Happy B Day 1D!

23. july 2012 at 14:30 | Nerea |  Diary
Proč tenhle název? Asi proto, že už uběhly dva roky od doby, kdy se naši kluci dali dohromady a vznikla skupina One Direction. Za všechno vděčíme Simonovi, ale to bych přeskakovala.
Abyste věděli, jak to všechno vzniklo, tak se musíme vrátit na začátek a to konkrétně do roku 1991 do Doncasteru, kdy se přesně na Vánoce narodil Johanně a Markovi všemi milovaný Louis William Tomlinson. Loui chodil na hereckou školu a zahrál si i v pár představení, ale pro nás je důležité to, že se roku 2010 dostavil na casting X Factoru s písničkou 'Hey There Delilah'. Probojoval se až do Bootcampu, kde zpíval písničku 'Make You Feel My Love'. Simon si ale nemyslel, že by se mu, a dalším čtyřem chlapcům, povedlo prorazit a tak se dostávame ke tomuto datumu. K 23.7. 2010.

Ale to není všechno. 12. ledna 1993 se v Bradfordu narodil Tricii a Yaserovi malý synek Zain/Zayn Javadd Malik. Zayn chodil na základní školu Lower Fields a později na gymnázium Tong High School. Občas se mu přezdívá Bradford Bad Boy, ale co my víme... V roce 2010 se zůčastnil castingu a, stejně jako Loui, se probojoval do Bootcampu, kde nastal veliký problém. Když porotci oznámili, že budou muset všichni soutěžící tancovat Zayn se rozhodl zůstat v zákulisí a na pódium nepřišel. Simon si všiml, že Zayn chybí a tak ho šel hledat. Nakonec ho přesvědčil k návratu, ale ani to Zaynovi nepomohlo a on jako sólový zpěvák v soutěži skončil. A tak se dostáváme k datumu 23.7. 2010.

29. srpna se narodiů Karen a Geoffovi syn jménem Liam James Payne. Bylo to ve Wolverhamptonu. Liam do svých 4 let musel chodit na pravidelné testy v nemocnici, jelikož lékaři zaznamenali, že jedna z jeho ledvin byla poškrábaná a dysfunkční. Pomoci vyrovnat se s bolestí měl 32 injekcí ráno a večer jako dítě. Byl to student hudební technologie na City College of Wolverhampton. Roku 2008, když bylo Liamovi 14 let vyzkoušel pátou sérii X Factoru a probojoval se až do Judges' House, ale Simon si myslel, že ještě není na soutěž připraven a doporučil mu vrátit za dva roky. Liam se tedy vrátil v roce 2010 a s písničkou 'Cry Me a River' získal bouřlivý potlesk nejen od publika, ale i od Simona. V Bootcampu odzpíval 'Stop Crying Your Heart Out', ale byl jako několik chlapců ze soutěže vyřazen. A zase se dostáváme k datumu 23.7. 2010.

No, 13. září 1993 aw v Mullingaru v Irsku narodil Mauře a Bobbymu malý roztomilý chlapeček Niall James Horan. Byl žákem Coláiste Mhuire, chlapecké školy Christian Brothers. Ještě před X Factorem měl Niall po své zemi koncerty jako předskokan skupiny Lloyd Daniels a to hlavně v Dublinu. Už od dětství Niall hrál na kytaru se kterou dorpovází i v této době pár písniček na koncertech. V roce 2010 se dostavil na kásting sedmého ročníku X Factoru s písní 'So Sick' a měl na mále. Už to vypadalo, že dál nedostane, protože měl smíšené komentáře na jeho hlas, ale hostující porodkyně Katy Perry ho poslala dál. Niall se probojoval do Bootcampu, kde byl s několika chlapci vyřazen a je to tady zase. Den 23.7. 2010.

A je tady poslední příběh. Poslední z pěti cest. Harry Edward Styles se narodil Anne a Desovi. Harry byl před X Factorem zpěvákem kapely White Eskimo s kytaristou Haydnem Morrisem, baskytaristou Nickem Cloughem a bubeníkem Willem Sweenyem. Do kástingu na X Factor přišel s písničkou 'Isn't She Lovely' a měl dva pozitivní komentáře ze tří. V Bootcampu zazpíval 'Stop Crying Your Heart Out', ale bohužel byl vyřazen. No a je to tu zase - 23.7. 2010.

23.7. 2010 se stala taková věc. Všech těchto pět zlatíček bylo z X Factoru vyřazeno. Simon Cowell si myslel, že nemají na to, aby se uchytili jako sóloví zpěváci a tak si je zavolal k sobě. Těchto pět stálo před porotou se slzami v očích. A tak se to stalo. Ve 20:22 se životná cesty pěti mladých kluků spojily. Louis, Zayn, Liam, Niall a Harry se stali skupnou, které Harry vymyslel název - One Direction.
V X Factoru pokračovali jako skupina. Všichni (Directioneři :D) víme, co se těch deset týdnů dělo. S doufám, že jsme všichni viděli jejich Video Deníky. Známe Kevina, pamatujeme si na "Jimmy protested!" - nevím, jak se to přesně píše. Na sůl v čaji a v čepisi. Na pomalované víko od koše, na Supermana - "Help" - Niall. "Somebody neds help! Superman!" - Louis. A tak dále a mohla bych pokračovat do nekonečna :D. Nevyhráli sice X Factor, skončili třetí, ale tím to teprve začalo.
Po X Factoru One Direction podepsali smlouvu se Syco Records, která činila 2 milióny liber. Od února 2011 do dubna 2011 probíhalo po X Factoru turné se všemi finalisty. 17. února 2011 byla vydána jejich první kniha s názvem Forever Young a dne 1. července 2011 bylo oznámeno, že kluci pracují na další knize, která nesla název Dare to Dream : Life as One Direction a vydána byla 15. září 2011.
Jejich album se po celou tu dobu vyvýjelo a 11. září 2011 vyšel jejich očekávaný singl What Makes You Beautiful, který ještě dnes trhá na všech hudebních žebříčkách rekordy. S touto písni kluci 21. února 2012 vyhráli Best British Single na předávání cen Brit Awards, kde porazili například Adele, Pixie Lott nebo Jessie J.
13. listopadu 2011 vyšel klukům druhý single s názvem Gotta Be You.
Dne 21. listopadu vyšlo jejich album s názvem Up All Night na kterém jsou napsané písně například od Eda Sheerana a nebo Kelly Clarkson. Album se stalo nejprodávanšjím albem Spojeného království roku 2011 a trhalo rekordy i jinde. Například v Americe se v roce 2012 dostal na první místo a porazilo tak zpěvačku Adele.
26. září 2011 kluci oznámili své první turné Up All Night, které probíhalo po Anglii a Irsku od prosince 2011 do ledna 2012. Nyní kluci mají naplánovaný turné po Austrálii a Novém Zélandu, Americe a v roce 2013 je čeká znova turné po Anglii a Irsku, Americe a Austrálii. Začíná se také po zprávě Harryho na twitteru spekulovat o Evropském turné.
13. ledna 2012 vyšel třetí singl kluků, který nese název One Thing a na Youtube trhá neuvěřitelné rekordy!
Kluci se za rok 2012 objevují v několika vyjímečných pořadech a vystoupeních! 12. března 2012 se objevili v USA v Today Show, 31. března vystoupili na Kids Choice Awards s jejich singlem What Makes You Beautiful, 13. dubna 2012 vyšla speciální epizoda iCarly, kde One Direction hostovali, 20. září čeká kluky vystoupení na iTunes festivalu a 3. prosince zase vystoupení na Madison Square Garden.

Tohle je něco málo z jějich životů a já doufám, že si je neDirectioneři zamilují, stejně jako já. ;*


Zdroj: http://onedirectionweb.blog.cz/ + JÁ :D
 

1 person judged this article.

Comments

1 Annie Annie | Email | Web | 23. july 2012 at 15:39 | React

Úžasně napsané :))

2 Mišulka Mišulka | Web | 23. july 2012 at 20:51 | React

Krásně napsané :) Doufám, že jim to ještě dlouho vydrží a moc a moc jim přeju tolik úspěchů jako do teď :)

3 Isa Isa | Web | 23. july 2012 at 22:26 | React

Krása. :) Doufám, že to Evropské turné vyjde. :) Miluju je. Jsou úžasně talentovaní. :)

4 onedirection-ff onedirection-ff | 24. july 2012 at 12:11 | React

To je krásně napsané, celý jejich příběh. :)
Pááni, jsem neskutečně pyšná. :)

5 She^^Rebel She^^Rebel | Web | 24. july 2012 at 14:53 | React

Dva roky..týjo:') Všecko néj:)

Na blogu je vyhodnocení letní kontroly a zápisu affilates:) http://gpx-site.blog.cz/1207/seznam-affilates

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement