Kapitola 32.: Nový manažer a společná večeře

29. june 2012 at 20:49 | Nerea |  Halo
Je tu další kapitolka. Doufám, že se vám bude líbit a příště se už můžete těšit na nějaké zážitky z tourné 1D a Rose s názvem Rising Sun. Užijte si kapitolu, Vaše Nerea

Z předchozí kapitoly: Oddechla jsem si. Dnešní koncert dopadl úžasně, náš vztah s Harrym je pevný a vášnivý a dneska jsem se seznámila s moc milou dívkou. Dnešek se vyvedl opravdu tak, jak nejlépe mohl. Teď ještě, co na to řekne táta…
§§§

Kapitola 32.: Nový manažer a společná večeře

Po cestě k limuzíně, ve které na nás čekal táta, nás Paul provedl parkovištěm a před otevřením dveří limuzíny mi šeptl, že tam na nás někdo čeká. Nechápala jsem, jak to myslel, ale jakmile jsem uviděla Adriana Filatona, tak jsem začala něco tušit.
Když jsme se konečně všichni narvali do té hummer-limuzíny, tak se na mě taťka s úsměvem podíval.
"Dobrý den, Roxanne," pozdravil Adrian. Abych pravdu řekla, tak jsem nečekala, že Filatona uvidím zrovna ve společnosti mého otce. Ti dva jsou konkurenti, ale pokud jsou blízko u sebe, tak to znamená, že se jedná o něco vážného.
"Jenom Roxy," řekla jsem a přijala jsem ruku, kterou mi nabídl. Byl šarmantní. Měl hnědé vlasy dlouhé až k ramenům a měl čistě zelené oči se žlutými a oranžovými tečkami. Byla to uhrančivá okna do duše šelmy, do duše lovce.
Byl galantní, a tak jsem se ani nedivila, když mi políbil hřbet ruky. Mohlo mu být něco kolem třiceti, ale i tak už zdatně konkuroval mému otci. Spousta žen už propadla jeho kouzlu, ale já jsem to v plánu neměla.
Harry si mě hned po tom polibku přitáhl do náruče a sledoval mě ve svých rukách. Byl tak strašně roztomilý, když žárlil a to ani neměl proč.
Žárlíme na sebe navzájem, ale o tom to je, díky tomu jsme věděli, že se pořád máme rádi, díky tomu nám bylo jasné, že láska toho druhého nevyprchává.
"Jsem na tebe pyšný, Roxy," usmál se na mě znovu táta. Netvářil se sice moc nadšeně z toho, jakou "přízeň" mi Adrian věnoval a tak jsem se vymanila z Harryho objetí, škádlivě jsem se na svého miláčka usmála a na sedadle jsem se přisunula blíž k otci. Nebyl v tom problém, protože limuzína pořád stála na tom samém místě.
Táta mě objal a do ucha mi zašeptal, jak je na mě pyšný. Já jsem se jenom culila od ucha k uchu. Od smrti mamky jsem od něj nic podobného neslyšela, a proto to pro mě znamenalo tolik.
"Roxy, mám pro tebe a pro holky báječnou novinu," odmlčel se a snažil se tvářit vážně, ale nešlo mu to. Cukali mu koutky úst. "Turné s One Direction se bude konat v Evropě!" zahlaholil.
Všichni v autě začali jásat. My všichni, Rose a One Direction, jsme už dlouho zkoušeli přemluvit Matta a další podřadnější manažery, aby nám zařídily to turné po Evropě, protože právě fanoušci ze srdce Evropy naše Twittery a Facebookové profily zahlcovali zprávami nejvíce. Spousta lidí trendovala prosbu o to, abychom navštívili Českou Republiku, ale i další státy střední Evropy.
Adrian se na otce udiveně podíval, zatímco já jsem se vrátila do Harryho náruče. Nechápala jsem, co se tady děje.
"Moc se omlouvám, Adriane, ale na poslední chvíli moji nabídku přijal manažer, který je pro Rose opravdu ten nejlepší," škodolibě se na Adriana zazubil táta a já už jsem začínala pomalu větřit, o co tady mezi těmi dvěma vlastně jde.
Adrian začal brunátnět, zanadával něco ve stylu - budete toho litovat a naštvaně zmizel z auta. Nezapomněl za sebou prásknout dveřmi.
V autě se hned po jeho odchodu spustil ohlušující smích.
"My máme manažera?" zeptala se nechápavě Sam. Svorně jsme my, holky, zakývaly hlavami.
"To je ta pravá novinka. Váš nový manažer je Simon! To protože teď pustil kluky a protože jemu věřím, stejně jako ty, Roxy. A vy ostatní z něj taky brzo budete mít nového strýce," usmál se mile na holky. Kluci hned přikyvovali, protože oni se už se Simonem sžili. Měli ho a pořád ho mají moc rádi.
Limuzína se konečně rozjela. Vevnitř panovala výborná nálada, takže nebylo divu, když jsme v zatáčkách padali přes sebe.
Všichni z nás byli spárování, teda až na tátu, ale ten se nepočítá, protože i on má svoji přítelkyni. Dalo by se říct, že tu nikdo nebyl páté kolo od vozu, protože Liam tady měl Danielle, Loui Eleanor, Zayn měl Sam a Ellise měla Nialla. Já jsem měla Harryho a Olive tu byla s Dominikem, který se ukázal jako její nový objev, který se jí líbí víc než všichni ostatní dohromady. I on do ní je zblázněný, ale nedává to zase až tak najevo. Taťka SMS-koval s Emmou. Napsal jí, ať přijede k nám, že prý pořádáme velkou nezdravou večeři a že prý je taky zvaná.
Dojeli jsme domů, kde na nás čekal náš nový manažer, tedy Simon.
"Strejdo!" zařvala jsem a skočila jsem mu do náruče. Byla jsem už zase jako malá holčička, která ho tahala za kalhoty, když se její rodiče líbali, ale co? Moc dlouho jsem ho neviděla a tak jsem si všechny ty ztřeštěnosti musela vybrat zpětně alespoň takto.
"Hou, hou, Roxy, Už nejsem tak mladej, jako pře šestnácti lety, kočko," zazubil se a opatrně mě položil zpět na zem.
"Co to povídáš? Nikdy nebudeš dost starej na to, abys nepřivítal svoji nejoblíbenější," usmála jsem se na něj sladce a on mi to oplatil trošku zákeřnějším úsměvem, kterým naznačoval, že si do mě rýpne.
Dal si ruku na bradu (dělal, že přemýšlí, ale on to normálně neumí) a zamyšleně řekl: "Ty si nějak věříš."
"Jasně, že jo. Všechno je super. Táta se konečně umoudřil, mám toho nejlepšího kluka, jakého jsem si mohla přát," řekla jsem a krátce jsem políbila Harryho na pusu, potom jsem pokračovala,"mám ty nejlepší kamarády, skvělou skupinu a všichni společně se brzo vydáme na tour po Evropě. A mám taky tebe, našeho nového manažera a mého záložního otce."
"Vy se znáte?" vyhrkl znenadání Niall. Popravdě se tvářil zmateně už od té doby, kdy jsem Simonovi řekla strýčku.
"Jasně. Simonje v naší rodině už od mého narození. Byl to nejlepší kamarád mé mamky, stejně jako ty jsi můj nejlepší kamarád," řekla jsem a s úsměvem jsem rozcuchala Niallovy vlasy.
"A co já?" ozvali se sborově Zayn, Liam a Loui.
"I vás mám strašně moc ráda, kluci," řekla jsem a připravila jsem se na medvědí objetí, kterým mě hned poté obdarovali. Šťastně jsem se usmála. Tenhle den nemohl být lepší.
Potom, co mě kluci pustili z objetí, jsem objednala snad tuny jídla a sezvala jsem je všechny k velkému stolu do jídelny. Emma už dorazila a popravdě řečeno se u nás už začala pomalu zabydlovat a řekla bych, že taťka se snaží získat kuráž k tomu, aby jí nabídl společné bydlení, aby jejich vztah konečně spolu prohlásili za oficiální a aby Emmu ve společnosti představil jako svoji přítelkyni.
Někdo zazvonil. Emma už byla u nás, takže to musel být naprosto určitě někdo z donáškové služby. Došla jsem otevřít, ale když jsem uviděla, že to jídlo nesou tři kluci, tak jsem si na pomoc zavolala Liama a Zayna, protože oni dva měli z kluků největší svaly. Neříkám, že ostatní neměli svaly, ale oni dva měli jednoznačně největší. Ty nejvíc sexy měl ale Harry, to snad ani nemusím zmiňovat.
Třetí balík jsem statečně vzala já a ještě předtím, než jsem zavřela dveře, jsem těm třem klukům dala dost tučné dýško.
Když jsem konečně dotáhla ten balík ke stolu, tak za ním už všichni seděli a zřejmě se čekalo jenom na mě. Usmála jsem se na ně a za Harryho pomoci jsem ten nehorázně těžkej balík vytáhla na stůl.
Hned, jak jsem si sedla, tak Niall chňapl po prvním kuřeti, které mu přišlo pod ruku. U stolu už seděli všichni, takže si to mohl dovolit.
U stolu seděl můj táta s jeho Emmou, můj strejda Simon, Ellis a Niall, Sam a Zayn a taky Olive a ten milej Domča, potom taky Liam s Danielle a Louis s Eleanor a taky já a můj Harry. Bylo nás celkem patnáct a já jsem se divila, že se vůbec k tomu jednomu stolu všichni společně vejdeme. Bylo nás tolik, že jsem se nemusela bát, že nastane takové to trapné ticho, které by se dalo krájet.
Celou dobu večeře jsem se báječně bavila, stejně jako všichni ostatní. Ke konci jsem se divila, jak při takových záchvatech smíchu vůbec dokážeme udržet všechno to dobré nezdravé jídlo v sobě. Niall s tím ale očividně problém neměl.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Dizzie Dizzie | Web | 30. june 2012 at 11:31 | React

Páni.. Úžasná část:] Doufám, že brzo bude další:D

2 Nerea Nerea | Web | 30. june 2012 at 17:04 | React

[1]: Pracuju na tom! ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama