Epilog: Po pěti letech

11. july 2012 at 19:46 | Nerea |  Halo
Je tu poslední kapitola. Epilog. Je to poslední článek s dějem. Ještě přidám Poděkování a Osnovu (v jednom). Tímto Vás chci poprosit: KOMENTUJTE! PROSÍM!! Prosím všechny, kdo povídku četli, aby přidali alespoň smajlíka, abych věděla, kdo všechno tu se mnou byl aý do konce, abych věděla, komu v příštím článku vlastně děkuji. Užijte si poslední apitolu, Vaše Nerea. :'( ....... :D

Z přechozí kapitoly: Konečně jsem byla šťastná. Byla jsem sama s Harrym. Všechno neštěstí už máme doufám za sebou a já doufám, že teď to bude už jenom dobré. Ale pěkně ho Harry vyhnal, co?
§§§

Epilog: Po pěti letech

A jak to vlastně všechno dopadlo? To je velice jednoduchá otázka.
Louis ještě v tom týdnu požádal Eleanor o ruku. Ta mu ve stejnou chvíli řekla, že bude tatínkem, takže se nakonec oslavovaly dvě neskutečně výborné zprávy. Loui byl tak moc nadšený, že mi zlíbal kluka málem až do bezvědomí. No comment a Larry Stylinson navždy.
No, Liam s Danielle jsou pořád stejný dokonalý pár jako vždy. Dan se po úspěšné kariéře tanečnice dala na focení a tak nás mohla doprovázet na každé turné, které bylo až do konce našich dní vždy společné. Pravda, jednou to vynechala a to zrovna v době, kdy čekala dvojčátka. Pokud budou mít Liamovu povahu, tak se nemusím obávat, že by vyváděli tolik, jako o pět let mladší potomek Louiho s El.
Jmenuje se Tomo a na to, že mu je pět, tak je to pěkné kvítko. Myslím, že do jeho výchovy jsme rozhodně zasáhli všichni, ale nejvíce je na něm vidět Harryho vliv. Běhá za slečnami, až je to snad neskutečné. Ve svých třech letech dostal první pusu od dvacetileté slečny, kterou ani jeden z nás neznal.
Zayn se Samanthou se drží. Nejsou mezi nimi hádky, ale to jejich vášnivé milování by si měli nechávat na chvíle, kdy zrovna nesídlíme ve vedlejším pokoji. Je to, jako kdyby se teprve v téhle části jejich vztahu začali pořádně věnovat sexu. Pokud to půjde dál tímhle tempem, tak si musím udržet nevrásčitý obličej tak do šedesáti, protože kdo kdy viděl vrásčitou družičku na svatbě své kamarádky? No hrůza.
Ellise si Nialla drží pěkně na uzdě, protože to pako by se stejně, jako před pěti lety vrhlo na všechno jídlo a v další sekundě by nám na stole nic nezbylo. Ne, jak to říct… Ellise je živější než obvykle a Niall se trochu krotí. Dokonce by se dalo i říct, že za těch pár let i trošku zmoudřel, ale nebudu radši nic zakřikovat. Myslím ale, že se náš roztomilý irský blonďáček chystá k dalšímu kroku v jejich vztahu, z čehož plyne, že nás čeká druhá svatba a já se zase budu muset navléknout do šatů, které budou mít nějakou příšernou holčičí barvu, fujky…
Dále tu máme Olive a jejího - počkejte si - přítele Chrise. Pět let uběhlo od jejich setkání a oni jsou stále spolu. Kvůli našim cestám po světě se moc nevídají, ale když už jsou konečně spolu, tak je lepší se od nich držet na kilometry dál. Opravdu, neklám. Jednou jsem spala ve vedlejším pokoji a málem jsem ohluchla…
Táta a Emma… To je kapitola sama o sobě. Nevím, co se mezi nimi stalo, ale rozešli se a táta byl zase na nějaký ten měsíc tím hrůzostrašným otcem. Když se ale blíže poznal s Nikčinou mamkou, tak se zase spravil. Ti dva, Ivone a můj táta, spolu chodí, takže o Nikči můžu říct, že je něco jako moje sestra. Naše nevlastní sestra Melanie (ta namyšlená barbie z autogramiády) byla pěkně naštvaná, když to zjistila, ale její mínus, že se ke mně chovala tak hnusně.
Když už jsme u hnusného chování, tak vám musím oznámit, že fanynky mě mají oficiálně rády. Zachránila jsem jim přece jejich Harryho, což je blbost. To on zachránil mě. Je mým andělem.
No, náš vztah s Harrym je… Řekla bych, že je jakš takš v pořádku. Ano, Harry mě pořád dohání k šílenství a já ho pořád škádlím. Jediné, co se změnilo od toho dne, kdy jsem mu zachránila život, je to, že se milujeme snad ještě víc. Harry se přestěhoval ke mně do pokoje a jemu jako jedinému jsem ukázala můj ateliér a maminčin pokoj. Tak moc ho miluji, že bych se ani nedokázala probouzet vedle někoho jiného…
"Lásko," vytrhl mě sametový hlas mého miláčka z přemýšlení nad tím, co se vlastně stalo.
"Ano, Harry?" otočila jsem se na něj, ale moc mi to nešlo, protože jsem seděla na houpačce.
"Co tady děláš, Roxy?" zeptal se, obešel mě a stoupl si přede mě. Pousmála jsem se.
"Povídala jsem si s mámou."
"A co jsi jí říkala?" políbil mě na tvář.
"Všechno," usmála jsem se.
"Úplně všechno?" zeptal se se zdviženým obočím a s rošťáckým úsměvem na tváři. Já jsem se jenom rozesmála a zakroutila jsem hlavou.
"Ne."
"To je dobře. Teď už pojď dovnitř, nebo nám Niall zase všechno sní," chytil mě za ruku, zvedl mě z houpačky, postavil se vedle mě a vedl mě do domu Andersnových. Do domu, kde to vlastně všechno začalo.
"Miluji tě," zašeptala jsem mu do krku a políbila jsem ho zespodu na bradu.
Zachvěl se a pověděl: "Miluji tě, ale myslím, že ta večeře přece jenom počká." Rozesmála jsem se a nechala jsem se odnést do naší společné ložnice.
the END
.
.
Povídka má:
80 stran ve Wordu
43 661 slov
204 694 znaků (přibližně)
.
Datum narození: 18. března 2012, 7:20 (přibližně)
Čas smrti: 11. července 2012, 18:00

 

4 people judged this article.

Comments

1 Annie Annie | Email | Web | 11. july 2012 at 20:12 | React

Úžasný závěr této povídky :)
Úplně si dokážu živě představit Louise - celého nadšeného, jak pobíhá okolo Harryho a jak ho umačkává v objetí :)
Jsem ráda, že jsem narazila na tento příběh, jinak bych se ani "neseznámila" se skupinou One Direction
Jsem ráda, že všichni jsou v tomto příběhu šťastní, mají malé andílky nebo ďábílky a Haters jim dali konečně pokoj :)
Určitě teď začnu číst povídku s blonďatým jedlíkem a smíšekm v jedné osobě :)
Tento příběh byl pro mě i částečně inspirací, jak má vypadat dobrý příběh na tuto "bandu" úžasných kluků :)

2 Mišulka Mišulka | Web | 11. july 2012 at 20:20 | React

Byla to úžasná povídka :) Vážně skvěle píšeš a máš úžasné nápady :)

3 kajak34 kajak34 | 11. july 2012 at 22:25 | React

:D

4 ssorcerer ssorcerer | Web | 12. july 2012 at 1:09 | React

Přečetl jsem si to celé teprve nedávno, ale je mi líto že už to končí a nebudeš ve škole už psát Halo a nebudeš se se mnou a Alčou dělit o tvé pocity z právě napsané kapitoly. Prostě mám pro tebe už hotovej dárek k nrozeninám tak přemýšlej co to může být týká se to Halo!

5 Alča Alča | 12. july 2012 at 10:44 | React

Ty víš, že tuhle povídku snad čtu od začátku a nikdy jsi mi ji nechtěla dát přečíst dopředu...no počkej.Byl to úžasný příběh u kterého jsem se párkrát pobavila, párkrát na tebe naštvala(ale nikdy mi to nevydrželo) prostě bezvadný.
Ten Tomo je za moc a že se na něm podepsal hlavně Harry, tak to musí být pěkný kvítko.
Ze začátku to byla povídky o 1D, ale potom jses do toho připletla aj ty,což nebylo špatné, vždyť je to přece tvůj příběh :D :D
Co nazávěr říct/napsat: Byl to bezvadný příběh, krásně promyšlený, dobře se to četlo, mělo to úchvatnou autorku, bylo to o 1D, což je velký plus a já nevím co jiného ještě.
Už se moc těším až se zas ponořím do jiného tvého příběhu, když už tenhle skončil, ale šťastně, za což jsem moc ráda.

6 Isa Isa | Web | 21. july 2012 at 16:52 | React

Tak to je krása. :) Dokonalý konec, ještě dokonalejší povídky. :) Je mi líto, že už je konec, ale těším se na další povídky. :) Jdu číst dál. Omlouvám se, že jsem tu teď dlouho nebyla, ale byla jsem na dovolené. :) Jdu to dohnat.

7 *Anny* *Anny* | Web | 3. august 2012 at 18:07 | React

Já nechci konec!! :D i Když je každopádně strašně krásný :) Skvělá povídka :)

8 Denisa Denisa | 22. february 2013 at 15:57 | React

váv je to úžasná poviedka :D !!!

9 Baruš Baruš | 18. march 2013 at 19:27 | React

NEJDOKONALEJŠÍ povídka jakou jsem kdy četla, píšeš nskutečně krásně :'))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama