Kapitola 31.: První společný koncert

26. june 2012 at 20:31 | Nerea |  Halo
Konečně! Po dlouhé době mé "nepřítomnosti" sem přidávám další kapitolku Halo. Myslím, že by se vám mohla líbit a zároveň doufám, že bude mít alespoň nějaký ohlas. Takže komentujte prosím. Užijte si kapitolu, Vaše Nerea.

Z předchozí kapitoly: "I já tě mám moc ráda, tati," usmála jsem se.
§§§

Kapitola 31.: První společný koncert

Bylo něco kolem jedenácté večerní hodiny, když jsme s velkým potleskem zakončili náš společný koncert. Bylo poznat, že spousta lidí rozluštila moji primitivní hádankou a hravě našla místo, kde jsme právě odehráli poslední společnou píseň našeho koncertu. Původně to byl duet, ale Sam se Zaynem ho rozkouskovali tak, že jsme každý zpívali nějakou část. Naše hlasy se střídali jako na běžícím páse, ale i tak to bylo naprosto dokonalé.
Byla jsem na nás hrdá a předpokládala jsem, že naši kluci z One Direction také. Mají krásné hlasy, které se skvěle doplňují s těmi našimi.
Tenhle koncert byl unikátní a jedinečný. První společný koncert One Direction a Rose. Po neočekávané tisícové účasti jsme si byli jistí, že společné turné je více než dobrý nápad.
"Naše poslední píseň právě skončila a my se s vámi tímto loučíme, ale doufáme, že se všichni ukážete na našem společném turné, které nese název Rising Sun!" zakřičel do publika Harry. Všichni přihlížející začali v jednom okamžiku pištět, pískat a dělat další bláznivé věci.
Měla jsem ohromnou radost, že naši fanouškové na naši spolupráci zareagovali tak skvěle. Doufali jsme v přesně takovouto reakci a já jsem byla neskutečně šťastná.
Po celou dobu koncertu jsme se na sebe s Harrym culili a párkrát jsme se dokonce i jen tak letmo dotkli. Fanoušci prosili, ať se políbíme, a tak jsme jim i párkrát vyhověli. Harry mě políbil a já jsem se cítila, jako ve chvíli, kdy jsme se líbali poprvé.
Koncert tedy skončil, ale jelikož se pořádala ještě menší autogramiáda, tak se plac před Londýnským okem nevyprázdnil.
Zašli jsme do provizorního zákulisí, kde jsme se všichni společně převlékli do čistého jednoduchého oblečení, které přesně zapadalo do našeho stylu. Tedy jednoduchost nade vše. Na vzájemnou nahotu jsme byli zvyklí, protože už jsme se všichni navzájem viděli ve spodním prádle a někdy i bez něj. Nejvíce jsem ale bez oblečení vídala Harryho. Nejenom, že jsme byli mnohokrát spolu v tom intimnějším slova smyslu, ale on měl ještě tu strašně perverzní zálibu chodit absolutně totálně bez oblečení. Ne, že bych si někdy stěžovala.
Miláček Harry okomentoval moje světle modré krajkové spodní prádlo dvěma polibky na můj odhalený dekolt. Já jsem mu políbení oplatila, ale nic víc se nedělo, protože nás ještě čekala ta autogramiáda.
Rychle jsem na sebe hodila bílé tričko na ramínka a přes to jsem si oblékla tmavě šedé sáčko s rukávy, které končily u loktů. Na nohách jsem měla světle modré džínsy a bílé konversky. Outfit jsem si vybírala sama a musím říct, že byl fakticky senzační.
Vyrazila jsem ze zákulisí ruku v ruce s Harrym. Byli jsme jako jeden teď, když už jsme náš vztah nemuseli skrývat. Sice jsem ještě pořád dostávala nenávistné zprávy na Facebook a Twitter, ale už jsem si z nich nedělala takovou hlavu. Harryho miluju, tak proč bych se měla ohlížet na názory fanynek, podle kterých si ho nezasloužím?
Vyšli jsme ze "zákulisí" a posedali jsme si k dlouhému stolu, který byl přichystaný hned vedle pódia. Seděla jsem vedle Ellise a Harryho a na stole přede mnou byly přichystané kartičky s mojí fotkou, které byly určené k podpisu.
Celý tento koncert zorganizovala Emma a to jenom díky Zaynovi, protože to on jí o tom všechno řekl, protože to on se s ní znal z kluků asi nejlépe. Kluci ji vlastně znali déle než já, ale to mi nevadilo, prostě jsem to brala tak, jak to doopravdy je.
Skoro celé dvě hodiny jsme tam seděli a dávali jsme autogramy, fotili jsme se s fanoušky a s fanynkami, až tam zůstalo posledních šest holek, které chtěly autogramy hlavně od kluků. Byly to takové ty nafintěné, poslední módy oblečené, barbie bez vlastního stylu. Byly to převážně brunety, až na dvě, které měly vlasy blonďaté…Jedna byla platinová blondýna a druhá byla medově blond.
Ta platinová si vyžádala fotku s Harrym. Když Harry svolil, tak se k němu natiskla tělo na tělo a svatouškovsky se na něj usmála. Na mě se vyzývavě podívala a provokativně mrkla.
Já seděla dál klidně na židli. Neměla jsem potřebu žárlit, protože mi, po scéně s Amber, bylo naprosto jasné, že mě Harry miluje a nebyla to jen nějaká naivní představa. Harry mi svou lásku dokazoval každý den znova a znova. Ať už v kabince nějakého obchodu anebo po romantické večeři při svíčkách na kožešině u krbu.
Platinka, jak jsem se později dozvěděla, Melanie se těsně před cvaknutím svého foťáku přitiskla k Harrymu ještě blíž a políbila ho na rty.
V ten moment jsem vstala ze židle. Ellise se mě pokusila zadržet, ale já jsem na ni jenom pokývala hlavou, že jsem v pohodě, že nehodlám dělat žádné hlouposti.
"Prosím tě, mohla by ses s Harrym vyfotit, protože pokud sis nevšimla, tak my s Harrym spolu chodíme," řekla jsem naprosto klidně a usmála jsem se na Harryho, kterému na tváři hrál potutelný úsměv. To pako si ze mě ještě dělalo srandu, že žárlím takovým zvláštním způsobem.
"Ale jistě, že to vím, zlatíčko, ale všem Harryho Directionerkám je jasné, že pro něj nejsi dost dobrá," řekla ta nána a znovu se pokusila Harryho políbit. Ten se tentokrát nenechal vyvést z míry a odtáhl se od ní.
"Jak si vůbec můžete říkat Directionerky, když nerespektujete naše rozhodnutí. Já Roxanne miluji a je jen moje věc, s kým chodím, komu věnuji svou lásku, svůj volný čas. Jestli si tu někdo někoho nezaslouží, tak si já nezasloužím Roxy, protože ona je v mých očích a v mém srdci dokonalá," řekl nahlas tak, aby to všichni slyšeli, tak aby si všichni okolo uvědomili, že s naším vztahem nic neudělají.
Na autogramiádě byla i média, takže mi bylo jasné, že tohle vyznání do rána zahltí internet.
Melanie se po tomto prohlášení stáhla jako zraněný pes. Bylo jí jasné, že přestřelila. Nevzala to moc sportovně: odfrkla si a uraženě odkráčela. Její "vojsko" odkráčelo s ní.
Potom, co ty nány odešly, ze stínu vystoupila světlovlasá dívka, která se naprosto nepodobala těm barbienám, které tu byly před ní.
Měla svůj vlastní styl. Měla na sobě zelené úzké roury, bílé tričko s červenou stopkou, do které bylo vepsané talking. Přes rameno měla přehozenou kostkovanou žluto-oranžovočervenou tašku ozdobenou odznáčky a všelijakými barevnými náramky. Měla světle modře nalakované nehty na rukách, jeden duhový prstýnek na levé ruce a hodinky a pár dalších barevných náramků na pravé ruce.
"Ahoj, jmenuji se Nikola a chtěla bych se vám omluvit za Melanii. Je to mrcha, ale jsem na ni tak trochu zodpovědná - je to totiž moje mladší sestra. Je trošku potrhlá, ale pořád doufám, že ji to časem přejde," mile se na nás usmála a podala si s námi se všemi ruku. Byla opravdu milá. Chvíli jsme si spolu povídali. Niky si asi nejvíc sedla s Niallem. Oba dva jsou totiž až neskutečně usměvaví.
Poté, co se už cítila dobře, potom, co se asi po milionté omluvila, se s námi s úsměvem rozloučila. Utekla by od nás jen tak. Nechtěla ani kartičku s podpisy a ani žádnou fotku.
Neštěstí si ale Louis vyžebral jednu společnou fotku, kterou nám trvalo udělat asi půl hodiny, protože Louis se Zaynem pořád do někoho žduchali a Oliv se na mě pořád divně šklebila, prostě klasika.
Nakonec jsme si s Nikou vyměnili telefonní čísla a Twittery a slíbili jsme si, že se ještě někdy sejdeme.
Potom, co se Niky ztratila z dohledu, jsme se konečně rozešli za mým tátou, pro kterého byl dnešní koncert jedno velké překvapení. Do té doby, než jsme vešli na pódium, nevěděl, co se vlastně chystá.
Oddechla jsem si. Dnešní koncert dopadl úžasně, náš vztah s Harrym je pevný a vášnivý a dneska jsem se seznámila s moc milou dívkou. Dnešek se vyvedl opravdu tak, jak nejlépe mohl. Teď ještě, co na to řekne táta…
 

2 people judged this article.

Comments

1 Alča Alča | 26. june 2012 at 20:57 | React

Dlouhej komentář jsem ti slíbila až tam bude to drama(to tě nejspíš zabiju :D). Jinak ses konečně odhodlala sem něco přidat-gratulace, jsem na tebe pyšná :D .
Krásně jses popsala, úplně jsem si to dokázala představit :D :D :D no ještě aby ne :D. Hazza to krásně natřel té náně, jde vidět že je Roxy oddanej.
Upa moc se těším na další díl, doufám že nebudu muset čekat dlouho, víš jak moc čekání nesnáším...tak to je asi vše co jsem chtěla napsat.
PS: Krásnej díl.

2 Nerea Nerea | Web | 26. june 2012 at 21:06 | React

[1]: Děkují :D

3 Emily•Charlotte Emily•Charlotte | Web | 27. june 2012 at 16:50 | React

Toto je úúúplně nejlepší povídka! Snad budou pořád spolu, jsou tak sladcí! :D

4 Lejla♥ Lejla♥ | Web | 27. june 2012 at 21:35 | React

Tak se zas jednou rozepíšu :D :) Tahle kapitola patří k těm NEJlepším :) Fakt moc povedená a super :) Moc s emi líbí. Jak se jí Harry zastane. A vůbec to všechno okolo tam :) Moc pěkně napsaný. Měla si to moc dobře vymyšlený a vážně se ti to vyvedllo ;) Ty náně to natřel pěkně :D Zajímá mě taky jaký názor bude mít táta a jak to bude pokračovat s Niky, takže se moc těším na další kapitolu ;) :)

5 Eliss Eliss | 28. june 2012 at 22:38 | React

Krásnej díl!! ;) Moc se mi líbilo, jak Harry bránil Roxy :p a jinak sem si tě hned uplně představila :D když tam napsalas to tričko se stopkou, bylo mi jasný že jseš to ty :) Fakt moc povedený :)

6 Nerea Nerea | Web | 29. june 2012 at 10:37 | React

[5]:[4]:[3]: Díky holky.
Lajlo: Tu scénu s Melanie jsem vůbec neplánovala dopředu, prostě to nějak přišlo. Niky se tam ještě určitě objeví.
Eliss: Potřebovala jsem někoho, kdo by Mel umoudřil a tak jsem napsala o setkání Nikoly a One Direction a Rose. Potřebovala jsem tam zasadit sebe, aby se mi o tom lépe snilo :D

7 ~ Bonitka ◡‿◡✿ ~ Bonitka ◡‿◡✿ | Email | Web | 29. june 2012 at 18:34 | React

Pekný design máš ! *o*

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama