Kapitola 24.: Niall James Horan

20. may 2012 at 20:53 | Nerea |  Halo
Je tu další kapitolka. Doufám, že se vám bude líbit, protože mě se líbí a to moc. Mám strašně ráda tyhle dramata a nebojte, další kapitolka bude ještě o trošku lepší. Bude z pohledu Harryho, takže se těšte ;). Ať se líbí, Vaše Nerea.
P.S. komentujte prosím.... O.O
Z předchozí kapitoly: Ještě před tím, než jsem tam ale vešla, tak jsem se vydala na záchody. Můj make-up potřebuje patřičně doopravit.
Vešla jsem dovnitř dveřmi s dámskou značkou (taková ta panenka ;)), zabočila jsem za roh, dostala jsem se k umyvadlům, ale to, co jsem tam uviděla, se mi rozhodně nelíbilo. Byla tam Amber a…

§§§

Kapitola 24.: Niall James Horan

Byla tam Amber a Harry. Líbali se a já jsem zamrzla. Nemohla jsem se ani pohnout. Zadržela jsem dech, nechtěla jsem, aby o mně věděli. Prostě jsem tiše stála a koukala se na ně naprosto nevěřícně. Proč se od ní sakra neodtáhne?
Stiskla jsem víčka k sobě a začala jsme bezhlesně škytat. Zrychleně a těžce jsme dýchala. Po pravé tváři mi sjela jedna jediná slza. Víc jsem ze sebe před ním nemohla dostat. Za víc mi v tuhle chvíli nestál.
Hlasitě jsem popotáhla nosem. Omylem. Harry sebou trhnul a odklonil se od té nány. Vyděšeně a udiveně se na mě podíval. V jeho očích bylo vidět… Ani nevím co. Ublíženě jsem se mu koukala do těch jeho nádherných očí, ale potom jsem ohrnula spodní ret a nakrčila jsem nos. Dala jsem mu najevo, že mi přijde odporný. Že to, co udělal, je odporné. Harry sklopil pohled, ale já jsem se na něj pořád koukala.
Ta kráva, co na něm byla nalepená, se na mě potěšeně a zároveň zákeřně usmívala. Pohodila peroxidově blond vlasy a přitáhla si Harryho znovu k polibku.
To, že se od ní odtáhla ještě před tím, než se ho stihla dotknout rty, jsem už nepostřehla, protože jsem kráčela s hlavou zdviženou vysoko. Odcházela jsem ze scény jako královna, ale přesto, jak jsem se navenek snažila vypadat silně, jsem byla uvnitř rozervaná na kousky. Po Joshovi byl Harry jediným klukem, kterého jsem si pustila k tělu jinak, než jen jako kamaráda. A s Joshem jsem se viděla naposledy v šestnácti, což je dva roky zpátky. Rozešli jsme se v klidu a zůstali jsme přáteli, ale dost už o něm.
Konečně jsem se, po nepříjemné zastávce na dívčích záchodkách, dostala do druhého sálu, kde jsem očima vyhledala Ellise. Její meruňkové šaty vířily kolem dokola, když tancovala s Niallem, který měl na sobě černé sako a pod tím červené tričko na zapínání u krku. Moc jim to dohromady slušelo a na obou bylo vidět, že si to moc užívají.
Nechtěla je nijak rušit a tak jsem napsala Ellise jenom SMSku: Harry se líbal se svojí bejvalkou. Teď jsem já jeho ex. Jdu domů. Neměj o mě strach. Pořádně si to užij. Sluší vám to spolu, Ro :*
Viděla jsem, jak se Ellise zastavuje a jak vytahuje z psaníčka mobil. Přečetla si to a podle výrazu její tváře jí to bylo líto. Rozhlédla se po sále, a když mě uviděla, tak se ke mně rozešla. Jednoduchým gestem ruky jsem ji zastavila a jemně jsem se pousmála. Zamávala jsem jí, a když mi rty naznačila "miluju tě", tak jsem jí to oplatila a potom jsem se rozešla ze sálů pryč.
Odcházela jsem z celé budovy. Neměla jsem chuť někoho vidět anebo slyšet. Potřebovala jsem být sama a vypořádat se s tou skutečností, že mě Harry dokázal v jednom kratičkém okamžiku nahradit někým takovým, jako je jeho ex Amber. Peroxidní blondýnou. Fuj.
Vyšla jsem z budovy, a aniž bych zavolala taxíka anebo limuzínu, kterou jsem sem přijela, tak jsem se vydala po svých, tedy pěšky, domů. Neměla jsem to moc daleko, jenom asi deset minut autem, což znamená, že tak tři čtvrtě hodiny pěšky.
***
Probudila jsem se ubrečená ve své posteli. Neměla jsem ani chuť vstávat a jít připravit snídani pro holky. Nakonec jsem si ale řekla, že by beze mě umřely hlady a tak jsem se tedy vykopala z přikrývek. Ze všeho nejdřív jsem šla do koupelny.
To, co jsem viděla v zrcadle, mě ani nijak nepřekvapilo. Viděla jsem rudovlasou rozcuchanou dívku s červenýma očima a upatlaným obličejem. Její líčení bylo roztahané všude po obličeji a její rty byly dokonale vysušené. Na jejích tvářích byly vidět cestičky, kterými se včera večer kradly ven slzy z jejích očí. Měla upatlané tváře a celkově působila až strašidelně.
Musím se dát do kupy, řekla jsem si. Nedovolím, aby viděl, jak mi ublížil, jak mě zlomil. Budu se chovat naprosto normálně. Tak jako vždycky před tím, než jsme se dali dohromady.
Jak jsem si řekla, tak jsem udělala. Vykoupala jsem se v horké vodě, kde jsem si umyla vlasy a obličej. Ještě než jsem vylezla, tak jsem si dala studenou sprchu, abych byla svěží a pořádně vzhůru. Poté jsem se u zrcadla malinko nalíčila a rozčesala jsem si mokré vlasy, které jsem nechala uschnout bez pomoci fénu. Jako každé ráno, když nespíchám a dneska byla sobota, takže jsem neměl naprosto nic na práci. Dneska se půjdu vyřádit do ateliéru.
Sešla jsem dolů do kuchyně. Prohlédla jsem lednici a vytáhla jsem z ní všechno potřebné na výrobu palačinek. Když jsem už konečně byla hotová s těstem, tak jsem se pustila do smažení. Palačinky lítali ve vzduchu jedna za druhou a já jsem se jenom pohupovala do rytmu písničky Stereo Heart, která mi zněla ze sluchátek, které jsem měla nasazené na uších. Zpívala jsem si, ale nesmála jsem se tak, jako vždycky. Prostě to nějak nešlo. Už včera jsem si řekla, že život jde dál, ale prostě to nějak nešlo. Jistě, pořád jsem byla na Harryho naštvaná, ale taky mi nějakým zvláštním způsobem chyběl. Včera večer se mu podařilo zlomit mi srdce a ani o tom nevěděl.
"Ahh, co to tu tak lahodně voní?" ozvalo se najednou za mnou. Sundala jsem si sluchátka z uší a usmála jsem se na Nialla.
"Palačinky, šmoulíčku,"řekla jsem, vytáhla jsem devět talířů a jala jsem se nakládat mu pořádnou nálož sladkého opojení. Ještě jsem vytáhla z lednice šlehačku, tvaroh, marmeládu a čerstvé jahody a mohli jsme začít hodovat. Palačinek bylo zatím požehnaně, takže jsem se mohla pustit do jídla společně s Niallem.
Celou snídani jsem ale mlčela.
"Co se stalo, Roxy?" zeptal se mě vážně Niall.
"Nic se nestalo," sklopila jsem pohled do talíře. Do očí se mi začali drát slzy, ale přes záplavu mých vlasů to nebylo vidět. Jedna jediná jednoduchá věta mi hned připomene, jak se vlastně doopravdy cítím… A to jsem si myslela, že jsem jakš takš v pořádku, a že zvládnu hrát, že se nic nestalo, že mi vůbec neublížil.
Niall přestal jíst. Odložil palačinku, otřel si umaštěné prsty do ubrousku a přihnal se ke mně, aby mě objal. Hned, co jsem ucítila jeho pevné objetí, tak jsem se rozbrečela. Celé ráno jsem to vydržela, ale najednou, jakoby se protrhla stavidla. Potřebovala jsem to ze sebe všechno dostat. Všechen vztek, smutek a bolest.
Začala jsem Niallovi bušit do hrudi, vztekala jsem se, nadávala jsem a brečela jsem, ale on mě pořád pevně držel a utěšoval mě. Mezitím, co jsem vyváděla, jsem mu po útržcích řekla, co se včera vlastně stalo.
"Ježiši, to je ale blbec," zkonstatoval Niall poté, co jsem dokončila vyprávění celého večera. Byla jsem neskutečně ráda, že právě Niall James Horan je mým kamarádem. Nevím, co bych si bez něj počala.
 

3 people judged this article.

Comments

1 Isa Isa | Web | 21. may 2012 at 20:34 | React

D-O-K-O-N-A-L-O-S-T! Bože ten Niall je tak...boží. Takovej roztomilej. Tohle byl prostě perfektní díl. :-) Těším se na další.

2 Lejla♥ Lejla♥ | Web | 21. may 2012 at 21:05 | React

Musím říct, že tenhle díl se ti vážně moc povedl! :) Je to jedna z nejlepších kapitol týhle povídky, co jsem četla.. Fakt moc pěkný ;)
S tím Harrym jsem to čekala..:) A moc se mi líbí jak popisuješ to, že nechce dát najevo jak je roztrhaná uvnitř a všechno okolo.. S tím jak jí jedna věta nahnala slzy do očí, tak o mám vždycky já :D Když něco je a najednou mě začnou litovat, nebo se ptát, rozbrečím se, ikdyž nechci :D Je to hrozný, ale krásně si to vystihla a za tom palec nahoru! :) Nialla si uvedla dobře, jsem ráda že ho nebereš tak jako malé děcko, ale i rozumnýho a dobrýho kamaráda. Ostatně to, co si psala io Niallovi ty mě ;) Niall je podle mě hodně dobrej kamarád, idkyž trochu praštěnej, jak v tvý FFce, tak i doopravdy :)
Celý kapitole dávám velkej palec nahoru a těším se na další! :) Šup, šup :D ;)

3 Eliss Eliss | 1. june 2012 at 8:20 | React

No joo přiznávám s tím Harrym jsem to očekávala :) a rozhodně bych chtěla mít taky takovýho kamaráda jako je Naill :) jinak zase a zase nádherný *_*

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama