikování a starostlivé hudrování zbytku dospělých.
Vyšli jsme ven a já jsem tam uviděla, jak si tam větší děti hrají na malém hřišti a ty menší, jak si hrají na dece a jsou to úplná zlatíčka. Dospělí seděli kolem zahradního stolu a povídali si. Jediný Liam stál u grilu v bílé zástěře s vidlicí v ruce. Povídal si s ostatními a přitom obracel maso. Vypadalo to jako rodinná idilka a mě se najednou nechtělo ji jim kazit.
Zarazila jsem se a smutně jsem se zadívala do země. Niall pokračoval v cestě, stejně jako Eddie. Jen Harry se ke mně sklonil, aby zjistil, co se mnou je.
"Co se děje, Jay?" zeptal se otcovsky.
"Já… Já vám to nechci kazit," dívala jsem se na kameny dlážděný chodník pod mýma nohama.
"Ty nám to rozhodně nekazíš," poplácal mě po rameni a já jsem k němu zvedla svůj pohled. "Koukni na něj," řekl mi a já se podívala na Nialla. Měl na rtech úsměv a zrovna se bavil s Louisem. "Takhle nikdy nevypadal. Od té doby, co tvoje máma odešla, tak byl jenom skleslý. Jediné, co ho dokázalo rozveselit, byly děti a teď má tebe. Patříš k nám do rodiny, ať už chceš, nebo ne," rošťácky se usmál a šel se přivítat s Fate.
Táta mi pokynul hlavou, ať jdu za nimi. Nějak jsem se moc nehnula z místa a tak pro mě došel Eddie. Položil mi ruce na záda a dotlačil mě až ke stolu, tam se na mě všichni vrhly. Ujal se mě Loui.
"Já jsem Loui, tohle je moje žena Eleanor," ukázal na hnědovlasou ženu," tohle je Zayn a jeho žena Perrie," řekl a ukázal na Zayna, kterého jsem znala z fotek a na blonďatou ženu," to je Liam a Danielle," ukázal na Liama a na ženu s kudrnatými hnědými vlasy a snědší pokožkou," a to je Fate a její muž Harry," dokončil se smíchem a ukázal na Harryho a Fate, ženu s dlouhými rovnými černými vlasy.
"Héj," zamračil se Harry na Louiho poznámku, ale hned potom, co mu Fate zajela rukama do vlasů, tak se zatvářil naprosto blaženě a na Louiho si ani nevzpomněl.
"A ty musíš být Jammie," usmála se na mě Eleanor a podala si se mnou ruku. Byla jsem tak trošku zakřiknutá, ale když jsem uviděla Niallův povzbuzující usměv, tak jsem se rychle oklepala a začala jsem se s nimi normálně bavit.
Později mi představili i jejich děti. Všichni mě vzali celkem v pohodě, až na malou Darcy. Vypadala přesně jako její tatínek, akorát měla modrá očička po mamince. Ptala se mě, jestli jí chci vzít Nialla.
"Nechci, zlato. Niall ti zůstane… Jen se o něj budeme dělit, ano?" zeptala jsem se skloněná k ní. Zatvářila se na výsost přemýšlivě a potom se její tvářička rozzářila. Natáhla ke mně ručičky a tak jsem ji zvedla do náruče.
Do ucha mi zašeptala: "Tak dobře, ale bude spíš tvůj, protože já se teď bavím se strýčkem Zaynem." Rozesmála jsem se a zašeptala jí do ouška, že ano. Potom jsem se s ní na klíně posadila ke stolu, kde na mě všichni tak nějak divně hleděli.
"Co se děje?" zeptala jsem se jich.
"No, jde o to, že Darcy se normálně s nikým kromě nás nebaví a nenechá na sebe sáhnou někým, koho nezná," usmál se na mě táta.
"To znamená, že jsi oficiálně přijata do rodiny," usmála se Danielle.
Nevím, jak dlouho jsme tam ještě seděli a povídali si o všem možném. Nejvíce se ale probíral můj život, moje trapasy a moje, po otci zděděné, nadání pro hudbu. Dokonce mě přinutili pustit pár mých nahrávek a díky přenosnému internetu jsem jim pustila i nahrávku upravenou ve studiu 4. Byli z ní nadšení, teda hlavně Harry, který mi na prázdniny nabídl brigádu u něj v práci. Nadšeně jsem ji přijala, ale když jsem se podívala na hodiny, tak jsem se trošku vyděsila, protože bylo po jedenácté večer a já si to ani nijak neuvědomovala.
Teprve první polovina. TADY je druhá!
 

2 people judged this article.

Comments

1 Isa Isa | Web | 21. july 2012 at 17:36 | React

Já už prostě nevím, co mám psát. Je to dokonalý. A já to miluju. Těším se na další. :)

2 ruisa ruisa | 21. july 2012 at 21:12 | React

[1]: naprostý souhlas :-D máš to dokonalé :-)

3 Annie Annie | Email | Web | 21. july 2012 at 21:16 | React

[1]: Asi tak. Pořád  psát, že je to úžasný, ale jinak to asi nepude :)
Úžasná kapitola a opravdu netuším, jak to bude dál směřovat :)))

4 Nerea Nerea | Web | 22. july 2012 at 13:36 | React

[3]:[2]:[1]: Děcka... jsem si nevšimla, že se mi ta kapitola sem nevešla celá. Se moc omlouvám. Ještě teďka to napravím ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama