July 2012

My Reflection in the Mirror ♣part 6

31. july 2012 at 13:52 | Nerea |  My Reflection in the Mirror
Je tady další kapitolka. Na přání DiDi, která mi na FB lehce naznačila, že bych ji už fakticky mohla přidat. :P
Věnováno: ruise, Hanči a Ise
Z předchozí kapitoly ♣ Z přízemí se hned na to ozvalo zlostné prásknutí dveřmi a naštvaný křik mamky: "Mladá dámo, okamžitě ať jsi dole! Chci vědět, co tohle všechno mělo znamenat!"
"Ups," zatvářila jsem se jako andílek a pakovala jsem se dolů.

Yellow One Direction

31. july 2012 at 0:58 | Nerea |  Desings of my blog
Space byl nádhernej, ale pomalu se načítal a tak jsem vytvořila tenhle. Doufám, že se vám na něj dobře dívá, protože tady zůstane celkem dlouho. Konečně se chci začít věnovat povídkám a projektu atd. :) ;) Tvůj názor? Napiš mi do komentů! ;)

Space

30. july 2012 at 20:45 | Nerea |  Desings of my blog
První verze. Zapomněla jsem ale v záhlaví udělat ikonku pro Homles House, ale chybička se vloudila. Nevadí. Záhlaví jsem překopala a druhá verze je na světě.
Druhá verze. Jelikož jsem to chtěla mít suprový, tak jsem přidala ten růžovo žlutej efekt i okolo stránky, ale tím se zvýšila velikost obrázku a tím pádem se strašně pomalu načítá. Hodlám udělat novej :D.

Diary 0.4

25. july 2012 at 17:55 | Nerea |  Diary
Dneska asi nic nepřidám... Nějak se mi nechce :/
BTW. Moji neaktivitu omlouvám tím, že mě bolí hlava a nožičky a taky trošku uši (? divný, ale jako kdybych se ponořila moc hluboko pod vodu...)
A copak jsem si koupila? :DDD
1. Adidas tričko

2. Mixer boty - chtěla jsem šedý, ale neměli moji velikost (39-40 :DDD)

3. Power botičky - to nejlepší nakonec. Jsem z nich nadšená. Prolezly jsme snad celou Vaňkovku a Olympii a nakonec jsme je našly u Bati. Byla to láska na první pohled. :DDD

Holmes House .*.4th chapter.*.

24. july 2012 at 14:19 | Nerea |  Holmes House
Další kapitola. Chtěla jsem, aby byla něco extrana včerejšek - jako dárek pro kluky. Ale všera jsem nějak neměla inspiraci to dopsat. Dávám ji vám sem až dnes. Užijte si ji, Vaše Nerea.
P.S.: Učím se poctivě shufflin' :DDD

4th Chapter: Jedna hodina

"Takže, co budeme tu hodinu dělat?" zeptal se ten roztomiloučký blonďák, o kterém jsem si dříve myslela, že je homosexuál.
"Co myslíš?" zeptala jsem se na oplátku tak nějak lísavě. Nechtěla jsem, aby si myslel, že mluvím ironicky, ale aby si z toho odvodil něco žhavějšího. Něco, co bych nikdy nedělala s někým, koho znám jenom pár hodin.

Happy B Day 1D!

23. july 2012 at 14:30 | Nerea |  Diary
Proč tenhle název? Asi proto, že už uběhly dva roky od doby, kdy se naši kluci dali dohromady a vznikla skupina One Direction. Za všechno vděčíme Simonovi, ale to bych přeskakovala.
Abyste věděli, jak to všechno vzniklo, tak se musíme vrátit na začátek a to konkrétně do roku 1991 do Doncasteru, kdy se přesně na Vánoce narodil Johanně a Markovi všemi milovaný Louis William Tomlinson. Loui chodil na hereckou školu a zahrál si i v pár představení, ale pro nás je důležité to, že se roku 2010 dostavil na casting X Factoru s písničkou 'Hey There Delilah'. Probojoval se až do Bootcampu, kde zpíval písničku 'Make You Feel My Love'. Simon si ale nemyslel, že by se mu, a dalším čtyřem chlapcům, povedlo prorazit a tak se dostávame ke tomuto datumu. K 23.7. 2010.

Ale to není všechno. 12. ledna 1993 se v Bradfordu narodil Tricii a Yaserovi malý synek Zain/Zayn Javadd Malik. Zayn chodil na základní školu Lower Fields a později na gymnázium Tong High School. Občas se mu přezdívá Bradford Bad Boy, ale co my víme... V roce 2010 se zůčastnil castingu a, stejně jako Loui, se probojoval do Bootcampu, kde nastal veliký problém. Když porotci oznámili, že budou muset všichni soutěžící tancovat Zayn se rozhodl zůstat v zákulisí a na pódium nepřišel. Simon si všiml, že Zayn chybí a tak ho šel hledat. Nakonec ho přesvědčil k návratu, ale ani to Zaynovi nepomohlo a on jako sólový zpěvák v soutěži skončil. A tak se dostáváme k datumu 23.7. 2010.

29. srpna se narodiů Karen a Geoffovi syn jménem Liam James Payne. Bylo to ve Wolverhamptonu. Liam do svých 4 let musel chodit na pravidelné testy v nemocnici, jelikož lékaři zaznamenali, že jedna z jeho ledvin byla poškrábaná a dysfunkční. Pomoci vyrovnat se s bolestí měl 32 injekcí ráno a večer jako dítě. Byl to student hudební technologie na City College of Wolverhampton. Roku 2008, když bylo Liamovi 14 let vyzkoušel pátou sérii X Factoru a probojoval se až do Judges' House, ale Simon si myslel, že ještě není na soutěž připraven a doporučil mu vrátit za dva roky. Liam se tedy vrátil v roce 2010 a s písničkou 'Cry Me a River' získal bouřlivý potlesk nejen od publika, ale i od Simona. V Bootcampu odzpíval 'Stop Crying Your Heart Out', ale byl jako několik chlapců ze soutěže vyřazen. A zase se dostáváme k datumu 23.7. 2010.

No, 13. září 1993 aw v Mullingaru v Irsku narodil Mauře a Bobbymu malý roztomilý chlapeček Niall James Horan. Byl žákem Coláiste Mhuire, chlapecké školy Christian Brothers. Ještě před X Factorem měl Niall po své zemi koncerty jako předskokan skupiny Lloyd Daniels a to hlavně v Dublinu. Už od dětství Niall hrál na kytaru se kterou dorpovází i v této době pár písniček na koncertech. V roce 2010 se dostavil na kásting sedmého ročníku X Factoru s písní 'So Sick' a měl na mále. Už to vypadalo, že dál nedostane, protože měl smíšené komentáře na jeho hlas, ale hostující porodkyně Katy Perry ho poslala dál. Niall se probojoval do Bootcampu, kde byl s několika chlapci vyřazen a je to tady zase. Den 23.7. 2010.

A je tady poslední příběh. Poslední z pěti cest. Harry Edward Styles se narodil Anne a Desovi. Harry byl před X Factorem zpěvákem kapely White Eskimo s kytaristou Haydnem Morrisem, baskytaristou Nickem Cloughem a bubeníkem Willem Sweenyem. Do kástingu na X Factor přišel s písničkou 'Isn't She Lovely' a měl dva pozitivní komentáře ze tří. V Bootcampu zazpíval 'Stop Crying Your Heart Out', ale bohužel byl vyřazen. No a je to tu zase - 23.7. 2010.

23.7. 2010 se stala taková věc. Všech těchto pět zlatíček bylo z X Factoru vyřazeno. Simon Cowell si myslel, že nemají na to, aby se uchytili jako sóloví zpěváci a tak si je zavolal k sobě. Těchto pět stálo před porotou se slzami v očích. A tak se to stalo. Ve 20:22 se životná cesty pěti mladých kluků spojily. Louis, Zayn, Liam, Niall a Harry se stali skupnou, které Harry vymyslel název - One Direction.
V X Factoru pokračovali jako skupina. Všichni (Directioneři :D) víme, co se těch deset týdnů dělo. S doufám, že jsme všichni viděli jejich Video Deníky. Známe Kevina, pamatujeme si na "Jimmy protested!" - nevím, jak se to přesně píše. Na sůl v čaji a v čepisi. Na pomalované víko od koše, na Supermana - "Help" - Niall. "Somebody neds help! Superman!" - Louis. A tak dále a mohla bych pokračovat do nekonečna :D. Nevyhráli sice X Factor, skončili třetí, ale tím to teprve začalo.
Po X Factoru One Direction podepsali smlouvu se Syco Records, která činila 2 milióny liber. Od února 2011 do dubna 2011 probíhalo po X Factoru turné se všemi finalisty. 17. února 2011 byla vydána jejich první kniha s názvem Forever Young a dne 1. července 2011 bylo oznámeno, že kluci pracují na další knize, která nesla název Dare to Dream : Life as One Direction a vydána byla 15. září 2011.
Jejich album se po celou tu dobu vyvýjelo a 11. září 2011 vyšel jejich očekávaný singl What Makes You Beautiful, který ještě dnes trhá na všech hudebních žebříčkách rekordy. S touto písni kluci 21. února 2012 vyhráli Best British Single na předávání cen Brit Awards, kde porazili například Adele, Pixie Lott nebo Jessie J.
13. listopadu 2011 vyšel klukům druhý single s názvem Gotta Be You.
Dne 21. listopadu vyšlo jejich album s názvem Up All Night na kterém jsou napsané písně například od Eda Sheerana a nebo Kelly Clarkson. Album se stalo nejprodávanšjím albem Spojeného království roku 2011 a trhalo rekordy i jinde. Například v Americe se v roce 2012 dostal na první místo a porazilo tak zpěvačku Adele.
26. září 2011 kluci oznámili své první turné Up All Night, které probíhalo po Anglii a Irsku od prosince 2011 do ledna 2012. Nyní kluci mají naplánovaný turné po Austrálii a Novém Zélandu, Americe a v roce 2013 je čeká znova turné po Anglii a Irsku, Americe a Austrálii. Začíná se také po zprávě Harryho na twitteru spekulovat o Evropském turné.
13. ledna 2012 vyšel třetí singl kluků, který nese název One Thing a na Youtube trhá neuvěřitelné rekordy!
Kluci se za rok 2012 objevují v několika vyjímečných pořadech a vystoupeních! 12. března 2012 se objevili v USA v Today Show, 31. března vystoupili na Kids Choice Awards s jejich singlem What Makes You Beautiful, 13. dubna 2012 vyšla speciální epizoda iCarly, kde One Direction hostovali, 20. září čeká kluky vystoupení na iTunes festivalu a 3. prosince zase vystoupení na Madison Square Garden.

Tohle je něco málo z jějich životů a já doufám, že si je neDirectioneři zamilují, stejně jako já. ;*


Zdroj: http://onedirectionweb.blog.cz/ + JÁ :D

My Reflection in the Mirror ♣part 5 2/2

22. july 2012 at 13:47 | Nerea |  My Reflection in the Mirror
Omlouvám se, ale nevšimla jsem si toho, že by se mi tam celá ta kapitola nevešla. Promiňte a užijte si druhou část. P.S. Holmes House by měl být ještě dneska. I když nevím, jestli se mi podaří napsat, protože jsem HH psala naposledy asi před měsícem :D.
/Edit 20:58/: HH bude až zítra. :DDD

Z předchozí části ♣ Nadšeně jsem ji přijala, ale když jsem se podívala na hodiny, tak jsem se trošku vyděsila, protože bylo po jedenácté večer a já si to ani nijak neuvědomovala.

My Reflection in the Mirror ♣part 5 1/2

21. july 2012 at 17:20 | Nerea |  My Reflection in the Mirror
Je tady pátá část MRintheM. Je delší než obvykle, protože mi šlo lehce psaní. Zkráceně? Seznámení s rodinkami všech čelnů 1D, přijetí do rodiny, roztomilá Darcy, cesta domů s Niallem v Range Roveru a jeho následný rozhovor se Selah - Jayina máma. Užijte si kapitolu, Vaše Nerea ;)

Z předchozí kapitoly ♣ Řekla jsem mu pravdu. Máma vdaná není a ani s nikým nechodí. Jediné, co mi na to přišlo dost zvláštní, bylo to, že se tátovi vždycky objevila taková zvláštní jiskra, když jsem se o ní zmínila, nebo když o ní mluvil on.
Padli jsme si skvěle do oka, ale kdo ví, jak se náš vztah otce a dcery bude vyvíjet…

What Makes You Beautiful - One of versions

20. july 2012 at 15:40 | Nerea |  Diary
Je to bomba a mě se to moc líbí. Ti chlápci jsou cool. ;)

Holmes House .*.3rd chapter.*.

19. july 2012 at 21:04 | Nerea |  Holmes House
Je tu další kapitola! (ale toho jste si asi všimli :DDD). Co k tomu dodat? Asi jen... Nick, Becca, Sher, Niall, Harry, Apple, taneční battle a název třetí kapitoly: Druhé vítězství. Vaše Nerea ;)

3rd Chapter: Druhé vítězsví

Stály jsme s Beccou u baru a popíjeli jsme jenom lehký pití, když do mě někdo vrazil. Myslela jsem, že dotyčného zabiju, protože jsem si musela sundat volné tričko, které po nárazu bylo naprosto promočené a které jsem si přehodila přes ramínkový upnutý top, který z toho střetu naštěstí vyšel bez poškození.

Diary 0.3

18. july 2012 at 20:00 | Nerea |  Diary
Jak to říct... Včera jsem nemohla nic přidat, jelikož jsem vstala kolem jedenácté a měla jsem být na 14:00 na očním, takže jsem se musela vykoupat a nachystat se. Byla jsem tam na druhé prohlídce po půl roce a naštěstí se mi zrak už (zatím!!) nezhoršuje. BTW. Pro ty, co nevědí, tak nosím brýle. Na pravým oku mám jedničku dioprtii a na levým jenom půlku. Taky jsem museli jít s mamkou do optiky, protože mám od konce školního roku něco s brejlama. Mám nějak divně vyhozený jedno sklíčko, takže je to v opravně a do pátku by to mělo bejt. Do té doby jsem tak trošku slepá na věci v dílce ;)
Doma jsem si začala číst povídku Fateful Meeting od Anny, kterou ale nemám dočtěnou, protože jsem se na 15:45 domluvila s kámošem Štěpou (ssorcerer.blog.cz ;)), že půjdeme ven. Šli jsme se spolu s Evčou (se kterou jsem se mimochodem seznámila teprve včera :DD) projít kolem rybníčků. Tam jsme narazili na nějaký holky ze školy (takový ty slepice) a tam jsme si povídali tak do pěti.
Já, Evča a Štěpa
V pět jsme vyrazili doprovodit Štěpu do vedlejší vesnice (Vícemilice, nebo jak se to píše :)). Někam s jeho mamkou jeli, takže musel být brzo doma. Došli jsme až k jeho domu, kde mi dal napít a daroval mi pozvánku na 3. bučovické hody (eště nevím, jestli tam vůbec půjdu :D :P).
Potom jsme se s Evčou rozešli domů, protože začalo kapat. Rozpršelo se a mi jsme se museli rozpojit, protože každá bydlíme na jiným koncu Buček. Já jsem šla přes rybníčky a cestou jsem si zastrkala do gatí foťák a mobil. Pro jistotu, aby se jim nic nestalo, protože před tím jsem je měla jenom v mikině, která ale brzo promokla.
Došla jsem k rybníčkům a tam si pod stříškou sedíjou dva kluci.
"Nějaká suchá, ne?" zeptal se mě jeden ironicky.
"To víš, jdu z Vicánek," usmála jsem se a odpověděla jsem ironicky.
"Aha, tak to jo," řekl a potom už mlčel. Jako na potvoru přestalo pršet, když jsem došla k té stříšce. Takže jsem se zase rozešla domů. Po cestě se už nic zajímavýho nestalo, ale byla jsem zmoklá až na kost.
Tak jsem vypadala já...
A tak vypadaly moje zelený kahoty.
Domů jsem došla okolo šesté a musela jsem se najest. Měla jsem pečený kuře s rýží (to vás asi hodně zajímá, co? :)). Koukla jsem se na Simpsny a udělala jsem si nehty :D. Potom jsme vyrazili k mamčiné kamarádce tetě Jitce.
Tam jsme se s její dcerou Terkou koukali na Partičku :D a potom chvilku pouštěla i Paranorma Activity. Strašně se bála, když ten kluk s tou kamerou došel k těm dveřím do pokoje, sáhl na kliku a najednou na ty dveře někdo zabouchal :D. Já se tam jenom řezala.
Po cestě domů jsem vykládala mamce, o čem je Kruh 1. Když jsem došla k tomu, jak na obrazovku naskočí černý pozadí s poblikávajícím bílým kruhem, tak mi řekla, aˇž urychleně změním téma :D. Takže jsme se bavili o Partičce a potom jsem jí ještě vykládala o mých dvou snech, který si pamatuju za poslední dva týdny. Pak vám je sem ještě hodím :DDDD
No, dom jsme došli okolo 2:15 ráno a já si jenom udělala takovou tu hygienu a šla jsem spát. Musela jsem si ale do uší pustit aspoň piano, abych nemyslela na ty strašidelný věci. Jsem strašná sračka, ale nakonec jsem v klidu usnula. Toť vše, Vaše Nerea :*

My Reflection in the Mirror ♣part 4

16. july 2012 at 15:11 | Nerea |  My Reflection in the Mirror
Je tu další kapitola. No, pravda konečně vypluje na povrch, takže se těšte... :DDD Užijte si kapitolku, Vaše Nerea
ˇˇˇ
Z předchozí kapitoly ♣ "Eddie! Asi jsme něco našli!" ozvalo se od vedle a já jsem jenom doufala, že tím nemyslel můj noťas…

...tear stream down my face...

16. july 2012 at 13:38 | Nerea |  Diary
Já nemám slov. Je to nádherné video a je něčím zvláštní. Normálně moc fan videa nesleduju, ale tohle mi ukradlo duši i srdce. Naprosto mě dojalo, takže si přichystejte kapesníčky a jde se na věc.
Je to video o tom, co budou Directioner dělat za 3O let, když uslyší WMYB...
Našla jsem to tady: http://universe-stares.blog.cz/
Ale skutečný zdroj je tady: http://one-direction-fans-cz.blog.cz/

Tady máte odkaz. Boužel mi nejde vložit video... Jen doufám, že vás to neodradí ;)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AfbrN7GgzOY

Holmes House .*.2nd chapter.*.

15. july 2012 at 11:31 | Nerea |  Holmes House
Další kapitola je tady! S názvem První vítězství. Těm, co četli minulou kapitolu to je snad jasné :DDD Užijte si ji, Vaše Nerea :*)

2nd chapter: První vítězství

"Tak co? Máš to?" zeptala jsem se konečně Beccy, která po nějakých dvou hodinách konečně odešla ze sálu, kde sám Justin Bieber vybíral tanečníky, kteří ho budou doprovázet v klipech a na koncertech. Ze sálu postupně celé dvě hodiny odcházeli, ale i vybíhali brečící holky a naštvaní kluci. Nevzali je a to se jim nelíbilo.

Layout 14: Night Life

15. july 2012 at 11:23 | Nerea |  Layouts
Napotřetí se mi konečně povedl :DDDD Je to Layout pro kamaráda z blogu ssorcerer.blog.cz. Doufám, že se ti bude líbit.
Doba trvání: 120 min. | Datum výroby: 15.7. 2012 | P.S. Napotřetí :'DDD

Layout 13

15. july 2012 at 0:59 | Nerea |  Layouts
Volnej Layout dělanej na můj blog, ale pokud někdo bude chtít, tak mu to ještě upravím. Nechtěla jsem ho, protože to není přesně můj styl ;)

Pictures no.3

14. july 2012 at 20:12 | Nerea |  Signatures

My Reflection in the Mirror ♣part 3

14. july 2012 at 17:08 | Nerea |  My Reflection in the Mirror
Je tady další část. Příběh trošku postupuje a já doufám, že se vám i tahle kapitola bude líbit. Malé info: setkání se sloupem, studio 4, nahrávání, Harry a Eddie. :) Ať se vám líbí, Vaše Nerea
ˇˇˇ
Z předchozí části ♣ "Víš, co Eddie? Asi už budu muset jít…" řekla jsem, sundala jsem si mikinu, kterou jsem mu i se Zoubkem vtiskla do náručí, a po napsání mého telefonního čísla na jeho předloktí jsem se v okamžiku ztratila z dohledu. Harry na mě nestihl ani zavolat, ani se mě nestihl pokusit zastavit, tak rychlá jsem byla.

2.7. - 8.7. 2012

13. july 2012 at 13:07 | Nerea
Pondělí: 66
Úterý: 67
Středa: 65
Čtvrtek: 84
Pátek: 71
Sobota: 52
Neděle: 72
ˇˇˇ
Celkem: 477

Holmes House .*.1st chapter.*.

13. july 2012 at 0:34 | Nerea |  Holmes House
Je tu další kapitola! Nic vám k tomu blíž neřeknu, ale přeji vám krásný a štěstí plný Pátek 13. Užijte si jak kapitolku, tak celý den, Vaše Nerea ;)

1st Chapter: Becca Stormová

Na toho kluka jsem nemohla přestat myslet. Nemohla jsem dostat z hlavy jeho šíleně modré oči, kterým jsem propadla, hned jak do mě narazil u Starbucksu. Myslela jsem na něj doma, v práci i při tancování a to vážně nebylo normální.

Poděkování a Osnova

12. july 2012 at 13:42 | Nerea |  Halo

Poděkování


Děkuji všem, kdo moji povídku četli. A děkuji všem, kdo okomentovali Epilog. Moc si toho vážím.
Nejvíce chci poděkovat Alči, protože to právě ty jsi přečetla snad všechny kapitoly už od začátku zveřejnění. Děkuji ti, Ali.
Dále bych chtěla poděkovat Hanči, která na mě v poslední době pěla samou chválu. Takže ti děkuji, Hani.
Ještě bych chtěla poděkovat někomu, bez koho by tahle povídka ani nevznikla a to jsou kluci z One Direction - Harry, Niall, Zayn, Louis a Liam, potom taky Eleanor a Danielle. Za co jim poděkovat? Jenom za to, že existují. Díky, protože bez vás by nebyla inspirace něco takového napsat.
A nakonec děkuji múze.
Díky.
!!!Upozornění: V celém článku je i Osnova, takže pokud jste nečetli příběh, tak vám to nedoporučuji číst. Je tam prozrazený celý obsah. !!!


My Reflection in the Mirror ♣part 2

12. july 2012 at 12:38 | Nerea |  My Reflection in the Mirror
Je tu další část/ kapitola. Nechce se mi věřit, že jsem z téhle povídky vážně udělala kapitolovku... :DD. Si to užijte, Vaše Nerea
ˇˇˇ

For DIRECTIONERS!!!

11. july 2012 at 20:49 | Nerea |  Diary

DIRECTIONERS PRIDÁVEJTE SE!!! JDE O SJEDNOCENÍ NÁS VŠECH FANOUŠKŮ ONE DIRECTION!!!!
http://www.facebook.com/​groups/278216715579836/

A k tomu přidávám dvě písničky z X Factoru 2010:

Řekla bych, že to je něco jako píseň finalistů v našem Superstar...
Wishing On the Star
Heroes
Píseň na podporu válečných hrdinů...

Epilog: Po pěti letech

11. july 2012 at 19:46 | Nerea |  Halo
Je tu poslední kapitola. Epilog. Je to poslední článek s dějem. Ještě přidám Poděkování a Osnovu (v jednom). Tímto Vás chci poprosit: KOMENTUJTE! PROSÍM!! Prosím všechny, kdo povídku četli, aby přidali alespoň smajlíka, abych věděla, kdo všechno tu se mnou byl aý do konce, abych věděla, komu v příštím článku vlastně děkuji. Užijte si poslední apitolu, Vaše Nerea. :'( ....... :D

Z přechozí kapitoly: Konečně jsem byla šťastná. Byla jsem sama s Harrym. Všechno neštěstí už máme doufám za sebou a já doufám, že teď to bude už jenom dobré. Ale pěkně ho Harry vyhnal, co?
§§§

Kapitola 37.: Vstávej, zlato

10. july 2012 at 12:27 | Nerea |  Halo
Je tady předposlední kapitola. Příběh se blíží svému konci a já vás chci poprosit, abyste Epilog tohoto příběhu komentovali co nejvíce. Chtěla bych vědět, kdo Halo četl. Tuhle kapitolu věnuji Annie, protože každý se může zmílit, takže si z toho nic nedělej. Užijte si kapitolu, Vaše Nerea.
P.S.: Je už z pohledu Roxy!

Z předchozí kapitoly: Nejlepší na tom ale bylo to, že než se Roxy uzdraví, tak budeme bydlet u Niky, Chrise a jejich mámy.
§§§

Miluji tě

9. july 2012 at 15:07 | Nerea |  one.shot
Autorka: DiDi
Je tu další jednorázovka od DiDi. Jako vždy doufám, že se vám bude moc líbit a touto větou vás žádám o komenty. Prosím vás o ně, protože komenty vždycky strašně moc povzbudí a já myslím, že DiDi si je zaslouží. Vaše Nerea
§§§

Holmes House .*.prolog.*.

8. july 2012 at 10:30 | Nerea |  Holmes House
Takže, je tu prolog k nové povídce... Chci vědět, jaké jsou vaše názory, takže jestli byste byli tak laskaví a zanechali byste v komentářích svůj názor, tak vým budu opravdu vděčná. Ať se vám líbí, Vaše Nerea.

Prolog: Pan Modrooký

Vyšla jsem ze Starbucksu. Nesla jsem si teplé kakao s kousky marshmallows, moje oblíbené pitíčko. Musela jsem jít ještě do kanceláře, takže jsem šla poměrně rychle. Bohužel jsem už teď šla o nějakých těch pět deset minut pozdě.

Kapitola 36.: Stojí za dveřmi

7. july 2012 at 20:29 | Nerea |  Halo
Je tady další kapitola. Je trošku kratší, ale doufám, že se vám i tak bude líbit, Vaše Nerea.

Z předchozí kapitoly: Dozvěděli jsme se, že…
§§§

Pictures for Stories n°2

7. july 2012 at 9:41 | Nerea |  Signatures
1. trošku starší, ale moc se mi líbí
2. k nové povídce nový obrázek
3. novej styl... moc se mi líbí ;)
4. nádhera!... ne, jsem z nich naprosto nadšená :D


Stories .*.

6. july 2012 at 20:34 | Nerea

Kapitolové

Jednodílné

13+