Kapitola 35.: Něco jako mladší sestra

5. july 2012 at 1:03 | Nerea |  Halo
Je tu pokračování, tentokrát ale z pohledu Harryho. Já vím, jak to všechno dopadně, ale dokáže si někdo z vás aspoň tipnout? Ať se vám kapitola líbí, je totiž jedna z posledních, Vaše Nerea

Z předchozí kapitoly:. Dívala jsem se do jeho očí, když jsem najednou pocítila neskutečnou bolest po celém mém těle. A pak… Pak už byla jenom tma.
§§§

Kapitola 35.: Něco jako mladší sestra

Harry:
Bože, byl jsem tak naštvaný. Ten kretén Josh mi do telefonu vykládal, jaká je Roxy šunčička a další podobné prasárny. Myslel jsem, že ho zabiju přes mobil, že ho prostě nějak uškrtím, že z něj vymlátím duši, protože Roxie je moje. A on potom dodal to, že s ní psal. Ne, že se s ní miloval, ale že ji ošukal.
V momentě, kdy to řekl, jsem típl hovor, sklidil jsem mobil do kapsy a šel jsem za Roxy. Chytil jsem ji za nadloktí a se slovy "potřebuju s tebou mluvit," jsem ji odtáhl k zadním dveřím arény.
Cestou mi ale došlo, že neřekl, kdy s ní spal a trklo mě to. Ona mě podvedla. Podvedla mě s takovým prasetem, jenom aby si zašukala. Začalo to ve mně pořádně vřít a tak jsem ji opřel o stěnu a začal jsem ji vyzpovídávat.
"Znáš nějakého Joshe?" zeptal jsem se žárlivě. Ten kretén ji měl, ale nebude to pravda, dokut to ona nepotvrdí a jestli je to pravda, tak… Je náš vztah totálně v háji. Roxy svraštila obočí, zřejmě se snažila si vzpomenout. "Tak znáš ho nebo ne?" zeptal jsem se nedočkavě. Ubíjelo mě čekat na její potvrzení toho, že mě podvedla.
"Je to můj bývalý, proč?" zeptala se, jako kdyby se nic nestalo. Hrála svoji roli velice dobře, ale já už jsem věděl, co udělala.
"To se jenom tak ptáš? Já už to ale všechno vím, takže nemusíš dělat blbou!" zlobil jsem se. Ona se jenom přetvařovala, ale já už jsem viděl i za tu krustu.
"Jak všechno víš?" zeptala se mě, jakoby si nebyla jistá, co všechno vím. Začínala chodit po tenkém ledě a nejspíš jí bylo jasné, že její lež brzy vypluje na povrch.
"Prostě vím všechno!" zařval jsem nepříčetně. Nebavilo mě to, jak si se mnou hraje. Jak se snaží mlžit, jak se tváří, jako kdyby se nic nestalo.
"Já ale nevím, o čem to tady mluvíš!" zvedla na mě hlas. Už mě unavovalo, jak si hraje na nechápavou.
Přestalo mě bavit hrát tuhle hru a tak jsem jí to vmetl do ksichtu: "Nedělej, že nevíš, o čem tady mluvím. Josh mi to před chvílí všechno řekl." A když jsem to řekl, tak mi došlo, že mě zradila, že mě vlastně celou dobu nemilovala, že je naprosto stejná jako Amber. Jde jí jen o moje peníze a slávu. Naše společné vzpomínky jsou jenom lži. Byl jsem zklamaný z toho, že je taková, že jsem jí naletěl.
"Co ti řekl, Harry?" zeptala se šeptem a pohladila mě opatrně po tváři. Přivřel jsem oči, jak moc ji miluji, ale zradila mě.
"Řekl mi, jak jsi skvělá v posteli!" vybuchl jsem znenadání vzteky a odtáhl jsem se od ní. Hnusila se mi. Byla mi odporná
"Ale já jsem tě s ním nepodvedla!" snažila se na mě křičet, ale já jsem ji jako přes mlžný závoj skoro neslyšel, ale ani jsem ji nechtěl slyšet. Sršel jsem vzteky. Začala jsem rukou mlátit do stěny, ale to mi nepomohlo zbavit se té bolesti, které sžírala místo, kde se, díky ní, nachází pouze bijící orgán. Žádné srdce, to se rozpadlo v prach.
Potřeboval jsem na vzduch, nebo bych ji ještě praštil a tak jsem rozrazil ty těžké dveře a vyšel jsem na ulici. Tlumeně jsem za sebou slyšel jenom nějaké mumlání: "Harry… Uklidni se. Nech mě, ti to všechno vysvětlit…" Ale víc jsem neslyšel. Můj mozek se jakoby vypnul a já jsem byla jako olpilý. Nezajímal mě okolní svět. Byla tu jenom bolest ze ztráty drahocenné osoby a mého srdce a potom strašný vztek na Roxanne a toho kreténa Joshe.
Najednou do mě někdo prudce narazil, shodil mě na chodník, takže jsem přeletěl celou půlku silnice. To, jakoby mi znovu nahodilo mozek. Zase jsem vnímal a viděl jsem Roxanne, která stojí uprostřed silnice. V očích lítost a lásku ke mně. Její oči prosily o šanci na vysvětlení a já jí ji nedal, ale i přesto všechno ji miluju.
Najednou mě oslepila dvě ostrá světla, přivřel jsem oči, ale než jsem je otevřel, tak jsem uslyšel takovou divnou ránu. Otevřel jsem oči a uviděl jsem, jak Roxy leží skoro vedle mě a zatímco auto ujíždělo pryč, jí jsem zavolal záchranku a snažil jsem se ji udržet naživu. Měl jsem jediné štěstí, že ještě dýchala. Kdyby ne, tak bych… To nepřežil.
***
Odvezli ji do nemocnice v Brně. Nevím přesně, jak se jmenovala, ale byla nejlepší, jakou v tomhle městě měli. Jel jsem s ní v sanitce, držel jsem ji za ruku a prosil jsem si, ať mi neumírá, ať to přežije. Několikrát jsem se jí dokola a dokola omlouval, ale ona nereagovala. Nevím, co se s ní stalo, ale v sanitce ji ošetřovatelé akorát stabilizovali, dokud nepůjde na sál.
Dojeli jsme do nemocnice a oni ji na té jezdící posteli odvezli na sál, kam jsem už ale nemohl. Teď jsem musel čekat. Čekat jestli mi ji zachrání.
Zavolal jsem Liamovi, aby přijeli, a taky jsem zavolal Emmě a Mattovi, aby se tady ukázali co nejdříve. Emma se svezla s děckama, ale Matt co nejrychleji spěchal na letiště v Londýně, aby tady ráno tak do dvou tří hodin byl.
"Harry!" vykřikl někdo za mnou. Byl to Niall, který se mi složil do náruče. Roxy pro něj je totiž něco jako mladší sestra a já nevím, jak by to bez ní vydržel. Niallko mi do ramene mumlal, jak moc má Roxy rád a já jsem to už nevydržel a začal jsem brečet, stejně jako Niall. Najednou jsme byli v chumlu rukou a těl. Právě teď se konalo to nejdůležitější společné objetí vůbec. Všichni brečeli a všichni jsme se v duchu modlili za to, aby byla Roxy v pořádku.
Přivezli ji ze sálu na obyčejný pokoj. Nevíme, co se s ní přesně stalo, ale tak vážné to zase asi nebylo, protože je stabilizovaná a nemusí být na JIPce.
Liam se snažil odchytnout jednoho doktora. "Co se s ní stalo? Bude v pořádku?" ptal se vystrašeně.
"A vy jste kdo, pane? Pokud nejste rodinný příslušník, tak vám nemohu říct podrobnosti ohledně Roxanne Andersnové. Je mi to líto, bohužel," omluvil se doktor a už chtěl odejít, když se mu do cesty postavila Emma. Řekla mu, že je její nevlastní matka a že potřebuje naléhavě vědět, co je s její Roxie.
Dozvěděli jsme se, že…
§§§
Co se dozvěděli?
Jak to všechno vlastně dopadne?
Jak na to budou reagovat fanynky?
 

3 people judged this article.

Comments

1 Mišulka Mišulka | Web | 5. july 2012 at 13:20 | React

Nesnáším, když tak zakončíš kapitolu :ú já z toho neusnu :D Doufám, že to s ní dobře dopadne :)

2 Annie Annie | Email | Web | 5. july 2012 at 13:53 | React

Ou, nesnáším otevřené konce :)
doufám, že to dopadne dobře :))

3 Isa Isa | Web | 5. july 2012 at 20:33 | React

Tak to netuším.
Pevně doufám, že dobře.
Vzhledem k tomu, že měli Harryho a Roxy rády, tak myslím, že špatně, pokud se s ní něco stane.

Bože. Já taky nesnáším otevřené konce, ale když jsem nad tím nedávno přemýšlela, tak mi došlo, že už ani nevím, co je uzavřený konec. :DD Nějak si to bez otevřeného nedokážu představit. :DDD Super kapitola, těším se na další. :) Škoda, že už se ty chýlí ke konci. :(

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama