4. kapitola - "Hrůzný" nález

4. december 2011 at 18:19 | Nerea Moor |  Antiqua

Konečně, po dvou týdnech těžké dřiny, přidávám další kapitolku Antiqui. Doufám, že se vám bude líbit, jelikož jsem na ní hodně pracovala a myslím, že se povedla. Pěkné čtení přeje Nerea.

4. kapitola - "Hrůzný" nález

Nikole:
Probudil mě závan studeného větru, pootevřela jsem oči a uslyšela jsem náraz okna. Už jsem se chtěla zvednout a zavřít ho, když do mého pokoje vstoupil Damon, oblečený do sametové sexy košile. U krku měl rozepnuté dva knoflíčky. Fakt síla. Na nogou měl černé ryfle, které byly volné, ale podtrhovali křivky jeho božského zadečku, který jsem měla tu možnost mačkat, ale to je minulost.

Rychle jsem si lehla a dělala jsem, že spím. Damon došel k oknu, které dělalo rámus a zavřel ho.
Po očku jsem se po něm dívala a nemohla jsem odolat pohledu na jeho pružnou postavu, vypracované nohy, pevný zadek, ploché bříško a silné ruce, které by se ale stejně těm mím nemohli rovnat. A nakonec jeho dokonalý obličej, vystouplé lícní kosti, dokonale svůdné rty, černé lehce zkroucené vlasy, kteé měl rozhozené v elegantním rozcuchu kolem obličeje a jeho oči. Bože. Jeho oči, tehdy ještě studánky plné lásky, ale teď oči plné chtíče a nezkrotitelné vášně, naprosto svůdné a neodolatelné, jen co jsem se do nich povívala musela jsem uhnout pohledem, protože jinak bych se v nich zůstala topit po zbytek své existence.
A tohle všechno jsem stihla zaregistrovat během vteřinky.
Podíval se na mě, cítila jsem to. Chvíli o něčem přemýšlel a potom naštvaně, ale tak aby mě nevzbudil odešel. Dál jsem to neřešila. Usnula jsem
Ráno jsem se probudila kolem jedenácté hodiny a hned jsem si to namířila do koupelny.

Damon:
Sledoval jsem ji jen co vstala, osnoval jsem pomstu. Jen co zašla do koupelny, vlítl jsem do jejího pokoje a začal jsem jí upírskou rychlostí prohrabávat věci.
Našel jsem to, co jsem hledal. Foťák. Zapnul jsem ho a začal jsem nanovo hledat. Tentokrít jsem hledal ty mé osudé fotky, na kterých jsem zabalený do kytičkovaného sprchového závěsu.
Hledal jsem dlouho, až jsem narazil na něco divného. Byla to fotka Nikole a ... Lexi? Jo byly ne ní obě dvě, vřele se smějíc do objektivu.
Tak to je divný, odkdy se člověk kamarádí s upírem nebo naopak a ještě k tomu dobrovolně? Nevěděl jsem, co se tady dělo nebo děje, ale jednu věc jsem věděl jistě. Niky něco skrývá a já zjistím co, jelikož může být nebezečná. Budeme muset svolat poradu.
Potom, co jsem smazal moje inkriminované fotky, jsem se prohrabával dál Nikolinými věcmi a našel jsem něco, co mě uzemnilo... Přenosnou miniledničku plnou 0 a AB negativní.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama