Holmes House .*.1st chapter.*.

13. july 2012 at 0:34 | Nerea |  Holmes House
Je tu další kapitola! Nic vám k tomu blíž neřeknu, ale přeji vám krásný a štěstí plný Pátek 13. Užijte si jak kapitolku, tak celý den, Vaše Nerea ;)

1st Chapter: Becca Stormová

Na toho kluka jsem nemohla přestat myslet. Nemohla jsem dostat z hlavy jeho šíleně modré oči, kterým jsem propadla, hned jak do mě narazil u Starbucksu. Myslela jsem na něj doma, v práci i při tancování a to vážně nebylo normální.

Zrovna jsem byla v sále. V tanečním sále, a abych to upřesnila, tak jsem v sále mého tanečního studia Holmes House. Dům, ve kterém je toto studio vybudované dříve patřilo mé milované adoptivní mamce Madeline, která mě ve čtyřech letech adoptovala z dětského domova tady v Londýně a potom, když zjistila, jaký mám talent na pohyb, mě začala učit všechny tance světa. Nejdříve klasické a potom ty modernější. Nakonec to dopadlo tak, že se po smrti mého nevlastního bratra Alexe, který byl také adoptovaný, nervově zhroutila a po několika dnech v nemocnici vzdala svůj boj a zemřela klidnou smrtí ve spánku s letmým úsměvem na rtech a čerstvě sepsanou závětí v rukách.
A tak jsem tady. Zdědila jsem síť hotelů, které její otec postavil po celém světě, a stala jsem se celkem bohatou. Jako správce byla určena Emma, ale její správcovství skončilo v den, kdy mi bylo osmnáct. Což bylo asi před půl rokem.
"Vzchop se Sher! Vůbec mě nevnímáš," rozčílila se Becca. Jedna z těch nadaných, které jsem přijala pod svá křídla a které jsem ubytovala tady nad studiem.
"Promiň, Becco, ale dneska nemám nějak den," omluvně jsem se usmála.
"Já vím, ale já se tu figuru potřebuju do zítra naučit. Přece víš, že jdu na ten konkurz," hájila svoje chování.
"Jasně, že to vím, zlato a taky vím, jak ti na tom záleží, tak makej," povzbudivě jsem se na ni usmála. Potřebovala se naučit Elvisova kolínka, aby je mohla zakomponovat do své sestavy, kterou se rozhodla předvést na konkurzu do jednoho z klipů Justina Biebera.
Pozorovala jsem ji, jak to dělá a hned jsem si všimla menší chybičky, která překopávala celou figuru.
"Becco, zastav," počkala jsem, až se na mě pořádně podívá," když jdeš do těch kolen, tak máš paty málo od sebe. Nejdřív se na mě podívej a potom to zkus znovu, ale tentokrát zprávně, jo?"
Beccy jenom pokývala hlavou a celou dobu sledovala moje nohy. Sledovala názornou ukázku poctivě vypilovaných Elvisových kolínek a potom to sama zkusila. "Ještě trochu, zlato," poradila jsem jí.
Zkusila to teda znova. Povedlo se jí to, ale já jsem ji chtěla ještě trošku potrápit a tak jsem spráskla ruce, sklonila jsem hlavu a stiskla jsem rty.
"Co? Nepovedlo se to?" zatvářila se Becca zklamaně.
"Máš to v kapse, Beccy!" vykřikla jsem a běžela jsem ji obejmout. Začala pištět, skákat do vzduchu a děkovat Bohu a děkovat mě. Byla prostě strašně nadšená.
Když se trochu uklidnila, tak si sjela ještě jednou celou svoji sestavu, tentokrát i s novým prvkem. Celou dobu jsem ji sledovala, a když její píseň skončila a ona dotančila, tak se ozval ohlušující řehot, povyk, pokřikování, pištění, pískání a potlesk. Celou její sestavu sledovalo asi dvacet párů očí a já jsem si toho ani nevšimla. Sakra. Budu se sebou vážně něco dělat, jinak mě každej bude pokládat za cvoka.
Becca se rozzářila a vrhla se do hloučku přihlížejících. Vrhla se do hloučku lidí, kteří jí nahradili rodinu, když se její máma zabila. Všichni tito lidé tady, v Holmes House, byli, protože neměli domov, rodinu a nebo peníze na vlastní byt. Všichni tito lidé byli výjimečně talentovaní a je jen otázkou času, kdy se stanou slavnými, ale všechny jsem do tohoto domu přijala proto, že měli nějaký potenciál, který se při tvrdé dřině dal rozvíjet, ze kterého mohlo vzejít něco úžasného. Věděla jsem, že se jednou proslaví, všichni. A přesně díky této mé schopnosti mi Made říkala Zázraku. Prostě jsem měla na takový lidi čich.
"Lidi, lidi… No tak…" usmál jsem se na ně a začala jsem je klidnit. Všichni ztichli. "Gratuluju!" vypískla jsem znenadání a vrhla jsem se Becce do náručí. Všichni kolem se rozesmáli a vrhli se do hromadného objetí. Milovala jsem je. Všechny.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 ssorcerer ssorcerer | Web | 13. july 2012 at 10:26 | React

Super Niki už se těším na další kapitolu :)  je to úžasný a mimochodem Elvisova kolínka :D není to tvůj prvek ?? :D

2 Nerea Nerea | Web | 13. july 2012 at 10:50 | React

[1]: Ne, není. Akorát jsem nevěděla, jak se to jmenuje, tak jsem si název vymyslela :P

3 Alča Alča | 13. july 2012 at 11:22 | React

ÁÁÁÁ kolínka, no úplně bezvadný, stejně jak tahle kapitola :D :D :D

4 Isa Isa | Web | 21. july 2012 at 17:05 | React

Krásnej díl. :) Jdu hned na další. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama