Holmes House .*.3rd chapter.*.

19. july 2012 at 21:04 | Nerea |  Holmes House
Je tu další kapitola! (ale toho jste si asi všimli :DDD). Co k tomu dodat? Asi jen... Nick, Becca, Sher, Niall, Harry, Apple, taneční battle a název třetí kapitoly: Druhé vítězství. Vaše Nerea ;)

3rd Chapter: Druhé vítězsví

Stály jsme s Beccou u baru a popíjeli jsme jenom lehký pití, když do mě někdo vrazil. Myslela jsem, že dotyčného zabiju, protože jsem si musela sundat volné tričko, které po nárazu bylo naprosto promočené a které jsem si přehodila přes ramínkový upnutý top, který z toho střetu naštěstí vyšel bez poškození.

"Co si o sobě sakra myslíš?" vyjela jsem na činitele srážky hned, jak jsem se vzpamatovala. Otočila jsem se na to pako a nemohla jsem uvěřit svým očím. No jasně, že to byl Niall a nebyl sám. Měl s sebou nějakého kudrnatého hnědovlasého kluka se zelenýma očima.
"Omlouvám se. Nechtěl jsem do tebe vrazit," řekl, ale stál ke mně zády, takže nezaregistroval, kdo přesně jsem.
"To je jedině dobře, protože kdybys chtěl, tak bych tě snad musela praštit," uchechtla jsem se a v ten moment se otočil. Vykulil oči, tak jako vždycky, ale když se vzpamatoval z toho, že mě vidí, tak se zářivě usmál. Ten jeho kamarád si mě jenom měřil pohledem. Musím říct, že mě nejenom měřil, ale i svlíkal, což je nepříjemný, když ho ani neznám.
"Ahoj, Nialle," objala jsem mého "kamaráda". Neznali jsme se dlouho, ale v ten den, kdy jsem venčila Lupu, jsme si trochu povídali a já musím říct, že jsme si rozuměli.
"Ále… Sherlocka Nikol Holmesová," hvízdl a objetí mi opětoval. Držel mě pevně, tak, až jsem mohla cítit jeho dech a usměv na svém krku. Vždyť on mě mučí.
"Sher? Kdo je to?" poklepala mi najednou na rameno Becca. Neochotně jsem pustila Nialla z objetí, otočila jsem se na Beccu a chytila jsem ji za ruku.
"Becco, tohle je Niall a…" ukázala jsem na kluky.
"Harry. Harry Styles," usmál se kudrnáč, chytil mě za volnou ruku a políbil mě na její hřbet. Perverzák, řekla jsem si a vytrhla jsem svoji ruku z jeho sevření.
"No… Já jsem Sher a tohle je Becca," řekla jsem a představila jsem sebe a svoji nejlepší kamarádku. Kluci jenom pokývali hlavou. Rozhostilo se mezi námi ticho, když jsem najednou zabrousila pohledem na parket, kde se mačkaly kvanta zpocených a velice zapáchajících lidí. A to ani pořádně netancovali. Jenom se tak kymáceli anebo poskakovali do rytmu, toť vše.
"Ch," odfrkla jsem si a naznačila jsem hlavou směrem na parket. Becca pochopila hned a jak se zdálo, tak Harry taky.
"Co, myslíš, že bys to zvládla líp?" zvedl obočí a uchechtl se.
"Jestli by to zvládla líp?! Ona by je rozválcovala levou zadní!" osočila se na Harryho Becca. Ten asi neuvěřil, ale Niall uznale pokýval hlavou.
"Sázka?" ozval se nadšeně Harry.
"Klidně," sebevědomě jsme se usmála a hodila jsem vlasama. Celou dobu jsem se ale dívala na Nialla. Šibalsky jsem se usmála a mrkla jsem na Beccu.
"Když vyhraju, tak… si s Niallem můžu hodinu dělat, co chci."
"Beru," vyhrkl hned Harry, a když na něj Niall vykuli oči, tak pokračoval: "Ale když vyhrajeme my, tak ti vybereme písničku a ty ji tady přede všema zazpíváš."
"Domluveno," vyhrkla Becca a chňapla po našich pravých rukách, spojila je a zpečetila sázku. Harry to hned potom běžel domluvit s DJem.
Byla jsem v klidu. Harry mě nemohl porazit, i kdyby sebevíc chtěl. Neměl ne to postavu a ani kondici. Přitočila jsem se k Niallovy, opřela jsem se o jeho hruď a do ucha jsem mu zašeptala: "Neboj, já to vyhraju."
Naill jenom těžce polkl, ale potom se hodil do klidu. "Už se těším," mrkl na mě. Usmála jsem se a odtáhla jsem se od něj. Však si ještě užijeme. Nemyslím to v tom perverzním významu slova. Vydala jsem se na parket, který se mezitím vyklidil. Bylo tam dost místa k tomu, abych mohla ukázat, co ve mně je, abych mohla ukázat, že si zasloužím vyhrát a že si se mnou nikdo další nemá zahrávat.
"Ahoj lidi! Dneska tu máme ojedinělou zábavu! Bude se konat taneční souboj mezi naší oblíbenou Sher Holmesovou a Harrym Stylesem, slavným zpěvákem ze skupiny One Direction! Dovoluji si říct, že tu dneska máme hvězdný souboj, i když mu to Sher natře, tak bude aspoň vidět, že má chlapec kuráž!" zahájil můj kámoš Zee náš souboj. Byl to místní DJ a znal mě, takže jsme se nemusela bát, že by pustil něco, co by mi nevyhovovalo.
Zákeřně jsem se usmála na Harryho, který se ke mně postavil čelem. "Jdeme na to!" vkřikla jsem a roztočila jsem první kolečko na parketu.
***
"Juchů! Máme to v kapse!" vykřikovala Becca hned potom, co jsem to Harrymu prvotřídně nandala. Niall bude holt muset přetrpět nějakých těch šedesát minut v mé extrémně příjemné společnosti.
"Jak máme to v kapse? Já to mám v kapse ty příživníku!" vykřikla jsem s úsměvem na tváři. Becca do mě jenom žduchla a dál už radši moje prý rádoby vtipné komentáře nechala na pokoji. Ale co? Vždyť to bylo vtipný… Nebo ne?
"Harolde Edwarde Stylesi! Jak sis dovolil prohrát takovou sázku?!" zařval na něj Niall, ale potom, co se Harry zatvářil jako největší andílek, si jenom povzdechl a zadíval se na mě. Sjížděl mě pohledem od hlavy až k patě a nakonec se jenom usmál. Já jsem na to zvedla akorát jedno obočí a tvářila jsem se rádoby nechápavě. Blbec… Ale roztomilej blbec.

Jak myslíte, že bude hodinka probíhat? :P :DD
Líbí se vám kapitola?
 

1 person judged this article.

Comments

1 ruisa ruisa | 20. july 2012 at 0:18 | React

Tak tohle nemělo chybu!!!:-D a ta hodinka .... :-D

2 Isa Isa | Web | 21. july 2012 at 17:15 | React

No, bylo by docela dobrý, kdyby tak, jak se mi to teď honí hlavou. Ale kdyby se povídali, tak mi to taky nebude vadit. :D Těším se na další díl. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama