May 2012

Kapitola 27.: Felicity a Gemma

31. may 2012 at 16:24 | Nerea |  Halo
Ahokjy lidi, jak jste si všimli, tak je tu nová kapitola. Včera jsem ji nestihla přidat, protože jsem na notebooku byla jenom chvilku, takže ji přidávám teď. Doufám, že se vám bude líbit a zítra čekejte další kapču, Vaše Nerea.

Z předchozí kapitoly: Společné vaření jsme naposledy zorganizovali před hodně dlouhou dobou a on se už nemohl dočkat, až mu budu hlasem šéfkuchaře říkat, co má dělat. Fakt jako malej.
§§§

Kapitola 26.: Kronika

28. may 2012 at 18:19 | Nerea |  Halo
Je tu další kapitolka. Měla jsem ji dopsanou ž kolem čtvrté, ale znáte to brácha je prevý/ít. Je to taková řekla bych, že oddechová kapitolka, která odhaluje pokroky taky dalších párů v povídce.Doufám, že se vám bude líbit, Vaše Nerea.

Z předchozí kapitoly: "Já tebe taky," řekla a usmála se, když jsme se od sebe odtáhli. "A nikdy nepřestanu," zašeptala, když jsem ji vzal za ruku. Bylo to skoro stejné jako toho večera, když jsme se poprvé políbili, ale bylo to lepší.

§§§

Reklamy

28. may 2012 at 14:49 | Nerea
...
Prosím, jedině sem!

20.5. - 27.5. 2012

28. may 2012 at 14:09 | Nerea
Neděle: 75
Pondělí: 51
Úterý: 64
Středa: 60
Čtvrtek: 63
Pátek: 55
Sobota: 89 > rekord !!
Neděle: 61
ˇˇˇ
Celkem: 518
Lidi, zase vám musím poděkovat. Bez vás a vašich komentů by mě netěšilo psát a tak vám zase děkuji za všechny vaše komenty a za to vaše čtení, kterým obohacujete můj blog. Těm, co komentují, musím říct, že je mám moc ráda :*, a že se vždycky strašně těším, kdy se někdo odhodlá a můj článek okomentuje...
Díky všem, Vaše Nerea XD

Smysl života

27. may 2012 at 12:51 | Nerea |  one.shot
Jednorázová povídka do soutěže tady. Doufám, že se vám bude líbit. Je to další slaďák na One Direction a už podle obrázku poznáte, že je o Zaynovy. Jeden z mojí trojičky :D (Niall, Zayn, Harry). Pěkné čtení, Vaše Nerea :*
ˇˇˇ
Erika seděla na jednom zapadlém místě, v altánku, v parku, kam skoro nikdo nechodil. Seděla na jedné z polstrovaných lavic. V jedné ruce třímala obyčejnou kytaru a v druhé, krátké vodítko, na jehož konci seděl černý labrador s postrojem, kterým byl připoután k vodítku. Nevadilo mu to, byl zvyklý.

Kapitola 25.: Harryho ráno poté

26. may 2012 at 17:59 | Nerea |  Halo
Je tady další kapitolka. Snad se vám bude líbit, jak jsem to zaonačila a nakonec vyřešila. Jak už jsem říkala Alči, nečekejte sad end, na ten totiž nemám. Moje příběhy knčí jenom Happy Endem a sad endy nemám ráda, takže... Chci poděkovat další mojí kamarádce ze školy, která čte moji povídku. Díky Eliss, jsem strašně moc ráda, že se ti moje psaní líbí :D. A abyste nepřišli zkrátka, tak chci poděkovat všech ostatním, kdo čtou moji kapitolovku a obvzlášť těm, kteří zanechávakí komenty. Díky lidi, Vaše komenty dělají divy. ;) Vaše Nerea

Z předchozí kapitoly: Nevydržel jsem tu bolest, a tak jsem sjel po chladné stěně toalet na zem, založil jsem si hlavu do dlaní a snažil jsem se zklidnit svůj dech. Vůbec nic mi ale nepomáhalo a mě se do očí začali vkrádat slzy. Nemohl jsem uvěřit tomu, k čemu mě donutila.
§§§

20. kapitola: První viteál

26. may 2012 at 17:20 | Nerea |  Lucem Vitae
Druhé kulatiny. Jsem na sebe pyšná, že jsem se dostala tak daleko, ale zaroveň jsem tak trochu smutná, že se mi nepodařilo udělat vám radost a napsat tuhle kapitolku o mnoho delší než ty před ní. S lítostí vám musím ozámit, že mi dochází inspirace, takže kapitolky LV nebdou přibývat často. Pořád se budu snažit je psát, jenže je to vždycky záležitost tak na dvě hodinky, zatímco u Halo napíšu kapitolku za necelou hodinku... Pokusím se to nějak zpravit, ale neslibuju.
BTW. Antigua oficiálně končí. Povídka je ukončená, takže pokud někdo budete chtít, tak si v ní můžete pokračovat. Vaše pokračování tady klidně zveřejním...
Užijte si kapitolku, Vaše Nerea.

Z předchozí kapitoly: Pousmála jsem se a na oplátku jsem mu dala pusu na tvář, což byl pokrok.
"Sladké sny, Ellise," zašeptal tak, aby ho neslyšeli kluci.
"Dobrou kluci,"houkla jsem po ložnici a v odpovědi se mi dostalo jenom bručení. "Dobrou, Siriusi,"zašeptala jsem, položila jsem si hlavu na jeho hrudník a v momentě jsem usnula.
§§§

Honey's

24. may 2012 at 21:38 | Nerea
http://sweet-marshmellou.blog.cz/
http://loved.blog.cz/
http://gpx-site.blog.cz/
http://hq-one-direction.blog.cz/
http://demilovato.blog.cz/
http://our-fan-fictions.blog.cz/
http://onedirectionweb.blog.cz/
http://skijumping-austria.blog.cz/
http://onedirection-ff.blog.cz/
http://twins-lowe.blog.cz/
http://sexualfrustrations.blog.cz/pro-dospele
http://fantasylife.blog.cz/
http://off-the-chain.blog.cz/
http://kissablecheeks.blog.cz/
http://ourstories.stmivani.eu/News

24. may 2012 at 21:29 | Nerea

News 2012

Prosinec
16.12.¨¨Ney Lay - New Age
.
Listopad
.
Říjen
4.10.¨¨Ney Lay: RedSide 1D
.
Září
18.9.¨¨Ney Lay - 3Colours ZicZac
.
Srpen
28.8¨¨New Lay - Rainbow Niall★
10.8.¨¨New Lay - Fu*king Perfect Niallko
.
Červenec
19.7.¨¨New Lay - Violett Stories
6.7.¨¨New Lay - Blue 'nd Pink 1D
2.7.¨¨1 YEAR on Blog.cz
.
Červen
27.6.¨¨New Lay - DreamsComeTrue O.1
24.6.¨¨New Lay - d.BlueSummerFree
18.6. - 22.6.¨¨Výlet => nejsem tady
18.6.¨¨New Lay - l.BlueNiallie
10.6.¨¨New Lay - ClearVision
4.6.¨¨New Lay - MentholHarry
2.6.¨¨New Lay - CityBlue
.
Květen
26.5.¨¨New Lay - Orange City Lights
25.5.¨¨New Lay - Violet Girl
20.5.¨¨New Lay - 1DBlue 'nd Red
13.5.¨¨New Lay - Summer One D
6.5.¨¨New Lay - 1D Grey/ Orange
.
Duben
28.4.¨¨New layout - Angels 1D

Site and Admin

24. may 2012 at 21:26 | Nerea

Site

Admin: Nerea
Založen: 2.7.2011
Layout: Nerea
Pokud budete chtít zveřejnit nějakou svoji povídku na mém blogu, tak mi ji, spolu s přezdívkou a obrázkem (pokud nějaký máte) pošlete na tenhle e-mail:
NereaMoore@email.cz

Admin

Jsem "obyčejná", možná trochu trefená, holka. Jmenuji se Nikola Vizinová, já vím, opravdu otřes, ale pseudonim je lepší - Nerea Moore =D. Píšu, taky trochu kreslím, zpívám si (mizerně, ale většinou kdekoli :D), ráda tancuju a jsem tak celkově trochu živel :D. Na tomto blogu najdete ffky na Harryho Pottera (ale spíš na Poberty :)), One Direction, the Vampire Diaries. Když se vám tu bude líbit, tak se zdržte a nezapomínejte na komenty :D.

Kapitola 24.: Niall James Horan 2nd

24. may 2012 at 20:49 | Nerea |  Halo
Je tu nová kapitola. Předem se omlouvám za moji nepřítomnost, ale jelikož mi nejel internet, tak jsem o sobě nemohla dát vědět. Ještě jednou se omlouvám, ale pravidelným a věrným čtenářům by to nemělo moc vadit. Leda těm, co se těší na 24. kapitolku z Harryho pohledu, kterou právě teď přidávám. 25. bude taky z Harryho pohledu a potom už to bude zase jenom Roxy, takže si to užijte, Vaše Nerea

Z předchozí kapitoly: "Ježiši, to je ale blbec," zkonstatoval Niall poté, co jsem dokončila vyprávění celého večera. Byla jsem neskutečně ráda, že právě Niall James Horan je mým kamarádem. Nevím, co bych si bez něj počala.

§§§

13.5. - 19.5. 2012

20. may 2012 at 22:17 | Nerea
Neděle: 60
Pondělí: 46
Úterý: 54
Středa: 61
Čtvrtek: 74
Pátek: 56
Sobota: 85 > zatím rekord :)
***
Celkem: 436
To je úžasný. Tento týden padly hned dva rekordy. Nemám slov. Jsem moc ráda, že mě tak navštěvujete, a že komentujete moje články a povídky. Děkuju vám všem, protože kdyby nebylo návštev a komentů, tak by se mi ani psát moc nechtělo....
Díky vám všem, Vaše Nerea

Kapitola 24.: Niall James Horan

20. may 2012 at 20:53 | Nerea |  Halo
Je tu další kapitolka. Doufám, že se vám bude líbit, protože mě se líbí a to moc. Mám strašně ráda tyhle dramata a nebojte, další kapitolka bude ještě o trošku lepší. Bude z pohledu Harryho, takže se těšte ;). Ať se líbí, Vaše Nerea.
P.S. komentujte prosím.... O.O
Z předchozí kapitoly: Ještě před tím, než jsem tam ale vešla, tak jsem se vydala na záchody. Můj make-up potřebuje patřičně doopravit.
Vešla jsem dovnitř dveřmi s dámskou značkou (taková ta panenka ;)), zabočila jsem za roh, dostala jsem se k umyvadlům, ale to, co jsem tam uviděla, se mi rozhodně nelíbilo. Byla tam Amber a…

§§§

one direction Blue 'nd Red

20. may 2012 at 14:08 | Nerea |  Desings of my blog
Po rozkliknutí se zvětší. (Pravým a Otevřít obrázek :D)
20.5. 2012 - 25.5. 2012

19. kapitola: Kluci na pomoc

19. may 2012 at 18:55 | Nerea |  Lucem Vitae
Je tu další kapitola. Proč tu nebyla už včera? Všechno je to tady. Doufám, že se vám bude líbit, přestože je jen taková oddechová. Nějak mi v poslední době dochází chuť psát Lucem Vitae, ale zatím se držím. Chci vás tedy poprosit, jestli byste nezanechali třeba jenom ubohýho smajlíka, abych věděla, jestli jste četli a jestli se vám líbila ( :) / :D / XD / ;) ) a nebo jestli ne ( :( / :/ atd.). Předem díky, Vaše Nerea.

Z předchozí kapitoly: "To byl zase dopis, co kluci?" ozval se s úšklebkem na tváři Sirius.
"Náhodou to bylo romantické," ozvala jsme se ze stínu společenky.
"Kdo je tu?" zbystřili všichni a vylezli zpod neviditelného pláště. Začali se ohlížet okolo a máchat rukama.
Zahihňala jsme se. Samozřejmě, že naschvál. A v ten moment mi dopadla něčí ruka a rameno. Vyjekla jsem, ale hned jsem zase ztichla. Přece jsme nechtěli nikoho vzbudit, stačí, že jsem vzhůru já a ti čtyři pakoni.
§§§

Pictures for Stories

19. may 2012 at 13:47 | Nerea |  Signatures
Nový obrázky k povídkám Halo, Holmes House a Dreams Come True. Nějak mě to včera chytlo a tak jsem se do toho pustila. Myslím, že se obrázek k Halo od těch mých začátků zlepšil o hodně, protože tenhle obrázek nemá chybu. Moc se mi líbí a já doufám, že se líbí i vám ;)
A ve spod jsou nějaký obrázky k ještě nezveřejňovaným povídkám.
Holmes House se chystám začít přidávat asi až bude na blogu tak 35. kapitola Halo a Dreams Come True mi zatím leží jenom v hlavě a je udělaná jenom taková kraťoučká myšlenková mapa, protože ještě musím pořádně nastudovat X Factor a zjistit si něco o porotcích > Simon Cowell, Cheryl Cole, Louis (nevím jak dál :D)Nevíte, jak se jmenuje te Louis přijímením?
Líbí se vám obrázky?

Diary 0.1 Výlet do Narnie! > Dlouhé stráně a Velké Losiny

19. may 2012 at 11:42 | Nerea |  Diary
Takže Ahoj. Chtěla bych vám trošku objasnit důvod mé včerejší nepřítomnosti v přidávání článků. Je to tak, ža jsme se třídou(tercie) na gymplu jeli na exkurzi do papírny ve Velkých Losinách a na prohlídku přečerpávací elektrárny Dlouhé Stráně. Předem vám musím říct, že to nebylo nic moc. Vyjížděli jsme kolem sedmé a v Losinách jsme byli kolem desáté. Následovala asi padesáti minutová prohlídka papírny a následný nákup suvenírů. Já jsem si koupila kaligrafické pero z rákosí a jeden deníček s ručně dělaného papíru spolu se záložkou. Musím říct, že na cestě tam jsme zažili hafo srandy.
Po Losinách jsme jeli na Dlouhé Stráně. Podstoupili jsme krátký výklad v informativní budově a poté jsme se vydali do kaverny - strojovny. Nejvíc, co mě tam zaujalo byla asi výzdoba těch prostorů. Měli tam dole v kaverně (30 m pod povrchem) dvě nádherný plastiky, ze kterých mi ale nevyšly dobrý fotky, takže je sem nedám, ale byly úplně bombastický.
No a potom jsme už jeli domů. Mohlo být tak kolem půl třetí, když jme vyjížděli. Cestou jsme se ještě stavili u těch nádrží té přečerpávací elektrárny. BTW. Jedna je dolní a druhá horní :) Máme z tama s holkama nádherný fotky a tak neodolám a dám je sem :D.
Cesta domů trvala asi dvě hodiny a půl, takže jsme byli kolem páté doma v Bučovicích. Po cestě mě trošku bolelo bříško a tak jsem odpočívala, usnula jsme, ale oni mi to nechtěli dopřát a hned pět minut potom, co jsem konečně zabrala, mě vzbudili tím, že už tam budem. Jasný, trvalo nám dalších deset minut, než jsme se k Bučkám vůbec přiblížili.
Doufám, že vám to nepřijde otravný, takovejhle zápis, ale já se jenom chtěla pochlubit aneb jak Sára (spolužačka) řekla: "Skvělej výlet by byl, kdyby jsme tam a hned zase zpátky." >>> Cesta na té exkurzy byla prostě tím nejlepším ;)
V celém článku - A teď fotky:

Kapitola 23.: Malá velká holčička

17. may 2012 at 21:35 | Nerea |  Halo
Je tu další kapitolka ;). Nevím, co k ní mám říct, snad jen to, že v ní okusíte pravou idilickou lásku mezi otcem a dcerou. Jak já bych chtěla, abych měla takový vztah s tátou... Těš te se na další kapitolu... Ještě není napsaná (kapitoly většinou píšu až v den, kdy je přidávám, takže... XD), ale už teď vím, že bude mít grády. Musím říct, že se Roxy pořádně naštve...
Užijte si kapitolu, Vaše Nerea
P.S.: Další kapitola Lucem Vitae bude až v sobotu večer anebo možná zítra kolem osmé. Ještě nevím, ale jelikož jedeme se třídou do Narnie, tak moc nedoufejte.. :/

Z předchozí kapitoly: Pětičlenná skupina kluků One Direction začala zpívat novou píseň, kterou věnovali muži, který dnes slaví narozeniny. Muži, který za svůj život zakusil to největší neštěstí - ztratil milovanou osobu a i pře jeho špatné období se nakonec zmátožil a postavil se znovu na nohy. Muži, který byl psychicky silnější, než jakýkoli jiný člověk, kterému osud tak moc ublížil. Muži, kterého jsem konečně mohla začít mít pořádně ráda. Muži, kterému jsem už dokázala vykouzlit úsměv na rtech. Muži, který je mým tátou…
§§§

Kapitola 22.: Fuj je to

15. may 2012 at 21:13 | Nerea |  Halo
Další kapitolka Halo, jak jsem slíbila ;). I když možná trochu pozdějc, ale přece :D. Doufám, že se vám bude líbit. Není nic moc, je tam jenom nějaký obkecávání, ale 24. kapitola bude drsná. Jakože hoooodně drsná.... Se těším XD
Prosím o komenty. Děkuji. Užijte si kapitolu, Vaše Nerea

Z předchozí kapitoly: I když musím uznat, že každý z nich má nějakou zvláštní úchylku. Teda, co jsem si za ty dva týdny stihla všimnout, a věřte mi, nedalo se to přehlédnout…
§§§

I'm soooo sorry..........

14. may 2012 at 18:32 | Nerea |  Diary
Sorry děcka!
Mám smutnou zprávu pro ty, kteří čekají na nový díl Antiqui >>> Moc mě bolí hlava a je mi špatně... Snad se z toho do zítra vyspím, abych mohla přidat jak Halo, tak slibovanou Antiqu. Přejte mi, ať se brzo uzdravím, protože v pátek jedeme se školou na výlet a já tam nechci chybět. Je mi líto, pokud jsem někoho zklamala, ale jelikož vím, že to opravdu nedám, tak se moc omlouvám. Musela jsem se přemáhat, abych vůbec napsala tohle.
Mějte se líp než já, Vaše Nerea Moore....

Kapitola 21.: Červený koberec

13. may 2012 at 19:20 | Nerea |  Halo
Nová kapitolka Halo. Je trošku kratší než obvykle, ale jelikož jsem si teprve teď udělala takový "plán", podle kerého se chci v ději řídit, tak mi to prosím odpusťte ;). Užijte si ji a počítejte s tím, že další kapitolka bude delší (budu se vám to snažit vynahradit). Těště se, protože v další kapitole bude vystupovat One Direction s jejich dárkem pro Matthewa (Roxyn táta). Užijte si to, Vaše Nerea O:)

Z předchozí kapitoly: Táta se rozhodl, že je v jeho životě místo pro další ženu. Maminka by mu to jistě nevyčítala. Myslím, že se na něj dokonce dívá s úsměvem na tváři. Konečně už bude líp.
§§§

Summer One Direction

13. may 2012 at 18:06 | Nerea |  Desings of my blog
Po rozkliknutí se zvětší. (Pravým a Otevřít obrázek :D)
13.5. 2012 - 20.5. 2012
Spokojenost? Jasnačka... Na tehnhle jsem opravdu pyšná, i když je tohle jeho dzuhá verze :D.

My One Direction

12. may 2012 at 23:34 | Nerea |  Moje Obrázky
Tak tohle je můj obrázek do Alčinýho památníku. Jo, je to přesně ta Alča, která komentuje Halo ;). Tohle prostě stojí za zveřejnění a to bez oddělovače.
BTW. Ta holka vedle Harryho a Zayna je Alča. Enjoy it, Yours Nerea :*

Wand 1. :D

12. may 2012 at 20:41 | Nerea |  Moje Obrázky
Jeden takovej návrh na hůlku. Inspirovala jsem se trošku hůlkou Bellatrix Lestrangeové, ale musíte uznat, že tahle je o moc hezčí ;)

Z nudy ve škole

12. may 2012 at 20:36 | Nerea |  Moje Obrázky
Takový blbůstky, co jsem kreslila ve škole, když jsem se nudila. Některý jsou fakt hrůzy, ale nebylo by to ono, kdybych je sem nepřidala :D.
BTW. Ta pruhovaná žena s brýlema je učitelka, která nás suplovala z AJ.
BTW 2. Tu lahvičku jsem kreslila u filmu Parfém vraha (myslím, že se to tak jmenovalo). Bylo to brutální a já jsem si nemohla pomoct :)

Emily Fox

12. may 2012 at 20:29 | Nerea |  Moje Obrázky
Emily Fox. Jedna postava, která mi hodně leží v hlavě. Nemůžu se jí a jejího příběnu zbavit.
BTW. Fixama >>> Hrůza O_o

Kapitola 20.: Bohyně a konečně změna

11. may 2012 at 17:17 | Nerea |  Halo
Je tu další kapitolka :D. Máme druhé kulatiny! Jsem na sebe setsakramentsky pyšná. OMG. Nikdy jsem nečekala, že se to tak protáhne, ale jsem ráda :). Halo je vlastně moje první povídka s takovým rozsahem (vlastně až na Lucem Vitae, to se ke kulatinám už taky pomalu blíží :D) Užijte si tuhle kapitolku a zanechte koment. Proooooosssííímmm!!!! O.O *smutně koukám* Vaše Nerea :D

Z předchozí kapitoly: Potom, co mě kluci viděli, jak se válím po zemi, se rozchechtali taky a tak si jediní dva "normální" lidé (Harry a Manon) v místnosti vyměnili zoufalý pohled a radši nic nekomentovali. Stejně by to nemělo cenu.
§§§

18. kapitola: Trotl Potter

11. may 2012 at 14:43 | Nerea |  Lucem Vitae
Je tu nová kapitolka LV a s ní i malinkaté oznámení. Nové kapitoly Lucem Vitae se budu snažit přidávat každý pátek, ale musíte mě pochopit, když se mě rozhodne múza nechat vyspat se na gauči. Je to nepříjemné a mě z toho potom bolí záda XD, ale co nadělám :D. Múza je prostě náladová a já ji nechci naštvat :D
Užijte si kapitolku a těšte se na další dílek, Vaše Nerea
BTW... Dneska bude další dílek Halo ;)

Z předchozí kapitoly: Severus jenom pokýval hlavou a poté, co jsem mu vysvětlila ještě nějaké podrobnosti o mé minulosti, jsme se každý, vydal svojí cestou. Já do Nebelvírské věže a on do Zmijozelského sklepení. Nechápala jsem, jak někdo tak milý a správný, může být zařazen do Zmijozelu.
§§§