Kapitola 28.: Chudáček podruhé

3. june 2012 at 12:41 | Nerea |  Halo
Je tu další kapitola. Trvalo mi trošku dýl ji napsat, ale jelikož jsme se s kámoškou dívali na filmy, tak jsem jaksi neměla čas :D. Doufám, že se vám bude líbit, Vaše Nerea :*
.
Z předchozí kapitoly: Kluci ji s nadšením vítali, protože byla prý stejné kvítko jako Harry a holky se s ní nadšeně seznamovali. By nám všem prostě strašně moc sympatická. Myslím, že si budeme rozumět.

.
§§§

Kapitola 28.: Chudáček podruhé

Gemma u nás přespala, ale hned den ráno se rozhodla, že pojede zítra domů. Takž u nás celkově pobude asi dvě noci, což znamená asi tak dva dny. Mrzelo mě, že ji ani nestihnu pořádně poznat, ale už teď vím, že to je blázen… Já mám co říkat.
"Snídaně!" zařvala jsem do nitra domu a ve stejnou chvíli jsem slyšela dupání devíti párů nohou na schodech. Div, že se na nich nepřerazili.
"Áu! Au, au, au!" zakřičel najednou někdo. Já jsem se odtrhla od pozorování topinek a hnala jsem se ke schodům, na nichž se válel Harry s Louisem. Ostatní jenom přihlíželi a křičeli jeden přes druhého, jestli jsou v pořádku.
"Tiho!" zařval jsem, když jsem toho už měla dost. Všichni ztichli a stočili své pohledy na mě. "Kluci? Jste v pořádku?" zeptala jsem se těch dvou neotesánků na schodech. Byli na nich rozpláclí a zřejmě je to muselo asi dost bolet, když je ještě trošku pošlapali ostatní.
"Já jsem v pohodě," ozval se Loui. Jak by taky nebyl v pohodě, když dopadl do měkkého, tedy na Harryho.
"Já… Au, au, au," vydral ze sebe Harry, když se Loui pokoušel vstát.
Klekla jsem si k Harrymu. "I ty můj chudáčku. Pojď," opatrně jsem ho zvedla a za Zaynovy pomoci jsem ho odnesla na polštáře v obýváku. Ostatní se vrhli na snídani, zatímco já jsem prohlížela Harryho záda. Spadl totiž na ně.
"Kde tě to bolí, lásko?" zeptala jsem se a začala jsem mu jemně jezdit po holé pokožce zad. Běhal tady totiž bez trička. Zajela jsem prsty na jeho pravou lopatku.
"Au," zakňučel. Dělal, že ho to moc bolí, přestože to měl maximálně trošku sedřené.
"Aw, zlatíčko. Je mi líto, že tě to tak bolí," řekla jsem. Začala jsem hrát jeho hru. "Asi bych ti to měla pofoukat, co Hazzo?" zeptala jsem se. Nečekala jsem na odpověď a pofoukala jsem mu bolístku. Otřela jsem se o zdravou kůži vedle odřeniny rty. Harry zamručel, a tak jsem si pomalu prolíbávala cestičku přes jeho záda, šíji a krk až ke rtům.
Vášnivě mě políbil a stáhl si mě do klína. Já jsem mu vlpetla ruce do vlasů a nechávala se laskat. Když se pokoušel dostat do mých úst, tak jsem mu trošku odporovala, ale když mi skousl spodní ret, tak jsem se neudržela a vzdychla jsem. V ten moment měl možnost dostat se svým jazykem k tomu mému a taky že ji využil. Zanedlouho už naše jazyky sváděli bitvu vášně. Myslela jsem, že se v jeho náruči rozteču, tak silné to bylo. Nestačil ani svými rty zamířit na můj krk, když se ode dveří ozvalo pískání.
Otočili jsme se. Stáli tam všichni naši spolubydlící a hlasitě výskali. "Jůchů! Ty teda válíš, Hazzo!" zařval Niall a skočil do polštářů za námi.
"Roxanne, že se nestydíš, takhle mi svádět přítele!" ozval se ublíženě Loui než přistál na Niallovi, který pod jeho váhou hlasitě zahekal.
"Ne, Loui, vůbec se nestydím. Já ho totiž miluju," usmála jsem se na něj šibalsky a vtiskla jsem Harrymu ještě jeden vášnivý polibek, než jsem ho odvedla do kuchyně, kde nám naši "milí" spolubydlící zanechali alespoň malou část snídaně.
***
Dnešek byl vcelku klidný den, až na to, že kluci museli jít fotit nějaké photoshooty. Nevím, jak to probíhalo, protože jsem u toho nebyla, ale těšila jsem se, až mi je Harry přinese ukázat.
Byl už večer a já jsem se rozhodla, že konečně zveřejním datum našeho koncertu, na němž budeme my, skupina Rose, a naši kluci z One Direction spolu účinkovat. Bude to taková zkouška před turné.
Oznámení jsem hodila jak na naše webovky, tak na Twitter, Facebook a My Space. Znělo asi takhle: Trny a Pětka budou vystupovat spolu. Dva dny. Pod okem.
Já vím, znělo to divně, ale ti, kteří chtějí, tomu porozumí. Bylo to brutálně vymyšlené a holky to nechali na mě, protože já jsem měla takovéhle hádanky v oblibě. Potom jsem ještě zkoukla Twitter. Narazila jsem na pár našich fotek s Harrym. Podívala jsem se na konverzaci, která u nich probíhala. Stálo tam, že se k němu nehodím, že pro něj nejsem dost dobrá, že s ním jsem jenom proto, aby se o mě zajímal bulvár. Dokonce mi někdo napsal, ať ho nechám na pokoji, že jsem ho ukradla jeho fanynkám.
Ze všech stran se na mě valily nenávistné twetty, že jsem si ani nevšimla těch hezkých. Ty holky mi vyčítaly, že pro něj nejsem dost dobrá, že jsem jenom špína, která se snaží přiživit na jeho slávě. A já ten tlak nevydržela, prostě to nešlo.
Nedokázala jsem vydržet to, že mě nemají rádi, že s tím nesouhlasí, že mě odsuzují jenom proto, že s ním něco mám, jenom proto, že ho miluju. Rozbrečela jsem se, otřásala jsem se vzlyky a nakonec jsem zabořila hlavu do polštáře. Usedavě jsem plakala a ptala jsem se proč… Proč mě tan nenávidí? Proč mě odsuzují, když mě ani neznají?
A v ten moment jsem uslyšela vrznout dveře mého pokoje. Někdo se snažil tiše proplížit dovnitř. Ten někdo byl Harry. Tiše prošel dveřmi, opatrně je zavřel a teprve potom se na mě podíval. Zůstal zamraženě stát na místě, ale chvilku poté už stál u mé postele a hladil mě po zádech.
"Zlato, copak se ti stalo?" zeptal se opatrně a začal mě hladit po vlasech.
"Nic," posmrkla jsem, utřela jsem si noc a snažila jsem se vypadat šťastně. Nechtěla jsem, aby se takovou blbostí Harry trápil. Zvedla jsem se do sedu, podívala jsem se na notebook a jala jsem se ho rychle schovat. On mě však zastavil.
"Co to tam máš?" zeptal se a podíval se na můj Twitter. Když viděl ty hnusné zprávy, tak mě objal a já jsem se zase zlomila. Začala jsem mu brečet do ramene a on mi celou dobu říkal, jak moc mě miluje, a že by mě nevyměnil za žádnou z těch blbek, co píšou takové zprávy.
"Miluju tě Harry," řekla jsem a podívala jsem se do těch jeho nádherných očí.
"I já tebe miluju Roxie," pousmál se tím svým úsměvem, pohledem sjel na mé rty a potom mě něžně políbil. Pohrával si s mými rty, s mým jazykem, s mým tělem. Dnešní noc se stěny našeho domu otřásaly pod parou vášně.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Lejla-1D♥ Lejla-1D♥ | Web | 3. june 2012 at 19:26 | React

Poslední dobou mě konce tvých povídek rozbrečí..:P :D Ale krásný, moc se ti kapitola povedla..:) Ten začátek je dokonalej, s tím Niallem a Louisem jak tam pískaj a tak..:D Krásný ! ;) těším se na další :)

2 Isa Isa | Web | 4. june 2012 at 17:49 | React

Perfektní. Vztah mezi Roxy a Harrym je neuvěřitelný. Moc se mi to líbí. :-D Těším se na další kapitolku. :-)

3 Rachna. Rachna. | Email | Web | 4. june 2012 at 19:04 | React

Ty jejich hrátky na gauči :D wáááááu a pak ty tweety... chudák holka. Chci další díl! ♥

4 Eliss Eliss | 4. june 2012 at 19:10 | React

Tak tahle je doost povedená :) .... ale ty fanynky jsou fakt pěkný blbky, jak už řekl Harry :D :p hlavně mají Roxy a Harry mezi sebou krásnej vztah :) .... opravdu mě to uchvacuje :)

5 Nerea Nerea | 4. june 2012 at 19:25 | React

[1]:[2]:[3]:[4]: Děkuju vám všem!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama