Zamilovaný Valen... Draco

25. february 2012 at 23:10 | Nerea Moor
Další jednorázovka. Měla být původně ke sv. Valentýnu (od toho ten název, Velen... jako že Valentýn/Valentine), ale jelikož jsem ji "jaksi" nestihla dopsat, tak ji přidávám teď. O co go? No, řekněme, že tahle jednorázovka je takovým menším ochutnáním povídky Light in the Darkness (LitD). Takže jsi ji užijte, Vaše Nerea.Zamilovaný Valen... Draco

Seděl jsem a zíral jsem na ni. Byla naprosto bezchybná. Byla dokonalá.
Tmavé vlasy jí spadaly kolem uší, byly rovné jako špejlky. Ale když se otočila, nebo když pohodila hlavou, pramínky jejích vlasů se jí rozlétly kolem obličeje jako paprsky slunce. Škoda jen, že její vlasy byly černé, černé jako havraní křídla. A tím pádem se z ní stává černé slunce. Temné, ale přesto zářící.
Když se usmála, její hříšně rudé rtíky se rozevřely a odhalily tak dvě řady těch nejskvostnějších perliček, jaké jsem kdy viděl.
A když se soustředila, maličko našpulila rty a trošku krabatilo čelo, ale nikdy si toho ani nevšimla. Dělala to nevědomky.
Najednou se na mě otočila a já znovu spatřil ty její zelené mechové a měkké studánky, které o ní prozrazovali naprosto vše. Její oči byly okny do její nádherně čisté a panensky dobré duše. Byly zelené, ale úplně u zorniček se míhalo pár stříbřitě šedých žilek. Byly to ty nenádhernější oči, jaké jsem kdy viděl.
A když se na mě potom usmála. Nechápal jsem to… Ona se usmála na mě? Zrovna na mě. Když se její zatřpytily radostí z toho, že jsem jí úsměv oplatil, chtěl jsem vystřelit ze židle a hnát se za ní třeba až na konec světa, jen abych jí řekl, že se mi líbí, že ji mám rád, že jsem jí okouzlen, že je krásná a že ji moc chci.
Tak moc jsem ji začínal mít rád, až jsem nemohl nad ničím jiným přemýšlet. Pořád jsem před sebou viděl jen ji, mou sladkou lásku. Ano, sladkou lásku… A konečně jsem mohl říct, že Draco Malfoy se doopravdy zamiloval, a že si vybral dobře. Zamiloval se do dívky s čistým srdcem a nezkrotnou, dobrou duší. Do dívky, která vypadá jako anděl a pro její temperament by patřila mezi čerty. Pro její temperament by jí sám ďábel rezervoval čestné místo hned vedle něj, tak temperamentní byla.
Ale byla jeho… Nebo alespoň bude. Ano, Tia Aurora Andromeda Leyla Drake - Blacková bude jednoho dne moje. Bude mojí sladkou láskou.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Millie Millie | 4. march 2012 at 11:23 | React

Veľmi pekné, hoci si neviem predstaviť u Draca takéto pocity... ;-) ale naozaj vdarené :D

2 ssorcerer ssorcerer | 31. march 2012 at 22:27 | React

Dobře ty segra :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement