Kapitola 24.: Niall James Horan 2nd

24. may 2012 at 20:49 | Nerea |  Halo
Je tu nová kapitola. Předem se omlouvám za moji nepřítomnost, ale jelikož mi nejel internet, tak jsem o sobě nemohla dát vědět. Ještě jednou se omlouvám, ale pravidelným a věrným čtenářům by to nemělo moc vadit. Leda těm, co se těší na 24. kapitolku z Harryho pohledu, kterou právě teď přidávám. 25. bude taky z Harryho pohledu a potom už to bude zase jenom Roxy, takže si to užijte, Vaše Nerea

Z předchozí kapitoly: "Ježiši, to je ale blbec," zkonstatoval Niall poté, co jsem dokončila vyprávění celého večera. Byla jsem neskutečně ráda, že právě Niall James Horan je mým kamarádem. Nevím, co bych si bez něj počala.

§§§


.
.

Kapitola 24.: Niall James Horan 2nd

Harry:
Roxy si zrovna povídala s tátou a já jsem jenom tak postával s pitím v ruce někde v koutku a zamilovaně jsem se na ni koukal. Nemohl jsem se vynadívat na její krásu a vždycky, když se usmála, tam mi na mysl přišla slova z naší písničky What Makes You Beautiful:
Everyone else in the room can see it
Everyone else but you
Baby you light up my world like nobody else
The way that to flip your hair gets me overwhelmed
Přesně tyhle slova na ni seděla. Tahle sloka byla prostě naprosto dokonale napsaná přesně na její život, na její gesta, pohyby hlas a úsměv. Byla tak okouzlující, až na ní všichni koukali déle, než mi bylo libo, ale ona si to přes to všechno vůbec neuvědomovala.
Z mého zamilovaného přemýšlení mě vytrhl až něčí dech, který jsem ucítil na zátylku. Někdo mi zezadu dýchal na krk a snažil se, aby to bylo dost vyzývavé. Takovéhle věci nedělala Roxy, kterou jsem měl pořád před očima. I když ona je taky nezbedná dračice, ale takhle na veřejnosti by si to zatím nedovolila, protože jsme náš vztah zatím nezveřejnili společně. Takovéhle věci ale dělala většinou Amber, a že to kolikrát bylo na obtíž. Prudce jsem se otočil.
"Ahoj, zlatíčko," zašeptala rádoby sexy hlasem Amber. Přesně, jak jsem čekal. Ten její barman z Applu ji odkopl anebo se s ním rozešla a teď se jí stýskalo. Ne po mě, ale po mé slávě a penězích. Byla to jen vypočítavá mrcha, která by udělala všechno pro to, aby dostala to, co chce.
"Co chceš, Amber?" vyjel jsem na ni znechuceně.
Zatvářila se jako nevinný andílek a řekla: "Strašně se mi stýskalo, a tak jsem si řekla, že tě chci zpátky."
Povýšenecky jsem pozvedl obočí. "Ne, díky." Otočil jsem se a chtěl jsem jít za Roxy, když mně Amber chňapla za ruku, zaryla mi nehty do kůže a v bolesti mě odváděla někam s sebou. Nechtěl jsem mít doškrábané ruce, aby se o mě Roxy nebála a aby neměli novináři blbé řeči, a tak jsem povolil a šel jsem s ní.
Dotáhla mě až k dívčím toaletám, vtáhla mě dovnitř. Už jsem chtěl protestovat, že tam s ní nepůjdu, ale ona mě popostrčila něčím ostrým. Podíval jsem se dolů a uviděl jsem lesknoucí se čepel nože, který se mi zarýval do boku. Nebyl sice nijak dlouhý, ale podle malého ostrého píchnutí, jako od špendlíku, jsem poznal, že je ostrý až až. To by neudělala.
"Skus protestovat a tenhle nůž skončí v tvém břiše," chladně se zasmála a začala mě druhou rukou hladit po tváři. Okusovala mi čelist a jazykem mi jezdila po rtech. Nebylo mi příjemné to, jak jsem byl na ni natisknutý, jak jsem byl natisknutý na tu čepel, ale ani se mi nelíbilo, že se mě pokoušela ještě políbit. Nechtěl jsem zklamat Roxy a tak jsem odvrátil hlavu.
"Nezapomeň. Žádné protestování, nebo to ostří pocítíš v břiše," přitlačila na nůž. Malinký potůček ztekl z místa na mém boku. Sykl jsem bolestí. "Stejně nakonec budeš spolupracovat a my budeme zase spolu."
"Nebudeme zase spolu, a i kdyby, tak tě nikdy nebudu milovat. Navíc, pokud si nevzpomínáš, tak to ty jsi mě nechala kvůli barmanovi," stál jsem si tvrdě za svým. Nikdy se nevzdám své lásky k Roxanne jenom proto, že to chce nějaká psychicky narušená mrcha. Nevzdám se svého rudovlasého anděla s ďáblem v těle.
"To je mi celkem jedno, protože ani já tebe nikdy nebudu milovat. Nikdy jsem tě vlastně ani nemilovala… Stačí mi, když se mnou budeš mít romantický vztah a já si budu užívat tvé slávy a peněz a pozornosti novinářů, zatímco ty budeš někde na nějaké své tour," miloučce se usmála. Znenadání mě políbila na rty. Nezapojovala jsem se, ale když mi přitlačila nůž ještě víc do boku, tak jsem se zapojil. Nechtěl jsem se s ní líbat, ale zároveň jsem nechtěl ani zemřít, což by se stalo hned potom, co bych se rozhodl odporovat. Znám ji, a tak vím, že kdyby se rozhodla, tam mě dokáže zabít.
Najednou jsem uslyšel někoho popotáhnout. Rychle jsem zvedl pohled od Amber a nože natlačeného na mém boku a podíval jsem se přímo před sebe. Uviděl jsem svého anděla a červenýma očima a rudou tváří. Měla rudý nos, a když uviděla, že se na ni dívám, tak ohrnula spodní ret a tvrdě se na mě podívala.
Já jsem jenom sklopil oči. Tak moc jsem chtěl jít hned za ní, abych jí všechno vysvětlil, ale čepel v boku mi zabraňovala v pohybu. Amber se ode mě odtáhla, andělsky se na Roxy usmála a znovu si mě přitáhla k polibku. Nemohl jsem protestovat, i když mi trhalo srdce vidět ji tam jen tak stát. Trhalo mi srdce jen pomyšlení na to, jak se asi teď cítí. Bylo mi ze sebe na nic, a byl jsem k tomu donucen.
Čekal jsem, že se jí do očí nahrnou slzy a ona ke mně přiběhne, vlepí mi facku a uteče pryč, ale její úžasná povaha se projevila. Zatvrdila svůj pohled. Znechuceně se na mě koukla a potom se, se zdviženou hlavou, rychle odebrala pryč ze záchodků. Každá normální dívka by se tvářila ukřivděně, ale ona to vzala s grácií a odešla ze scény jako královna, i přes to, jak ji to muselo ranit.
Potom, co odešla, se na mě Amber svatouškovsky usmála a schovala nůž do psaníčka, které si odložila na umyvadlo. Přišla ke mně, políbila mě na tvář a řekla: "Užij si to. Ať se ti ve vztahu daří a neboj se, už tě nebudu obtěžovat."
V ten moment, kdy to řekla, jsem se málem zbláznil. Jediné její štěstí bylo, že se rychle dekovala ze záchodků a snad i z celé party.
Já jsem tam jen stál, a pak se mi vybavil pohled na její ublíženou a znechucenou tvář. Nevydržel jsem tu bolest, a tak jsem sjel po chladné stěně toalet na zem, založil jsem si hlavu do dlaní a snažil jsem se zklidnit svůj dech. Vůbec nic mi ale nepomáhalo a mě se do očí začali vkrádat slzy. Nemohl jsem uvěřit tomu, k čemu mě donutila.
 

3 people judged this article.

Comments

1 Lejla ♥ Lejla ♥ | Web | 25. may 2012 at 14:40 | React

To je tak krásně napsaný :) Ty pocity Harryho.. Tu Amber bych zabila! :D Jak si to může dovolit tohlecto? :O Chudák Harry, psychopatka jedna :D Když si představím, že mu ten nůž píchala do boku, je mi z toho zle..:/ :D Jen doufám, že v další kapitole budeš mít jak to s tím jeho zraněním dopadlo, to by mě zajímalo... taky se těším, až se to dozví Roxy, co bude dělat..:) Takže piš dál! Krásná povídka :* :)

2 Isa Isa | Web | 27. may 2012 at 1:08 | React

Tahle kapitola byla skvělá. Líbila se mi tak nějak víc, když to bylo z Harryho pohledu. Líbilo se mi, jak povyšuje ty super vlastnosti Roxy. Třeba to, jak to všechno vzala s grácií. Tahle část mě fakt oslovila. Jdu číst dál. :-)

3 Eliss Eliss | 1. june 2012 at 8:28 | React

TAk to jsem od té mrchy nečkala :O taková surová.... dofám že si to urovnají :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama