Kapitola 27.: Felicity a Gemma

31. may 2012 at 16:24 | Nerea |  Halo
Ahokjy lidi, jak jste si všimli, tak je tu nová kapitola. Včera jsem ji nestihla přidat, protože jsem na notebooku byla jenom chvilku, takže ji přidávám teď. Doufám, že se vám bude líbit a zítra čekejte další kapču, Vaše Nerea.

Z předchozí kapitoly: Společné vaření jsme naposledy zorganizovali před hodně dlouhou dobou a on se už nemohl dočkat, až mu budu hlasem šéfkuchaře říkat, co má dělat. Fakt jako malej.
§§§

Kapitola 27.: Felicity a Gemma

"Takže, Harry, jak jste se vlastně dali dohromady?" otočila se Felicity Drakeová na Harryho a významně se na něj zadívala. Tahle moderátorka byla taky vlezlá, stejně jako Diana Dashová, ale jenom proto, aby získala informace, které potřebovala. Když jsme ale nebyli před kamerou, tak byla v pohodě, byla milá, usměvavá a vtipná, takže si s klukama padla hned do oka. Jejím dalším plus bylo taky to, že jí nebylo kolem padesáti. Ona byla totiž mladičká, pěkná a velice chytrá dvacítka. Naštěstí pro ni byla zadaná, jinak bych ji za ty pohledy na Harryho musela zabít.
"No, víš Feli. Nejdřív se z nás stali přátelé…"
"A potom mi pomohl v jedné těžké situaci, a tak jsem ho začínala mít ráda víc, než jen jako kamaráda," dokončila jsem za něj. Usmála jsem se na Fel a nechala jsem se obejmout od Harryho. Krásně voněl, a tak jsem mu na chvíli zabořila hlavu do hrudi, zhluboka jsem se nadechla, zatímco Loui pokračoval: "Než se dali dohromady, tak mezi nimi lítaly snad ohňostroje. Jiskřilo to mezi nimi snad neskutečně a nám všem bylo hned od začátku jasné, že to dva budou nakonec spolu."
"Aha. Můžu se vás ještě zeptat na to, co se na oslavě narozenin tvého táty, Roxanne?" pohlédla na mě s prosíkem v očích, a tak jsem se rozhodla říct jí pravdu, která snad nikomu neublíží. Věděla jsem, že Amber Harrymu vyhrožovala nožem, bylo to hrozné, když jsem se to dozvěděla. Nemohla jsem se přenést přes to, že bych ho ztratila. Myslím, že bych to nezvládla.
"Ale jistě. Není to žádné tajemství. Amber Banneová, Harryho bývalá přítelkyně, se ho pokusila svést. Já jsem to však celé viděla a je snad pochopitelné, že jsem byla naštvaná," Felicity pokývala hlavou," a tak jsem utekla. Nechtěla jsem Harryho už ani vidět, ale to jde těžko, když s ním bydlíte ve stejném domě. Bylo mi hrozně, ale tady Niall mi pomohol," poklepala jsem na rameno mému blonďatému kamarádovi,"Harry mi nakonec vysvětlil, co se stalo a musím říct, že díky téhle události jsem poznala, že to, co je mezi námi, je opravdové."
"Aww, zlato," pousmál se na mě Harry a vlepil mi pusu na čelo. Já jsem se jenom zasmála. Byla jsem ráda, že otázky mířené na nás dva už jsme měli za sebou.
Poté, co zahrnula otázkami i ostatní členy naší početné domácnosti, se slova ujal táta, který do té doby jenom seděl, doplňoval chybějící informace a vysílal ke mně zářivé úsměvy. Byl rád, že jsem ráda a že mám někoho ráda víc než jen jako kamaráda, protože, jak vyplulo na povrch, Joshe vyhodil hned potom, co jsme se spolu rozešli. Byl na něj naštvaný, protože mi ublížil a byl rád, doufal, že se to už nebude opakovat.
"Chtěl bych ještě oznámit všem Directionerům a Roseatům (nadějný/ růžový - od slova růže (růžový keř)= fanoušci Rose), že tyto dvě skupiny se za tři týdny vydají na tour po Anglii a pokud jejich spolupráce půjde bez problémů, tak podobné koncerty můžete čekat častěji," oznámil taťka do kamer. Vesele se usmíval a my jsme jenom přikyvovali. Všichni jsme s tím souhlasili, protože jsme si na společné soužití už docela zvykli, stali se z nás přátelé a táta nás nechtěl odtrhávat.
"Wow, tak to jsme nečekali," okomentovala tuto novinku Fel. "Ale gratuluji, hlavně vám holky, bude to vaše první tour. Užijte si to. A vy, vážení diváci, s vámi se uvidím příští týden. Mějte se krásně a popřejte One Direction a Rose hodně štěstí!" zavolala hlasitěji než obvykle a začala mávat do kamer. My jsme ji napodobili. Kamery přestali natáčet a my jsme mohly jít konečně domů.
***
"Ding, dong!" ozvalo se ode dveří. Někdo zvonil a my jsme nikoho nečekali. Byl zrovna den potom, co odvysílali díl Lucky Felicity, ve kterém jsme poskytli pár informací a my s Harrym jsme konečně uveřejnili náš vztah.
"Jdu tam!" zavolal Harry z kuchyně. Zase se něco pokoušel uvařit. Zřejmě si vzal příklad ze mě a z mého táty, protože my s tátou jsme mistři oboru.
"Harolde Edwarde Stylesi!" ozval se naštvaný hlas ode dveří. Kdo to sakra je? Položila jsem si v duchu otázku a šla jsem se podívat ke dveřím. Ještě aby to byla nějaká z jeho poblázněných fanynek.
To, co jsem uviděla u dveří, mě udivilo. Pro mě neznámá dívka bila Harryho rukou po hlavě. Nechápala jsem, co dělá, ale když začala vykřikovat něco ve smyslu, že je jeho starší sestra a jak si jí nedovolil říct, že s někým chodí, tak jsem je nechala se štengrovat. Sama jsem to znala jenom díky holkám, ale Harry to už potřeboval, jelikož svoji rodinu už nějaký ten pátek neviděl.
Když se přestali pošťuchovat, tak jsem si odkašlala, přešla jsem Harryho vykulený pohled a Harryho starší sestru jsem objala. Vřele se mnou spolupracovala, a když jsem jí do ucha pošeptala svůj plán, tak se jenom uchechtla a ještě mi stihla prozradit svoje jméno.
"Ahoj, zlatíčko! Víš, jak moc jsi mi chyběla. To si říkáš nejlepší kamarádka, když ani nenapíšeš ani nezavoláš," rozčilovala se na oko Harryho sestra Gemma.
"Já vím a moc se ti omlouvám, ale měla jsem moc práce. Neboj se, všechno ti vynahradím a pokecáme. Myslím, že bychom mohli uspořádat i pyžamovou dámskou jízdu, Gemmi," zatvářila jsem se kajícně a snažila jsem se vypadat co nejvíc věrohodně, aby nám Harry naši malou srandičku uvěřil. Stalo se. Hazza se na nás jenom vyděšeně koukal, zřejmě ho dost děsilo, že se jeho holka "kamarádí" s jeho starší sestrou.
Když začal zrychleně dýchat, tak jsme se s Gemmou rozesmály, tleskly jsme si a šibalsky jsme se na Harryho usmívali.
Potom jsem zvážněla: "Jmenuji se Roxanne, ale říkej mi Roxy." Natáhla jsem ruku k dívce s dlouhými tmavými vlasy. Stiskla mi ji.
"Já vím. Já jsem Gemma, Harryho starší sestra, ale to už asi víš," usmála se na mě.
"Vy… Vy… Vy se neznáte?!" vypískl vyděšeně Harry.
"Ne," řekly jsme obě dvě zaráz a usmály jsme se na sebe.
"Uf," oddech si a Gemma ho zase začala prohánět. Než skončili s vyváděním, tak o jejím příjezdu věděli všichni v domě. Kluci ji s nadšením vítali, protože byla prý stejné kvítko jako Harry a holky se s ní nadšeně seznamovali. By nám všem prostě strašně moc sympatická. Myslím, že si budeme rozumět.
.
§§§
Líbí se vám kapitola?
Jak myslíte, že vezmou fanynky to, že je Harry zadaný?
 

4 people judged this article.

Comments

1 kajak34 kajak34 | 31. may 2012 at 17:56 | React

Prosím napiš rychle další 8-)  :-D

2 Lejla Lejla | Web | 31. may 2012 at 18:34 | React

Krasna kapitolka :) moc se mi libi a pobavila me :D ta gemma s roxy, dobrej plan :P myslim si, ze ve skutecnim zivote, by to nevzaly dobre, aspon ty, co by do nej byly vazne hodne ''zamilovany'' ale tak podle me to tady bude stejne, ve tvy povidce :) necham se prekvapit... Krasna prace,moc se ti povedla ;)*

3 Isa Isa | Web | 31. may 2012 at 20:53 | React

No...jelikož jsem já jedna z fanynek, tak asi těžko. :-D Tahle kapitola se mi moc líbila. :-) Strašně se mi líbil ten rozhovor s Felicity. :-D Těším se na další dílek. :-)

4 Lejla♥ Lejla♥ | Web | 31. may 2012 at 22:16 | React

Jeee, promin za blbej web :D Byla jsem na mobil a zapomnela jsem k tomu pridat ff..:))

5 Eliss Eliss | 1. june 2012 at 9:11 | React

No nic jinýho jim nebude zbývat, než to příjmout :D Jinak máš tam zase místo kluky ruky ale to nevadí, jen pro tvou informaci ;) A doufám, že něco málo napíšeš i o jejich společném tourne :) Těším se moc na další kapitolu :)

6 NikaRoovy NikaRoovy | Web | 1. june 2012 at 21:42 | React

Promiň, nevím kam napsat. Já jen že si tě tedy přidávám mezi Friends... :-)

7 Rachel. Rachel. | Email | Web | 2. june 2012 at 11:33 | React

Hrozně se mi to líbí! Přečetla jsem si všechny díly! Hrozně se mi to líbí, nová závislost! Jinak u mě je důležitá zpráva! ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama