The Vampire Diaries

12. november 2011 at 1:05 | Nerea Moor |  Diary

The Vampire Diaries

Muj nejoblíbenější seriál. Řekla jsem si, že ho musím alespoň trochu publikovat, abyste alespoň něco věděli k příběhu
Antiqua. Vaše NereaMrkající


Vřele doporučuji seriál The Vampire Diaries. Je to asi ten nejlepší seriál, pro takové jako jsem já. Pro milovníky fantasy, upírů a čarodějek, spletitých dějů a hlavně nebezpečnou lásku, za kterou stojí bojovat.
Ale jinak očem je? Elena si mezi upíry bratry Salvatory vybrala Stefana, přestože ji miluje i druhý sarkastický a nebezpečně sexy bratr Damon. Její nejlepší přítelkyně jsou Bonnie - čarodějka a Caroline - upírka. Spolu se svým bratrem Jeremym a prof. Alarockem Saltzmanem tvoří tito "lidé" jakýsi neřečený spolek a když má někdo problém, pomůžou mu jej vyřešit. A že těch problémů tedy je. Jednou je to Katherine - stvořitelka Damona a Stefana, nepřekonatelná mrcha, která pro svoji věc udělá cokoli. Potom je tu Elijah, Nikolaus (Klaus) a Rebecca - sourozenci, původní upíří, se kterými si není radno zahrávat i když Elijah je tak trochu na straně "spolku".
Můj názor? Je to ten nej seriál. Strašně mně baví se naněj dívat, i když u nějakých dílu jsem brečela jak želva. Je plný zvratů, které jsou chytře promyšlené a propletené tak, že by je ani ten největší génius nerozpletl. Zkrátka a dobře je to ten nej ua seriál, jaký kdy vymysleli (mám ho dokonce radši než Twilight ságu, i když se těším na Breaking Down part 1 - 17.11. premiéra). Vaše Nerea

Pár fotek:
Damon a Elena/Kathrine a Stefan

Stefan a Elena/Kath a Damon

Elena/Kath, Stefan, Bonnie, Jeremy, Damon, Caroline

Damon

Stefan

Nikolaus (Klaus)

Elena/Katherine
 

1 person judged this article.

Comments

1 Sára :* Sára :* | 10. january 2012 at 11:56 | React

Juu.. :D Te neznám.. :D Dobrej blog.. :DD

2 Nerea Nerea | 10. january 2012 at 15:58 | React

Díky :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement