Kapitola 13.: Setkání Rose a One Direction 1/2

17. april 2012 at 18:14 | Nerea Moore |  Halo
Je tu další kapitola, jak jsem slíbila Alčo. Je to vlastně jedna polovina předchozí kapitoly z pohledu Harryho. Na druhou část se můžete těšit co nejdříve (nejpozději pozítří :D). Doufám, že se vám bude líbit, i když já s ní moc spokojená nejsem, ale hlavně ať se líbí vám =D. Užijte si ji, Vaše Nerea

Z předchozí kapitoly: Spokojeně jsem zavrněla a s posledním pohledem do jeho očí jsem usnula stočená na jeho hrudi a v jeho náručí. Důležité bylo, že to byla JEHO náruč.
§§§

Kapitola 13.: Setkání Rose a One Direction 1/2

Harry:
Když Roxy odešla z obýváku za otcem, tak jsme se pozdravili se Zaynem. Holky se na nás jenom mlčky dívali a tak se Zayn pustil do seznamování.
"Kluci, tohle je Sam," řekl a ukázal na takovou malou černovlásku. Všiml jsem si, že když se na ni díval, tak se mu rozzářily oči. S tou holkou si ještě budu muset pokecat.
"Ahoj, já jsem Harry, tohle je Niall, Louis a Liam," představil jsem nás a objal jsem ji, tak jak se to v Londýně dělá. Stejně tak ji objali i kluci.
"Tohle je Ellise," řekl zase Zayn a ukázal na hnědovlasou, rozumně vypadající, dívku, která pokukovala po našem jedlíkovy. Zase jsme ji objali a Niall jí dokonce vtiskl i polibek na tvář. Měli jste vidět, jak potom krásně zčervenala. Uchechtl jsem se a žduchl jsem do Louiho, aby se taky podíval, co s tou Ellise náš stydlín Niall dělá. Loui se rozesmál.
"No a tohle je Olivie," ukázal Zayn na blondýnku se zelenýma očima.
"Zayne, kolikrát ti mám říkat, že to jméno nesnáším," protočila nad ním oči a s pohledem na nás řekla: "Pro přátele jsem Oliv, ale vy mi budete říkat Olivie, protože po tom, co jste udělali Roxy, si nezasloužíte být mými přáteli." Řekla a posadila se zpět na pohovku, zapnula si film a dál už nás nevnímala.
"Z toho si nic nedělejte," usmála se Ellise a mávla nad chováním Olivie rukou," ona je totiž na naši Roxy tak trošku citově vysazená."
"Spíš bych řekla, že ji naprosto zbožňuje," šeptla k nám Sam a kluci se rozesmáli. Já jsem nemohl. Užíralo mě svědomí, že jsem ten nejhorší kamarád, jakého si Roxie mohla vybrat, protože po tom, co jsem udělal, bych se sebou opravdu nekamarádil. Byl jsem tak nechutně zaslepený, až se to zdá nemožné.
Ta holka, Ziva, se s námi chtěla seznámit jenom proto, aby se trochu zviditelnila, protože se snažila být tanečnicí. Když jsem ji viděl, tak musím uznat, že jí to šlo, ale potom, co se ke mně tiskla na veřejnosti před fotografy, jako by byla moje holka, ze mě její jakoby kouzlo spadlo a já jsem zase viděl všechno čistě a jasně. Byla to mrcha, která nás jenom využila, a stejně ji to bylo prd platné, protože naše fanynky se na ni vrhly, jako vosy na med. Trochu jí "pomačkaly". Však víte, jak to myslím. No a potom si na ní smlsl tisk: bulvární časopisy, fotografové a všelijací šťouralové na ni našli všechno špatné a tak její kariéra tanečnice skončila.
Nepřál jsem jí to. Neměl jsem z toho ani škodolibou radost, ale zasloužila si to, za to, jak moc ublížila našemu miláčkovy Roxie. Všichni kluci z party ji strašně milují. Zbožňují ji tak moc, že by bez ní déle než týden nevydrželi. No a to je vlastně to, proč jsme tady. Kluci ji… My všichni jsme ji chtěli zase vidět a prosit za odpuštění. Nehorázně nás to všechny mrzí a až se Roxy vrátí od otce, tak máme nacvičenou společnou řeč, po které by nám mohla odpustit. Alespoň doufám, že by mohla uvažovat o tom, že nám odpustí.
Rozsadili jsme se do polštářků a dek, které sloužili jako pohovka a všichni společně jsme se dodívali na film, který bežel už před tím, než jsme přišli. Byla to komedie s takovým, trošku sexuálním nádechem. Párkrát tam létala i sprostá slova, ale to jsme brali naprosto v pohodě, protože sami nadáváme pěkně barvitě. Teda aspoň já.
Roxy nepřišla, ani když jsme dokoukali Prci, prci, prcičky a jelikož bylo už něco kolem desáté večer, tak jsme se rozhodli, že už půjdeme domů a že se Roxanne omluvíme někdy jindy, ale Oliv nás zastavila.
"Jste dobří kluci a je vidět, že vám na Roxy záleží a proto tady, přesto, že se sem zítra stěhujete, můžete přespat. Ellise vám ukáže pokoje a já jdu udělat ještě něco k snědku," oznámila nám Oliv se skoro nepostřehnutelným úsměvem na rtech.
"Jupí!" vykřikl Niall, hned jak uslyšel zmíňku o tom, že se jeho prázdné bříško konečně nají. Na hlad si totiž během filmu stěžoval nejméně padesátkrát, ale Ellise ho vždycky utišila tím, že ho pohladila po vlasech a cosi mu zašeptala do ucha. Bylo hned jasné, že ti dva si padli do oka a to i přes to, že jsou tak rozdílných povah… Anebo právě proto? Kdo ví…
Nadšeně jsme souhlasili a po prohlídce jednoduše, elegantně a stylově zařízených pokojů jsme se vydali zjistit, co nám Olive ukuchtila. Být to na mě, tak bych se v té jejich mega kuchyni usídlil hned. Byla dokonalá. Červené skříňky kontrastovaly s černou pracovní deskou. Každá dvířka byla doplněná o jednu stříbrnou úchytku. Byla tu i myčka, lesknoucí se sporák a mega velká lednice, ze které měl Niall největší radost. Celý komplet kuchyně doplňovala černá abstraktní malba vyobrazená na jedné z bílých stěn. Byla to nádhera.
"Tak. Cos nám ukuchtila, lásko?" řekla Ell a objala Olive zezadu kolem pasu.
Ta se na ni jenom otočila, dala jí pusu na tvář a s úsměvem řekla: "Já? Nic. Jen jsem dala ohřát toho lososa, co dělala Roxy."
"I tak ti děkujeme," usmál se na ni Liam. Olive jenom pokývala hlavou.
"Tak, kluci, vzhůru do práce!" zvolala najednou Sam a Loui se zděsil. Nerad vyváděl něco namáhavého pozdě večer, teda pokud u té činnosti nebyla Eleanor, to se pak z jejich ložnice ozývaly zvuky…
Naštěstí Sam třímala v rukách pouze talíře příbory, které nám přikázala rozmístit na stůl. Nachystali jsme to tak, jako u nás doma, akorát jsme mezi sebe vmísili holky, každý tu, která se mu nejvíc líbí. Nakonec proběhla ještě bitva nožů a vidliček, ale nakonec jsme spokojeně usedli ke stolu a dali jsme se do jídla.
Bylo to moc dobré. Bylo to lehké a moc mi to chutnalo, stejně tak Niallovy, který si šel asi třikrát přidat. Nemohl jsem si nevšimnout že, i přes barvitou zábavu u stolu, se po sobě Sam se Zaynem pokradmu dívají. Oba ale byli asi až moc nesmělí na to, aby se tu dnes odehrálo něco víc, než jen letmé doteky a zářivé úsměvy.
I přes všechnu tu dobrou náladu jsem ale pořád myslel na Roxy.
"Co tam tako dlouho řešíjou?" zeptal jsem se Ellise, když už jsem tu nevědomost nemohl vydržet.
"Máš štěstí, že si ji dneska k sobě zavolal až takto pozdě, protože jinak by tam byla klidně i pět hodin," smutně se na mě podívala. "Dneska tam nejspíš bude tak do jedenácti a potom ji pustí." Odmlčela se.
"To je tam tak dlouho?" zeptal jsem se udiveně. "Co tam, prokrista, probírají?"
"Matt na ni řve," povzdechla si," vyčítá ji totiž smrt její mamky," řekla a v očích se jí zatřpytily slzy.
"Ale jak může?" zeptal se zmateně Loui. Zřejmě nechápal, stejně jako já, jak někdo může být tak nechápavý.
"Víte, ona to Roxy dělá pro nás," povzdechla si Olive.
"Kdyby nesnášela ty jeho nálady, taky by tadyhle ty řeči chrlil na každýho, kdo by se mu jen malinko protivil. Ten chlap je mrzout, ale i přes všechny ty řeči a nadávky ji nekonečně miluje," zakroutila hlavou Sam.
"No nic kluci. Jde se na kutě," ozval se po nekonečné chvíli naprostého ticha Liam a popohnal kluky do jejich pokojů. Já jsem ale zůstal, stejně bych nemohl usnout.
"No, Harry. Myslím, že až Roxy přijde, tak bude potřebovat oporu a na tobě je strašně vidět to, že ji máš rád a proto máš příležitost k tomu, abys jí vyjádřil, že je ti to, cos udělal, líto. Takže mi jdeme spát a ty tady na ni počkej a až přijde, tak se neděs, protože bude jenom uplakaná a naprosto zhroucená," poradila mi hlasem bez emocí Ellise. Říkala to přesně tak, že z toho vyplynulo, že je to tak vždycky.
"Tak jako vždycky," zašeptala ještě Sam a potom už se všechny klidily do svých pokojů.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Alča Alča | 17. april 2012 at 19:05 | React

Ouu. To jsem zvědavá na další část, ještě že nekladeš podmínky na další kapitolu(jako je např. další díl mý ffky ;-) )Už se moc těším :-D  :-D

2 Nerea Nerea | Web | 17. april 2012 at 20:24 | React

[1]: :-D

3 Isa Isa | Web | 18. may 2012 at 19:21 | React

Tahle kapitola se mi moc líbí, už hlavně proto, že je z pohledu Harryho. :-)

4 Eliss Eliss | 24. may 2012 at 14:24 | React

Vždyť se ti povedla ;) ale je mi jí moc líto určitě na ni však čeká pěkný konec :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama