Kapitola 34.: Kretén Josh

3. july 2012 at 12:07 | Nerea |  Halo
Je tady další kapitola! Dneska je tu celkem brzo, protože jsou prázdniny a já nemám, co dělat. Takže, jak už jsem se zmiňovala u minulé kapitoly, tak tahle JE toršku akční, ale doufám, že se vám bude líbit, Vaše Nerea :P*

Z minulé kapitoly: V zákulisí jsme se převlékli do čistého, Lou a její pomocnice nás namaskovali, my jsme si ještě prohlédli a prošli scénu (pódium) a koncert mohl začít.
§§§

Kapitola 34.: Kretén Josh


Zpívali jsme, blbli jsme a dělali jsme si na pódiu různé naschvály. Všechno bylo bombastické a mě najednou ani nepřišlo na mysl, že by mě někdo osočoval, že si Harryho nezasloužím. Prostě jsem se cítila naprosto uvolněně a šťastně. Poprvé za dlouhou dobu jsem nemusela myslet na to, co si o mně myslí fanynky. Jenom jsem se bavila, užívala si koncert a přítomnost lidí, na kterých mi nejvíce záleží. Akorát taťka mi tu trošku chyběl.
Po koncertu jsme se sešli se všemi, co měli V.I.P. lístky v zákulisí. Vyfotili jsme se s nimi, dali jsme jim autogramy a chvíli jsme si s nimi i povídali, ale hlavně jsme se po dlouhé době znova naživo potkali s Nikolou.
"Ahoj Niky!" ozvali jsme se všichni najednou, když jsme ji uviděli. Stála tam v hloučku dalších fanynek, vedle své mamky a svého bratra. Bylo to poznat, protože si byli až neuvěřitelně podobní.
Potom jsme se překřikovali v otázkách, jak se měla, co celou dobu dělala a tak podobně. Nakonec došlo i na společné objetí, div, že jsme ji neumačkali.
"Tak co, nějakej objev na obzoru?" zeptala jsem se jí šeptem, když jsem ji objímala. Nikča se jenom lišácky usmála, ale potom zakroutila hlavou, že ne.
Holky okolo ní jenom udiveně hleděli. Bylo mi jasné, že si myslí něco ve smyslu: Jak je možné, že se s nimi zná? Musela jsem se uchechtnout. Nika měla jenom a prostě štěstí.
Přitulila jsem se k Harrymu a nechala jsem ho, aby mě chytil za ruku. Usmála jsem se na něj a zeptala jsem se: "Jak sis to užil?"
"Tak, jako vždycky a možná ještě líp. Byla tu neskutečná atmosféra," řekl a zadíval se mi šťastně do očí. Cítil z diváků to samé, co já.
"Já vím. Připadá mi to tady, jako kdyby jim nezáleželo na tom, jestli si tě zasloužím, ale na tom, že sis mě prostě vybral," sklopila jsem oči k zemi.
"Taky to tak cítím, ale pamatuj si. Miluju tě a nikdy bych tě neopustil jenom kvůli tomu, co říkají lidé, kteří mě neznají," zašeptal mi do ucha.
"Taky tě miluju," zašeptala jsem, zvedla jsem zrak. Usmál se na mě a vtiskl mi krátkou něžnou pusu na nos.
Blaženě jsem se usmívala, když jsem si konečně začala všímat okolí. Holky okolo mě se jenom usmívali. Nevadilo jim, že si na "veřejnosti" ukazujeme naši vzájemnou lásku. Prostě to brali tak, jak to je a to se mi na těchhle českých holkách moc líbilo. Najdou se i výjimky, to je samozřejmost, ale většina mě… Nás, mě a Harryho, měla ráda jako pár a nic proti mně neměly.
I této skupince V.I.P. jsme dali autogramy a takové ty věci okolo, když najednou Harrymu zazvonil mobil. Přišlo mi to divné. Nikdy mu nikdo moc nevolal. S rodinou si posílali většinou SMSky anebo spolu mluvili přes Skype a jeho další kamarádi většinou věděli, kdy je na turné a kdy ne.
Harry telefon zvedl a poslouchal, co ten dotyčný chce. Najednou se prudce otočil a podíval se zuřivě na mě.
Paul vyprovodil všechny fanynky až na Niku a její rodinu pryč ze zákulisí, takže jsme tam zůstali sami. Děcka se bavili mezi sebou, jen Ellise se na mě tiše koukala. Němě se mě zeptala, co se děje. Nevěděla jsem a tak jsem jí jenom naznačila, že nic, to ale vyvrátil Harry.
Najednou mě chytil za nadloktí a zatáhl mě k zadním dveřím, které vedli ven z haly, to prý abychom si mohli nerušeně promluvit.
"Znáš nějakého Joshe?" zeptal se trošku žárlivě. Svraštila jsem obočí, přemýšlela jsem a vzpomněla jsem si. S Joshem jsem chodila asi tři měsíce a asi taky půl roku před tím, než jsme se s Harrym setkali, jsem se s ním rozešla. Byl to kretén. "Tak znáš ho nebo ne?" zeptal se netrpělivě.
"Je to můj bývalý, proč?" řekla jsem naprosto klidně, protože jsem toho tupce od našeho rozchodu neviděla ani z dálky, za což jsem doopravdy vděčná.
"To se jenom tak ptáš? Já už to ale všechno vím, takže nemusíš dělat blbou!" zlobil se na mě, ale já jsem neměla tušení proč. Nevěděla jsem, co se stalo. Byla jsem totálně zmatená tím, co mi tady říká.
"Jak všechno víš?" zeptala jsem se opatrně. Nechtěla jsem ho ještě víc namíchnout.
"Prostě vím všechno!"
"Já ale nevím, o čem to tady mluvíš!" zvedla jsem hlas i já, protože mě deptalo to, jak se na mě zhnuseně díval, jak byl červený vzteky.
"Nedělej, že nevíš, o čem tady mluvím. Josh mi to před chvílí všechno řekl," řekl zklamaně. Najednou, jakoby ho všechen vztek přešel. Najednou se tvářil strašně smutně.
"Co ti řekl, Harry?" zeptala jsem se šeptem a pohladila jsem ho opatrně po tváři.
"Řekl mi, jak jsi skvělá v posteli!" vybuchl znenadání vzteky. Jeho nálada se měnila, jako kdyby byl těhotný.
"Ale já jsem tě s ním nepodvedla!" zkusila jsem se přeřvat jeho vzteklé blábolení, ale on mě naprosto nevnímal. Byl jakoby slepý. Zaslepený vztekem. Začal mlátit rukou do stěny, o kterou jsem byla opřená, ale to mu nestačilo. Najednou prudce rozrazil dveře a rychle z nich vyšel ven. Vešel do silnice.
"Harry! Uklidni se! Nech mě, ti to všechno vysvětlit!" snažila jsem se přemluvit ho, aby zastavil, protože teďka mohl udělat kdejakou blbost.
Ale on mě neposlouchal, místo toho se dál valil směrem dopředu. Najednou jsem uslyšela zvuk motoru a uviděla jsem ostrá světla. Harry si toho nevšiml, ale ze zatáčky nalevo se vyřítilo ohromnou rychlostí tmavé auto.
Řidič si nás zřejmě nevšiml, takže nezačal ani zpomalovat. Najednou jsem věděla, že pokud něco neudělám, tak, že se mému Harrymu něco stane.
Neváhala jsem už ani jedinou vteřinu, vběhla jsem do silnice, odstrčila jsem Harryho stranou. Konečně si všiml, co se děje a zděšeně se na mě podíval. Měl o mě strach a v jeho očích jsem viděla lásku. Stálo to za to. Dívala jsem se do jeho očí, když jsem najednou pocítila neskutečnou bolest po celém mém těle. A pak… Pak už byla jenom tma.
§§§
Jak se vám líbí?
Co myslíte, jak to s Roxy dopadne?
Jak se asi bude cítit Harry po téhle nehodě?
 

3 people judged this article.

Comments

1 Alča Alča | 3. july 2012 at 13:35 | React

To si ze mě děláš srandu!!!!!
Já už si myslím, že žádná "hovadina" už se stát nemůže a pak od tebe zjstím, že těm dvoum chudáčkům tam dáváš další nástrahu do jejich zamilované cesty.
Věděla jsem že se zde objeví nějaké drama, ale ty si ho udělala dvojitý:
1. Hazza nevěřil Roxy, což je skoro neodpustitelný, potom všem s čím si spolu prošli...A to by se stávat nemělo-vztah je především postavenem na důvěře.
2. Jelo auto, proč jsi tam to auto jenom musela vymyslet, no proč? Co ty dvě hrdličky jenom bez sebe budou dělat? Všem je jasný, že by si to "snad"-určitě všechno vyříkali, protože jsou pro sebe souzení. A teď doufám, že máš vymyšlený strašně dobrý happy-end jinak...nechtěj vědět. Když už ju srazilo auto, ať se stane zázrak a vyvázne třeba jen se zlomenou rukou nebo já nevím čím, hlavně né ztráta paměti nebo nedej bože komat...copak chceš aby to se mnou seklo? Já vím že ne :D
No co bych ještě dodala po mým "stěžování" , no snad jen to: BEZVADNÁ FF-KA
PS:ctělas dlouhý komentář, tak jsem ti ho snad splnila.

2 Nerea Nerea | Web | 3. july 2012 at 15:06 | React

[1]: Děkuji za tvůj velice obsáhlý komentář Alenko. Musím ti říct, že jsem ho čekala ještě trošku delší, ale jsem spokojená ;) 1. to s Harrym se vyřeší, přece jen mu zachránila život na úkor svého vlastního, takže...
2. jiank Happy end je vymyšlenej, ale nepovím :P Bude se ti setsakramensky líbit :D.
Chtěla bych ti ještě říct, že to s tou Roxy nebude tak hrozný.. snad :D A ještě bych tě chtěla poprosit o to, jestli bys už konečně nechtěla dopsat jednu s tvých rádoby jednorázovek! Moc ráda bych si ji/je přečetla a kdybys chtěla, tak bych ti je tady i zveřejnila i když najdeš blogy s větší náštěvností, kteří ti to rádi zveřejní, ale já doufám, že zůstneš věrná jenom mě :D

3 Isa Isa | Web | 3. july 2012 at 19:56 | React

Moc se mi to líbí. Omlouvám se, že jsem teď dlouho nekomentovala. :) Dočetla jsem si teď všechny chybějící díly a je to úžasný. :)
Doufám, že dobře. Ale podle toho, jak to popisuješ, tak nevím. :/
Určitě provinile. Josh je fakt kretén.

4 Dizzie Dizzie | Web | 3. july 2012 at 23:24 | React

Oh my god to je úžasný!:OO
Doufám, že dobře!:D
Myslím, že ano..

5 Mišulka Mišulka | Web | 4. july 2012 at 15:27 | React

Ta povídka je úžasná :) Doufám, že to dobře dopadne :)

6 Nerea Nerea | Web | 4. july 2012 at 20:29 | React

[3]:[4]:[5]:  Díky. Vynasnaším se, aby povídka dopadla dobře :D Děkuji za vaše komenty :*

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama